bugün

içi başka dışı başka olmak yeterde artar. böyle birisinden herşey beklenir zaten.
rüzgar gülü gibi olmak.
öz ve söz tutarlılığının olmaması.
nabza göre şerbet vermeyi bilmek.
gerçek yüzlerini gösterememek.
sosyal ağdaki arkadaş çevresinde dışlanmamak için solcu gibi davranan sağcı arkadaş. swh
(bkz: sol gösterip sağdan vurmak)
tanımadığı insanlar hakkında atıp tutması ve kulaktan dolma bilgilerle insanları yadırgaması.

bugün yine böyle abidik gubidik bir insana denk geldim. zaten hayatımda yeri yoktu, çok az tanıyordum. hayatıma almamakla akıllılık etmişim. aferin bana.

hoş, sözlükte hatta internetin her yerinde bu tip insanlarla karşı karşıya kalıyoruz. ciddiye almamak en doğrusu.
çapulcu ve ke***ist olmak en belirginlerindendir.
çok konuşmasıdır. çok laf yalansız, çok para haramsız olmaz.

düzeltme: başlık başa.
parasıyla hava atar.

bir ortamda kendini övmekten hoşlanır.
entrylerinden ve nickinden belli olur. (bkz: (#24467060))
ideolojiye göre tespit yapan salaklardır. insanların tuttuğu siyasi partiye, futbol takımına veya şuna buna bakarak karakter analizi yapılır mı lan.

şimdi salağın teki çıkar kemalist olmak yazar diyecektim hemen zıplamış sazan.

e bu salaklara sonra memlekette kutuplaşmanın yersizliğini falan anlat. Kemalizm'in tanımını yapamayacak sığırlara sırf senin görüşün başka diye önyargı malzemesi ol.

kalite ne arar lan bunlarda, kemalizme karşı çıkmak için evet göt kılıyım diyen aşağılık bir güruh söz konusu.

bu arada kendi kimliğini bulamayan bir şahsiyet hakkında kaliteden bahsetmek saçma olur zaten.
kesin bir özelliği yoktur, ama kalitesiz olduğunu belli eder. ama illa özellik gerekiyosa, yalancılığı benimsemesidir. bunlar yalan ortaya çıksa dahi yalanı savunur. kaliteli insan ise basit olaylar karşısında bile mahcub olur, utanır.
şöyledir bunlar; bunlara tam bağlanırsınız, hiçbir şey daha güzel olamaz dersiniz ve sonra birden çekip giderler. kıçınızın üstüne düşmüş etkisi yaratır. yüz üstü kalırsınız öylece. kısacası yalancıdırlar üstad.
hicbir konuyla ilgili net bir fikri yoktur. kendi dusuncelerinin surekli kontrol edildigini dusunur. bu yuzdendir ki asla bagimsiz olamaz. herkesle ayri tartisir, ayri sonuclara varir. yazik...
yüzleşmeye korktukları için sürekli topuk modda kaçıştadırlar.
Yalan söylemeleri, bunu alışkanlık haline getirmeleri ve hiç olmamış gibi davranmaları.
yavşak yavşak sırıtmaları
her mahalleden tanıdık saymaları
aptal şakalar yapıp ''alınmıyon dimi ehehehe'' gibi sorular sormaları
yemin etmeyi basit sanmaları
her konuda üste çıkmaya çalışmaları
her konuda fikir sahibiymiş gibi davranmaları
en önemliside ''bilmiyorum'' demeyi bilmemeleri
çok ve bos konusmalaridir.
22 yıllık bir geçmişin olur arkadaşınla afedersin ama götündeki dona kadar her şeyi bilir sevgilisi olur seni whatsapptan engeller. işte karaktersiz insan budur.
pul gbdir yani aslında şekilsiz biçimsiz ama n zaman güneşi görse renkten renge girer ya bir pul ne yesuldir ne pembe ne de sarı alangirli isildar ışığın siddetine göre ışte karaktersiz insan da böyledir. kisisine göre duruma göre kaz pisiriciligi yapar. çevir kazı yanmasın atasözü değil anadusunceleri olmuştur böylelerinin.
yalancılık en başdadır.
Kiskanclik, hasetlik, fesatlik, arkadan is cevirme. Sadece dunyalik cikarlari icin ugrasirlar.
Böyle ibne gibin puşt gibin bişeydirler.
Irkçı olmaları en büyük özellikleridir. Oysaki Kuran'da "hiçbir ırk yüce değildir" yazar.. Allah ısla etsin onları.
-Çıkarcı olmak
-Yüze gülüp, arkadan dedikodu yapmak
-Görgüsüz ve saygısız olmak.
-Kibirli olmak ve empati kuramamak.
kendisine yapılmasını istemeyeceği şeyi başkasına yapan insandır. en geneli budur. ayrıca orospu çocuğu olurlar.
Karaktersiz olmaları.
güncel Önemli Başlıklar