bugün

bir ev hanımı söylemi.
Nickinden de anlaşılacağı üzere bir top söylemi. çalışma sen şeker pembesi evde kocanı bekle. Dert etme bu kadar.

Edit: başlığı açan arkadaş ayarı yediği gibi uzamış.
bildiğin godoşun önde gidenidir. tamam karının babası bir hata yapmış ve kızını okutmuş olabilir. bu konu hakkında detaylı bilgi için şuraya (bkz: kız çocuğunu üniversiteye yollayan gavat baba).

vardır efendim böyle insanlar.

+ asuman hanım son raporları alamadım?
- hemen vereyim hilmi bey.

o hilmi senin karını düdükler kardeşim, yapma etme. kadının görevi dışarda çalışmak değil ev işlerini yapmak ve kocasına hizmet etmek, evi çekip çevirmek ve çocuklarına bakmaktır. siz şimdi modernlikle bir tutacaksınız, onu yapmayın. modernlik ayağına eşinizi düzseler sesinizi çıkarmazsınız. neyse uzamasın konu düpedüz godoşluktur.

babası gavat tamam ama sende godoş mu olmak zorundasın be kardeşim. kadın dediğin kıracak dizini evinde oturacak. kadının sırtından sopayı karnından sıpayı eksik etme sen yeter. senin çalıştığın ikinize de yetmiyor mu ? yuvanız dağılsın mı istiyorsun lan gosoş.

sen karını yolla işe orada çalışan erkekler ne fantaziler yapıyorlar sen biliyor musun ? sekreter (gözlüklü gözlüksüz), doktor, normal işçi binlerce farklı tarz var hiç mi izlemiyorsun bu tip şeyleri anlamıyorum ki . karın gidecek birde patronu yakışıklıysa neler olur nelerrr. sen bunları bildiğin halde nasıl bir godoşsun demek istediğim kocadır aynı zamanda.
Bu insan karsını hastaneye götürdüğünü kadın doktor talep eder.
iyi yapıyordur. Çalışsın, para getirsin eve. işi ne.
bu başlık yazarın karısını pazar mesaisine göndermesinden sonra kendine ithafen yazılmıştır.

sahi pazar mesaisi kaça geliyor karının ?
adam gibi adamdır. karısını kum torbası yapıp. sonra da benden boşanıyor diye öldüren adamların efendisi olmalıdır.
karısı bankacı, doktor, avukat falan ise hiç ses etmeyecek gavattır.
tabi para geliyor değil mi!
her çalışan kadın kötü iş mi yapıyor. gavatlıkla ne alakası var.
bence bu zihniyete sahip kişiler onlardan daha gavattır.
karı kısmı çalıştırılmamalı ve kazandığı haram parası yenilmemelidir, karı çalıştıran adı üstünde gavattır.
ofiste calisan abazan erkeklerin sehvet bakislarina yem olmasini göze alan gavattir ayriyeten. para için karısını am göt muhabbetlerine gönderip gece mesai calismasinda göz yuman gavattir. artik mesaide nasil yoğun calisiyorlarsa.
zihniyeti beyniyle oluşmamış insanlık beyamıdır. geri kafalıda denilebilir. bir de kadın doktor ister. karısını calistirmaz cunku kotu niyetlidir. her calisana kotu sifatlar olusturur. sonrada calisamazsin der. (bkz: feminist damarı)
ülkede çalışan bu kadar kadını töhmet altında bırakmaya hakkınız yok. her mesaiye kalan kadın çalıştığı ofiste fingirdiyor mu. erkekler sadece ofiste değil otobüs durağında çarşıda pazarda her yerde bakar. bu sizin erkek neslinin ne kadar tıynetsiz olduğunu gösterir. bu mantıkla bakarsanız kafamızı evden dışarı çıkarmayalım o zaman. aaaa... bakın ne geldi aklıma. fatura okumaya kapıya gelen elektrik su idaresi personellerini ne yapacağız onu unuttum ha.
olacaklardan sorumlu tutulacak gavattır.

http://www.youtube.com/watch?v=nRYShDl9NYE
başımıza taş yağmasına sebebiyet veren erkektir. kadınlar çalışmamalı evde oturmalı.

http://www.youtube.com/watch?v=KDNZQI387kc
insanı hayrete düşüren gavattır. iş arkadaşlarıyla her türlü münasebeti göze almıştır.
Kendi gezip, karısının çalışmasına izin veren gavattır.
Suandaki yaşam düzenini şartlarını yok sayan yobaz zihniyetidir.

Ya hatun öğretmen yada doktorsa kamuda calisiyorsa, calismayacak mi y*rram.
çok ağır ve haksız bir söylem.
izin vermeyen gavatların çokça olduğu topraklarda herhalde azınlıktır. Kafa ütüleyen klişelerle sıklıkla sahneye çıkar izin vermeyen gavatlar. *
bu başlığı açanın beyniyle çükü yer değiştirmiştir.
gavat olmadığı gibi özgüveni tam olan insandır.
toplumda kadını dışlamaz bilakis üstün kılar.
kendi parası karısına yetmeyen gavattır. geçin olum çalışan kadın, özgür kadın kendi ayakları üzerinde duran kadın ayaklarını. kim istemez alışveriş, spor gün gemeleri falan felan. it gibi 08.00-17.00 çalışsın 2000 lira paraya. peh kalıbınıza.
bekara karı boşamak kolay gelir hesabı. ev kurup aile geçindirmeye başlayana kadar kadın çalıştırmak gavatlık. çalışmaya başlayıp evlenecek çağa gelip de işin öyle olmadığını görünce;

+ "anne bana çalışan kız bulun yeaaaa".
- oğlum hani gavatlıktı?
+ "en büyük gavat benim bana çalışan kadın lazım".

amk ipneleri.
işyerlerindeki tacizci gavatların sıfıra inmesiyle gayet güzel olucak durumdur.
bu devirde tek maasla gecinmenin ne kadar zor oldugunu bilmeyen ve artık kadınlarında calisma hayatına girdigini bilmeyenlerin hazeyanı.
-unutmayın herkes sizin gibi zengin olmayabilir yada partiden maddi destek alamayabilir.