bugün

ofis içerisinde kahve içmek kullandığım bardak. baya pratik ve hijyenik. kullanıp atıyorsun. tabi ki kendi kupasını getiren titiz arkadaşlarımız da var, lakin ben karton bardak seviyorum. insanı gecenin bu saatinde düşünmeye zorlayan etkiler taşıyor. bir ara üretmeyi bile düşündüm. siz de kullanın.

edit: standart yıldız resmi olanlardan kullanıyoruz. kazık yedik mi, sanmıyorum. 3 kuruş falan tanesi. daha ne kadar ucuz olabilir. online sipariş veriliyor ama kredi kartıyla değil.

buyrun : http://www.aycup.com.tr
kenarını tamamen isirmadan çöpe atmam. seviyorum napayım.
o ince plastik bardakların yanında nimettir o karton bardak nimet. candır, canandır, omuz üstünde baş, göz üstünde kaştır.
Üzerinde yeşil bir deniz kızı varsa iyi bir kazık yemişsinizdir.
Sıcak ile temas ettiğinde eriyen plastik bardağa nazaran daha sağlıklıdır, fakat yine de sağlıklı değildir.
Kendisini birleştirmek için kullanılan yapışkanın sıcak ile temas etmesi iyi bir şey değildir.
Boşver kağıt tadı geliyor zaten.
Bir de ilkini kullanmayın,fark edilmiyor ama ilki inanılmaz tozlu oluyor.
içinde genelde sigara söndürülmüştür.
Ciğerini siktiğimin keşleri güzelim bardakların geri dönüşümüne de engel.
iki bardak su içtikten sonra yamulan kağıtımsı.
Okul kantininden aldığım çayı ha karton bardaktan içmişim ha yumurta kolisini elime alıp yalamışım. Aynı lezzeti veren iğrenç, maliyetsiz madde.
Üniversite yılları sevgilimi hatırlattı bana.
Çok sağlıksızdır.
Pandemi sebebiyle mecburen popülerleşen, tat tuz vermeyen bardak çeşidi.
Geçenlerde türk kahvesini bile karton bardakta içmek zorunda kaldım ve hayattan soğudum sözlük!
Bana çay bardaklarımı, kahve fincanlarımı ver ulan allahsız corona!
satıcılarının bayağı kar yaptığı bardak. tüm fabrikalar, iş yerleri bu bardaklardan kullanıyor artık.
Uzmanların kullanırken içinde sıcak içecek bulunmamasını tavsiye ettikleri ürün. Bardakların dayanıklılığını arttırmak için kullanılan plastiğin sıcak iceceklerde parçalanmaya maruz kaldığı ve bu ufacık plastik parçaların ağız yoluyla vücuda alındığını söylüyorlar. Uzun süreli kullanımda sağlık için çok zararlıymış.
içindeki sıvıya aromasını veren bir bardak tipidir.
çevreye ve insan sağlığına ciddi zararları olan tek kullanımlık ürün.
camdan vazgeçmeyin.
sağlıklı diye kullanılan o karton bardakların basıldığı matbaalar görülse, basıldığı ortamlar, kağıtların istiflenme şekilleri basıldıktan sonra kesime gitmeleri, kesildiği ortam ve daha sonra paketlenme süreci...

bunlar görülse kimse kullanmazdı. cam sağlıktır.
Kanseröjen plastiklerden iyidir.
Pandemi sürecinde hunharca kullanılan bardaktır.
Evet sağlıksızdır lakin mecbur kalmışızdır.
Yüzlerce insanın içtiği cam bardakla çay içmeyi midem kaldırmıyor, aklım almıyor artık.
Yıllar önce, karton bardakla çay alırken, bardağı haşlardım, yani içini kaynar su doldurur, boşaltırdım ve benle dalga geçerdi bazıları, karton bardağı mı ısıtıyosun diye...

Maalesef üretim aşaması nedeniyle sağlıklı olmayan bardaktır..
pratikliği ve kolaylığı simgeler , yalnız yaşayanların iş yükünü hafifletir . sıcak içecek içmeyen bir bireyseniz kullanılması gayet mantıklı , cam bardak kullanılmasına kıyasla; kullandıktan sonra yıkama yerleştirme kurutma gibi işlemlerden iş gücü ve vakit tasarrufu yapmanızı sağlar.
Merhaba, bu işe girmeyi düşünen biri olarak bilen kişilerden yardım rica etmekteyim. yardımcı olabilecekler mesaj atabilir mi?
olsa da hiç bir şey yapmasak.
bir zamanlar fransız frangıyla götünü silenler de tek kullanımlık kullanıyorlardı escobar gibi.
ilk olarak japaonların yaptığı zannımca kesin olan bardak.
adamlar kağıdı katlayarak bilgisayar bile yapar.
o derece.
şahsımsa sadece kağıt tuzluk yapabilitorum. hani böyle parnaklara geçirip oynatıyorsun. niyet felan cekiyorsun, içine yazılar yazıp.