bugün

şüphesiz ve kuşkusuz çapulculuk da bunların içinde olmalıdır.
Matematik muhendisligi bilmeyenler ilk once tasak geciyo zannediyo ama sonrasi vuhuu allahu ekber.
elektrik elektronik mühendisliği.
futbolculuk, mimarlık, cerrahlık, avukatlık.
piyanistliktir.
ekskavatör operatörlugu,
Jokeylik,
Son utuculuk,
Argon kaynakciligi.
pilottur.
kesinlikle diş hekimliği. kendi mesleğim olduğundan falan değil.
sözlüğe göre içinde bulunduğum meslek grubu ( plastik estetik rekonstrüktif cerrahi ) ama ben daha bi karizmasına şahit olmadım.
operasyonel birimler genel müdürü
Bölge satış müdürü
işletme Müdürü... uzar gider
iş zekası uzmanı
endüstriyel tasarımcı
teknik ressam
her ne kadar karizmatik olsa da mesleğin içeriği hakkında herhangi bir fikir vermemiştir.
yinede her zaman favorim vasıfsız eleman olmuştur. düşünsene iş yerinde hiç bir vasfın yok ama para alıyorsun.
arkeolog. ayni zamanda gelecekteki mesleğim olur. canına yandığım okulu bi biterse.
tanım : duyulduğu anda etkileyen meslek isimleridir.
not : yazar burda okuduğu bölümün karizmasindan bahsetmektedir.
ılık.

çok karizma.
Avukat, net.
metal müziğinden dolayı karizma bir meslektir fakat işin iç yüzü ameleliktir angaryadır.

(bkz: metal teknolojileri)
(bkz: pompacı)
hem karizmatik hem erotik.
bass gitarist.
sosyolog. okulu bırakmasaydım seneye sahip olacağım ünvandı ayrıca. her bok hakkında konuşmaya hakkınız vardır ''bir sosyolog olarak''.
cinayet büro Amirliği.
narkotik şube müdürlüğü.
tonmayster.
Uzay bilimleri araştırma ve geliştirme şefi.

Bu departmanı her duyduğumda scaty ışınla diyesin geliyor.
(bkz: balıkçı) dünyadaki tüm edebiyatcılardan tutunda işini gücünü bırakıp balıkçı olmayı isteyen iş adamlarına kadar bu böyledir .
Gün içerisinde bir çok meslek grubu insanları ile iletişim halindeyim. Üst düzey yöneticiler, doktorlar, avukatlar, mühendisler, milletvekilleri hatta sanatçılar vs vs.

En havalı meslek sanıyorum ki gazetecilik. Bir görüşmeye ben gazeteci yazar olarak başlayıp 2 dakika boyunca özgeçmişinden bahseden tek meslek onlara ait. Demek ki farklı bir havası var, bilemiyorum.
çaycılıktır.

(bkz: çaycı hüseyin) çaylaaarrr!
pilotluktur.