bugün

(bkz: captain jack sparrow)
Sekizinci nesil yazardır. Hoş gelmiştir. Gönlünce koştursun efendim sözlükte.
kendisi reyizdir efendim. hoşgelmiş.
uluların ulusu, aslan kaptandır. sadece jack sparrow derseniz "kaptan'ı unuttun galiba" diye kızar. bitanecik, sevgili johnny depp tarafından canlandırılır.

ayrıca, hoş gelen yazar.
Yuruyusune hasta oldugumuz sahistr efenm.
Beni pençele diye mesaj atan sapık.
6. nesil olarak yeni nesillere entry girmem normalde ama kendisi istisna.

kendisi ile bir gün dünya tarihinin ses getiren ilk enjeksiyonlu motora sahip nazi uçakları hakkında ve ww2 hakkında konuşmak isterim. umarım o yaşta bir bf 109 g6/trop modelinin kanat açıklığını biliyordur mesleği gereği. öğrenir veya öğretebilirim.

mesela 2016 model gay uçakları yerine, zamanının kralı olan dünya üzerinde milyonlarca fanı olan bir fw 190 a tırt diyenin hava polisliği mesleğini bırakması gerekir.

bu biraz şeye benziyor; pelinsu kızlarının aaaaa 2016 model ferrarisiii var berkecan'ın diyip, 1964 model shelby cobra görünce külüstür demesine benziyor. olsun kendisi sözlüğün pelinsu adayıdır. yaşı kadar öpüyorum kendisini.

ha bu arada uzmanlık alanım değil uçaklar, hobi olarak ww2 uçakları ile ilgilenirim. ama kendisi de benim alanımla ilgili beni böyle madara edecekse beklerim.

bu arada kimse hava kontrol kaleminin ve kargo uçağının fanı olacak kadar salak değildir. ama aşağıladığı bir as pilotunun ve bf 109'un çok sayıda fanı vardır ve kültür seviyesini belli eder.

haydi eyvallah.
Jackin bile işi var benim yok. Allahım yardım et.

Edit:lan yazarmış bu Saygılar.
Kalp hırsızıdır kendisi. Genç kızlara ümit verip sonra ortadan kayboluyor inanmayın bence.
Hayata olan kinini sözlükten yazarlardan çıkarmaya çalışıyor fikrimce . Durduk yere Hakaretler küfürler . Kim canını yakıyorsa ya da sıkıyorsa gelip alsın bunu burdan. Terbiyesiz herif .
(bkz: kuru mama saldırganlığı azaltıyormuş) ufak bir tavsiye sadece .
aşık olmaya değer bi karaker bence.
lidya birazdan karaker yazmışsın diye sana da saldırabilir dikkatli ol lütfen .
Kendi yazdığın küfürleri de paylaş. Şov yapma, manipülatif ergen seni. Benim bir tane küfürlü mesajım yok sana. Seninkileri paylaşırsam ne bok olduğun çıkar ortaya.

Ya hadi bir kaybol, sözlüğü de böyle gereksiz şeylerle meşgul etme. Derdin neyse özelden yaz. Kimsenin umurunda değilsin. Küfürbaz ergen.
Utanmıyor da yalan söylerken. Neyse gülüp geçeyim bari.
biraz meriçmiş gibi geldi ama tam emin olamadım. değilse özür dilerim tabi.
Deme öyle çok üzülürüm, biraz değil çok meriçim çünkü.
sempatik adammış. sevdim.
Fotoğrafını beklediğim yazar.
üç kere evlenip boşanmış tecrübeli bir yazar.

ulan biz bi kere bile evlenemedik adam hattrick yapmış aq.
3 kere evlenip boşanmış. 3 eski karı 3 nafaka. adam genç yaşta dert sahibi olmuş. yazık lan.
(#45634330) nolu entrysini eksi oyladığım yazar. darılmaca, gücenmece olmasın lütfen. saygılarımı sunarım.
Gücenmedim biraderim. Madem itiraf saati yapıyoruz Ben de seni eksiliyordum ara sıra. Ödeşmiş olduk canın sağ olsun.
Manası çok derin bilezik gibi geçiririm diyor.
Kendimi özel hissetmiştim.....açık eksileri için tşk hak etmişimdir

Edit: okuyor demek ki arkadaşlar işte bunlar hep bizi önemsediğinden
görsel
sözlükteki açık ara en uyuz yuvzığ. öyle ki para var huzur yok bile sempatik gelmeye başladı.