bugün

karmanın artmaması durumudur.. son günlerde gözüme çarpan olay eksi yönede olsa artı yönede olsa artmamakta.. bir sorun var sanırım.. en yakın zamanda giderilmesi dileğiyle diyorum..

(bkz: yönetim uyuma karmamızı durdurma)
beklersin, gün geçer, bir daha geçer. değişmemiş. sinir eder siniir.
tanım: sevmediğimiz bir durum.
insanın sansasyonel entry giresi geliyor.
(bkz: self sufficient forever)
(bkz: uyuyan dev)
(bkz: yalniz degilsiniz)*
kimsenin tınlamaması durumudur. geçici bir durumdur, her yazarın başına gelir. panik yapmamak lazım bu gibi durumlarda, fazla entry girmek şekerinizi yükseltmiş olabilir. geçmiş olsun.
(bkz: cıvık bacım afedersin)
normal değildir, sözlüğün geçici buglarındandır.
(bkz: oysa ben şirin baba olmak istiyordum)
canımızın istediği entryleri girebiliriz anlamına gelir. eksi bombardımanına tutulsak kimi laik kesimi huzursuz etsekte karmamız düşmeyecek demektir.
(bkz: Yıllardır misyonunun farkında)

Düzenleme: Bu içler acısı hâlimi görüpte entryme artı oy veren herkesten;
Allah razı olsun,
Allah ne muradı varsa versin,
Allah çoluğuna-çocuğuna bağışlasın,
Allah analı-babalı büyütsün,
Allah...*
anlaşılamayan durumdur, sorun varsa, ki öyle gözüküyor, moderatörler göreve çağırılır.
Evet karma artmıyor ama azalabiliyor. Bug olsa gerek.
(bkz: bu gün de artmadı be sözlük)
(bkz: bu da mı gol değil hakim bey)
karmanın duraklama dönemine girdiğini gösteren bir durum. bir çok yazarımız konuyu gündeme getirerek çözüm beklediklerini belirtmişler.
oylama devam ettiği halde, karmada bir değişiklik olmuyorsa, sorun değildir.dert etmeye gerek yok..
oylamaların daha sonra karmaya yansıyacağını ümid ederek şimdilik kaale alınmayan durumdur.
o kadar eksilenmeme üzülmememi sağlayan durumdur.
doğrudur. farkettim de bir haftadır 212 dolaşıyorum. el atın lütfen şu işe.
(bkz: cok da fifi)
gün itibariyle düzelmiş gibi görünen bugdur.
sorunun giderilmediği gözlemlenmektedir. moderasyon silivri ye mi alındı acaba?
sürekli güncellemesi gereken karmanın olduğu yerde çakılı kalmasıdır.
ulan biri şuna el atsın gözünü seveyim ! o kadar artı - eksi aldık hala şirin babahala şirin baba !
ulan sözlükçüğüm bana bunu mu reva gördün ?
(bkz: sesimi duy)
hayır anlamıyorum bu kadarmı zor bunu düzeltmek madem çakılı kalıcak yerinde kaldırın kardeşim o zaman ya hem siz rahat edin hem biz. ha yok kalsın diyorsanız yapın şunu artık.. yalama yaptı olay bir gün atıyor ikinci gün atmıyor..
1 haftadır aynı karma ile geziyorum moderasyon bi yardım et dedik ama tınlayan yok.
nasıl bi iştir bu ya...