bugün

üniversitelerde her geçen sene daha da sıkıcılaşan ve firmaların kişisel yağcılığına dönüşen günlerdir.

arada layıkıyla yapan 3-5 firma çıkıyorsa da bu konuya ciddi bir el atılmalı.
palavralar duymak istiyorsanız ilk olarak katılmanız gereken etkinlik.

-bizim firmamızda bütün çalışanlar haftada 3 gün çalışır.
-günde de 3-4 saat çalışır.
-haftada 2 gün parti düzenleriz.
-her sene yüzde yüz zam yaparız.
-Türkiyenin en büyük firması biziz.hatta dünyanın en büyük firmasıyız.
dün itibariyle konuşmacı olarak davet edildiğim program.
şöyle diyaloglara sebep olabilir.

+abi naber?
-iyidir abi.
+abi kariyer* günlerine karı yemeye gidelim mi?
-dsfdsfsdfsdf (kopulur)
not :yaşanmıştır.
kariyer fuarlarını her zaman takip etmişimdir. özellikle üniversite yıllarımda kariyer rotamı belirlemek için bir dizi etkinlik ve fuarlara katılmışlığım var. o yıllarda kafam çok karışıktı ve hangi işe yeteneğim olduğunun bile farkında değildim. katıldığım birkaç fuar benim becerilerimi görmemi sağladı ve kendime bir kariyer hedefi belirleyip hedeflerime de ulaştım. bugün önüme halkbank'ın bir gönderisi çıktı ve eski günlerimi yad ettim adeta. halkbank, Cumhurbaşkanlığı insan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda düzenlenen "Yetenek Her Yerde" Bölgesel Kariyer Fuarları'nda stand açmış. genç yetenekleri bir araya getirerek iş dünyası ile buluşturuyor. Bu etkinliklerin ilki Erzurum'da büyük bir ilgiyle karşılandı ve birçok firma, kendi standını açarak geleceğin liderlerini tanıma fırsatı buldu. Halkbank, bu etkinlikte kendi standını başarıyla oluşturarak genç yeteneklerle buluştu ve iş dünyasının kapılarını genç profesyonellere açtı. Sıradaki durak olan Kayseri'de, 25-26 Aralık tarihlerinde düzenlenecek fuar, bölgedeki iş dünyası ile genç yetenekleri bir araya getirerek istihdamın artmasına katkı sağlayacak. Bu kariyer fuarları, gençlerin kendilerini geliştirmeleri, farklı sektörleri keşfetmeleri ve iş dünyası ile bağlantı kurmaları adına önemli bir platform sunuyor. ben kendi kariyerimi geliştirme fırsatını bu fuarlarda buldum sizlere de öneririm.

https://twitter.com/Halkb...tatus/1738092594389815311
dünyanın en boş organizasyonlarından biri bu.