bugün

görsel

polonya güvenlik güçlerinin kullandığı isimdir. direk türkçe den geçmiştir.

(bkz: hey gidi günler hey) ayrıca; (bkz: acetobalsamico)
burak aksak'ın 18 eylülde vizyona gircek yeni filmi. instagramda çekimdeyken çekilen fotoğrafları görünce film mi dizi mi diye düşünürken sonunda açıklama yapıldı. bir an önce fragman çıksada izlesek.
edit: kadroyu görünce yazmamak olmaz. seda bakan,cengiz bozkurt, mehmet cihan ercan, erkan kolçak köstengil daha ne olsun ?!
erkan kolçak köstendil için bin defa izlemeyi düşündüğüm filmdir.
Bugun vizyona goren burak aksak filmi. Hem senaryosunu yazmis hem yonetmis. Guzel is cikmis helal olsun.

Tabi leyla ile mecnun esintileri var yine filmde. Yani izlerken bir anda oyle bir hikayeyle oyle bir sekilde vuruyor ki gulerken suratiniz got gibi kaliyor... noldu lan simdi falab diyorsunuz. O acidan l&m etkisi cok fazla.

Konu eglenceli. Konu akici. Mevzu komik. Karakterler basarili. Zaten cengiz bozkurt varsa karakter sinirlamasi yoktur malum...

Gerisini de gidip izleyin efenim. Guzel is cikarmislar.

Son olarak;

O gemi bir gün gelecek tamam da gelsin artik be!
bugün izlediğim güzel film. bol gülmeli, eğlenceli bir film. cengiz bozkurt döktürmüş yine.
çok merak ettiğim burak aksak filmidir.
olmamış burak aksak tamam eğlenceli ama kesinlikle komik değil bir iki kez anca guldum:) doğrusu bana masal anlatma gibi komik oluyor sandım ama bu daha güzel ama komik değil öyle yani gülmek istiyorsanız gitmeyin ama güzel bir film izlemek istiyorsanız gidin,sen o arabayı yakmayacaktin abi:)) adam is görüşmesine gidiyor diyorlar yaraticimisin diyor estagfurullah...
Çok iyi film gidin izleyin.
Sag salime benzeyen bir film. Sag salim kadar komik olmasada gulduren yerleri cok , oyunculuklar cekim hersey gayet iyi herkese tavsiye ederim
Kahkaha artırmaz ama eğlendirir.

Spoiler vermek gibi olmasın ama palyaçonun vurulduğu sahne çok özel ve anlamlıdır.

Mutlaka izlenmesi gereken bir filmdir.
Burak aksak'ın yönettiği, cengiz bozkurt ve seda bakan'ında işin içinde olduğu eğlenceli fim.
bu gün sıkıntıdan tv'yi açtım gördüm izledim. kötü bir film deyil. zabıta rolü çok iyiydi adeta zabıtalarla alayedercesine. intihar etmeyi düşünen adam rolunü bir az değişik yapsaydılar daha güzel olurdu.