bugün

entry'ler (40)

şimşekten korkup sizde yatmak isteyen komşu kadın

Şimşekten korkmuş ama şimişmekten korkmamış olan komşu kadındır.

bu başlıkta hikayeyi devam ettiriyoruz

ama rizesporda çok sakat olduğu için hemen bizde çok sakat var videosu geldi aklıma ve iddaa bayinden hüzünlenerek ayrıldım.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

"Yıllar geçiyor büyüyorum. Hayatımdaki insanlar değişiyor, ben hala aynı ben. Hala aynı hatalar. Çok sıkıldım."

üstteki yazarın gerçek adını tahmin etme

tamam ali.

bir sivrisinekle konuşmaya çalışmak

bir sivrisinekle iletişim kurmaya çalışmaktır.

dedim ki amın oğlu zaten uyuyunca ısırıcaksın neden uyanıkken artislik yapıyosun az bekle dedim. yok öyle yok böyle kanat çırpmalar falan. konup kaçmalar. bak dedim burda 2 yetişkin gibi muhabbetimizi noktalayalım. yok öyle vızıldamalar yok böyle konkaçlar odur budur derken, anlaşalım diyorum pezevenge dinlemiyor arkadaşlar. bunu da neden anlattım bilmiyorum.

edit: yeni nickim (bkz: sivrisinek terbiyecisi)
edit2: birde katil kelebekle olan anımı paylaşıcam. dedim ki zaten 1 günlük ömrün var ecelini benden bulma git bu evden dedim. odur budur derken yok lambaya çarpıp havalanmalar. voltajla oynamalar. lan dedim ölecen zaten gerizekalı bari normal yolları kullan niye atraksiyon çıkarıyosun kendine çık şu lambadan dedim. dinlemedi. televizyonun antenine konup parazit yapmalar falan bu uçan hayvanlardaki yüzsüzlükten bıktık kardeşim. nedir bu adam akıllı 2 sohbet edemiyoruz.

senden hoşlanıyoruma verilen embesilce cevaplar

+senden hoşlanıyorum.
-anladım.

rihanna nın sesini beğenmeyen mal

vay amk lüxe bakarmısın.

karaktersiz insanların genel özellikleri

yavşak yavşak sırıtmaları
her mahalleden tanıdık saymaları
aptal şakalar yapıp ''alınmıyon dimi ehehehe'' gibi sorular sormaları
yemin etmeyi basit sanmaları
her konuda üste çıkmaya çalışmaları
her konuda fikir sahibiymiş gibi davranmaları
en önemliside ''bilmiyorum'' demeyi bilmemeleri

fuck buddy ye türkçe isim önerileri

(bkz: çakgeç)

sözlükteki dişilerin nickinin woman icermesi

nicki womansız olan dişi yazarları ifşa etmek isteyen bir önermedir.

onlarda bizim gibi yaşama hakkına sahipler

hava çok sıcak diye şikayet ediyoruz. evimizde, klimalı odalarımızda, kapalı ortamlarda bulunan bizler bu kadar sıcak havadan şikayet ederken sokak hayvanları ne yapsın? evsiz ve sahipsiz sokak hayvanları için bu sıcak yaz günlerinde lütfen evinizin, iş yerlerinizin önüne bir kap su bırakın.

''su her canlı için hayattır. ''

en samimiyetsiz laflar

''benden daha iyilerine layiksin''

insanın zoruna gidecek durumlar

Etrafında gozunu kapadigi gibi uyuyan bir suru insan olması.

özledim diye koşup gelen eski sevgili

voleyle karşılık verilmesi gereken durumdur.

james rodriguez in real madrid e transferi

ütopik olup olmama arasında kalan bir durum.

yazarların şimdiye kadar oynadığı en iyi pc oyunu

mayın tarlası.

sözlük yazarlarının isimlerinin baş harfi

(bkz: ğ) r' leri söyleyemeyen yazar.

ilk defa kadın döveceklere tavsiyeler

''sapına kadar erkekte olsan kadına el kalkmaz'' - Sagopa Kajmer

gelecekteki sevgiliye not

tünele girdim ben seni sonra arıcam.

ben bu yazıyı abime yazdım

sen harbi adamsın. hayatımda sahip olduğum en iyi şeylerden birisin. benle beraber 2 cansın. zamanında senle pek anlaşamasakda yaşlarımız ilerledikçe arkadaş gibi olduk. benden tavsiye aldığın zamanlarda götüm kalkmıyodu değil. hep destekledin beni. sen yaparsın dedin. sen benim kardeşimsin sen iyisine layiksin dedin. kendin dandik marka telefonlarla takılırken en iyilerini hep bana aldın. yaşadığım hayatın çoğu zaman iyi olması için çabaladın. üniversiteye başladığımda beni hergün arayıp sordun hemde hergün. sen adamsın adamın dibisin. bir çok kişi senle anlaşamadığımız kanaatinde. hatta akrabalar bile bu görüşü savunuyor. ne diyelim işte zındıklar. çoğu zaman babam destek olmadı bize. ne ablama ne sana ne bana. arkama dönüp baktığımda gördüğüm ilk kişi sendin. her zaman savundun beni. ben senin gölgende büyüdüm be abi. en ufak gelebilecek zararda beni geri çekip kendini öne attın. ulan erkek çocuğuyuz beraber içtik beraber gezdik beraber dolaştık. aramızdaki yaş farkına rağmen söylediklerime kulak astın. çalışıyosun ve biz senle uzun uzun zamanlar geçiremiyoruz. belki bir tatile bile gidemiyoruz beraber. bi deniz kenarında sabahlayıp bağıra çağıra şarkılar söyleyemiyoruz abi . yada bi yazlığımızda yok arabamızda. olsaydı belki sürmeyi sen öğretirdin bana. belki yazlığımız olsaydı babamdan anahtarları ben isterdim arabayı sen sürerdin beraber evden giderdik. beraber bir iş de kuramadık be abi. bana baktığın zamanlar gözlerinde hep bu benim kardeşim bu adam benim yaşayamadıklarımı yaşasın bu adam benim çektiğimi çekmesin bakışlarını görüyorum. zamanında bana dediğin '' seni ben adam ettim '' sözü hala kulaklarımda. o zaman çok büyük kavga etmiştik çok alınmıştım ve evden gitmiştim ama sonralardan çok düşündüm abi bu dediğini. cidden doğru söylemişsin. beni sen adam ettin. iyi ki varsın.