Moderndir, maşallah.

(bkz: milletçe alkışlıyoruz)
karısını jinekoloğa götürmeyip testis kanseri olmasına neden olan yobaz koca kadar iddialı bir şahsiyet değildir.
omurgasızdır.
doktorların yemin ettiğinin farkındadır.

hastasından tahrik olup üstüne çıkan doktorlar hülya koçyiğit filmlerinde var sadece.
izmirlidir.
Laikçidir, ne mutlu ona!
Bunu diyen zihniyet aynı zamanda kızlarını okutmamaktadır.
Edit:eksileyen arkadaşa selam olsun.
Tıpta ayıp olmadığını bilen insandır. Benim kocamdır. Ha bu arada izmirlidir kendisi.
(bkz: karısını erkek jinekologa emanet eden koca)

gammazlıyoruz, o da kar etmiyor. neyse konu açılmışken bir soru; karısını kolundan tutup jinekologa götüren bir erkek var mı aranızda? kendisi gider hacı, ihtiyaç varsa arabayla falan bırakırsın orası ayrı.

ne kafası bu?
karısını çok seven onun sağlığını çok düşünen kocadır. lan siz gerizekalımısınız? jinekoloji denen hadise sadece kadınların doğum yapmasını sağlayan bi olay mıdır? onlarca kadın hastalığı vardır ve her hastalığın ayrı bir uzmanı olabilir ve o uzman erkek olabilir ve o kişinin yaşadığı şehirde veya belde de sadece erkek doktor olabilir. kaldı ki erkek jinekologlar genelde daha iyidirler. ben de muhafazakar biriyim ama siz gerçeten kafayı yemişsiniz. tıptan da haberiniz yok uçmuşunuz siz.
vaktiyle bayanlar baylar isimli saçma dizide geçen güzel bir espriyi akılara getiren adamdır.

Kadın: Şu dünyada beni sadece iki kişi kadın olarak görmüyor birisi kocam, diğeri ise jinekoloğum.

dizi saçmaydı ama nedense bu espri kalmış aklımda. Bir gün işe yarayacağını biliyordum.
hemeroid olsan mabâdını erkek cerraha emanet edeceksin, göt.
kuzenini s.ken islamcılar tarafından ayıplanırlar. edep ya hu...
Söz konusu sağlıksa, gerisi teferruattır diyen, işin ehli kocadır.
akp döneminde götüren kocadır.
bayan ürolog istersiniz ama...
namus yanlızca sizin olunca "namus" zaten.
Zaten jinekologların yüzde 90 ı erkektir.

Tanım : çağdaş kocadır.
Sağlık konusun da doktorun cinsiyetine mi bakılır , kim mesleğin de iyi ise o tercih edilir tabi ki ..

Hani bır mesele vardır ya yobazlar ile ilgili aklıma o geldi..
kızını okutmayip bayan doktor isteyen yobazlar gibisiniz mübarekler..
çağdaşlık-yobazlıkla bağdaştırılmaya çalışılan kocadır. ne alakası var lan? sağlık bu, oyuncak veya sizin çağdaşlık-yobazlık konularınıza alet edebileceğiniz bir şey değil. troll mroll ayağına bokunu çıkarmadığınız şey kalmadı.
doktorun erkeği kadını olmadığını bilen bilinçli kocadır.

erkek doktor fobisi olan erkeklere diyecek tek bir laf vardır, o da;

"bunlara kafa yoracağınıza, azıcık okuyup o güzel kafanızı geliştirseydiniz de, tıp fakültesi falan kazansaydınız, o zaman karılarınızı erkek doktorlara emanet etmek zorunda kalmazdınız. "

(bkz: kedi ciğer meselesi)
çağdaş, modern ve laiktir.
laik olduğunu şüphe ettiren kocadır. belki de öyledir bilinmez.
(bkz: doktorun önünde domalan hemoroidli dinci erkek) ile kapışır.

islamda bir erkeğin başka erkeğe domalması var mı amk.
Hipokrat yemininden haberi vardır.
çağdaşlıkla bir alakası yok. tamamen kıskançlıkla alakalı.