bugün

Göz zevkine uygun olmayan bir rahatsızlık türüdür.

Hele ki bu sıcak havalarda nasıl sıcaktan kızamık olmuyorlar. Çarşıda yada mahallede gördügümde sinir oluyorum herbirine. Türbo görmek çok can sıkıcı.
tarzı sitemde bulunan kişinin yapması gereken tek şey bakmamaktır.

bakmazsan göremezsin, görmeyince yazamazsın, biz de bi salaktan kurtulmuş oluruz.
herkes herkesin göz zevkine göre yaşamak zorunda olmadığı için saçmadır.

bir tane türbanlı da şöyle birini görmek istemiyorum dese ona da hasktir deriz.
bende suratına yarım kilo bok sürüp kamera karşınına geçip yarı açık göğüsler ile yayın yaparak view kasan arka duvara prim olsun diye atatürk fotosu asan kevaşeleri görmek istemiyorum.
ben de seni görmek istemiyorum kapalı -yani tesettürlü- biri olarak.
öcü görmüş gibi oluyorum ve çarşaflı kadınlardan kokuyorum. bence çok korkunçlar. sonuçta altında ne çıkacağı belli değil.
Sizin gibilere ne söyleyeyim bilemiyorum iyi ki kapalıyım ! .
ben de orospu çocuğu görünce rahatsız oluyorum ama anasının verdiği amme hizmetine saygımdan ses çıkartmıyorum.
Haksız bir görüştür. Hanımefendi bu şekilde mutluysa bize bu konuda pek laf düşmez. Kendi tercihidir.
Birisi kapalı kadın görmek beni rahatsız ediyor diyor, birisi makyaj yapan ve dekolte giyinen kadına arkasında atatürk fotoğrafının olduğunu vurgulayarak nefret kusuyor. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Nasıl canlılarsınız bir kategori bulamıyorum size.
Böyle birbirimize nefret beslersek ne gelişiriz ne de elimizdekine sahip çıkabiliriz. Bir zahmet kendinize gelin.
rahatsız ediyorsa başka bir ülkede yaşayabilirsin. sonuçta o senin bu durumundan rahatsız değil. rahatsız olan çeker gider ülkeden krdş.
Ozellikle park bahcelerde (bkz: gulhane)kucak kucaga dolasirken gormek rahatsiz ediyor. Aylaynırları arş-ı alaya uzatmalari rahatsiz ediyor.
Kızııım cirpinma iste sahte seninki belli oluyor, at o türbanı, dar kotun kalsın!
Bu başlığı açanın kirlenmiş beyni görünsün diye başlığı canlandırdım. Varsa böyle düşünen sizin beyninize tüküreyim.
Beni de senin gibi beyinsiz bir insanı görmek rahatsız ediyor.
evet, bu biyolojik bir şey o iğrenç insanları görmek istemiyorum. onlar da beni görmek istemeyebilir saygı duyarım. o kadar da saygılı bir insanım.
özgürlükten bahsedip kapalı insanlardan rahatsızlık duymak nasıl bir kafa yapısıdır anlamış değilim.
güncel Önemli Başlıklar