bugün

an itibariyle tv2'de başlamış olan dizi.
bitmemesi gereken diziydi.
(bkz: evidence)
yaz tatili boyunca televizyoında yoktu yaz tatili biterken çıkıyor.. Küçükken ne izlerdim. okula giderken erken kalkmam gerekirdi ama ben yine de 1e doğru izleyip yatardım..
Bana göre türkiye'nin en güzel ve en izlenebilir dizisiydi. Keşke bitmeseydi. Halen ne zaman olursa olsun yakalayınca izlerim, affetmem.
Türkiye deki çekilen polisiye dizi ve filmleri karşılaştırsak, kanıt'ın hepsinin eline vereceği gerçeğidir. Saçma sapan arka sokaklar kaç sezon devam ediyor. Kanıt gibi kaliteli ve emek verilmiş dizi bitiriliyor. Adaletini sikiyim dünya.

Keşke yeniden çekilse, ve yayın saatini ayarlamalar tadından yenmez.
kesinlikle yabancı polisiye dizilere dahi on basacak dizidir.
Diğer polisiye filmler gibi saçma sapan aksiyon sahneleri suçluyu 5 dakikada bulan polislerin olmadığı gerçekten bilgi içerikli gerçek suç öykülerinden uyarlanarak çekilen bir diziydi.
Keşke yeniden başlasa.
Sabaha doğru yelken açmış ve kontrolsüzce zapping yaparken denk geldiğimde çocuklar gibi sevdiğim ve şu anda izlediğim dizi. bitmeseydi bir criminal minds olabilirdi.
Şu an kanal d de olan bir dizi.
bir ara izlediğim bilgilendirici dizi. insanları suçtan uzak tutmaya yarıyor.
Gece kuşağında izlenebilecek en iyi dizilerdendir.
Çakma da olsa izlettiren dizidir.
türkiye'nin en kaliteli dizilerinden bir tanesiydi. şimdi bile ilk 10'u zorlar bu kaliteli dizi. aynı zamanda da türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi polisiye dizisidir behzat ç. diyen ergenler bir siktirsin gitsin zira bu dizide bir sürü şey öğreniyorduk geneli de bilimsel şeylerdi. çok farklı bir formatı olan diziydi 100 bölümünü de izledim. umarım yalan haber değildir ve tekrardan başlar. başlığı sol framede görünce hemen google'a yazdım fakat bir şey bulamadım. kanıt yerine ise ondan daha da kaliteli bir şey yapmayı planlayıyorlarmış onu duydum. ama bu haber 2013 yılındaymış. umarım hoş şeyler olur. kanıt yeniden başlar. severiz kanıt'ı ve nam-ı diğer her şeyi bilen karı sevil atasoy'u. açık ve net.
Her gece 1 2 civarı başlıyor. Hiç izlememişcesine izliyorum gayet kaliteli diziydi.
neredeyse tamamı gerçek olayların uyarlanmasıyla oluşturulmuş dizidir. neredeyse %90 ını izledim. ve bazı bölümleri tekrar izlerken yeni yeni şeyler öğreniyordum. kesinlikle çok iyiydi.
"Kanıt : Ateş Üstünde" ismiyle ekranlara geri dönüyormuş, haberi gördüğümde çok sevinmiştim fakat Engin Benli (Orhan Başkomiser) ve Deniz Celiloğlu'nun (Selim Komiser) kadroda olmaması doğrusu oldukça hayal kırıklığına uğrattı beni... Neyse yapım ekibi aynı olduğuna göre senaryo yine kaliteli olacak kesin ama yeni başroller Orhan ve Selim'i aratmaz umarım, bekliyoruz...
Sizin hiç bir dizinin adı canınızı yaktı mı? Oturup izliyorum anı niyetine..
Tabirden biri boğa76. Ne film dönüyor dizide?
Bu dizi sayesinde 3 tane kusursuz cinayet işledim.
yeniden başlasa da düzgün bir türk yapımı şey izlesek dediğim harika yapım.
delil anlamında olandır. evet.
yalnızca Başkomiser orhan ve yardımcısı komiser selim uğruna izlenilebilecek türk yapımı polisiye dizi.
Kriminalci zeynep sinir bozucu ama olsun.

Öncelikle senaristin zekası ve hayal gücü tebrik edilir.
Şöyle ki, olayların ilerleyişi, bulunan kanıtlar, dizinin ortasında çıkar bilgece konuşan sarı saçlı kadın, parçaların birleşmesi, katilin bulunması harika bir akıcılıkla ilerliyor.
Gelelim hayal gücüne.
Bu ülkede olmayan adalet kavramını her dizinin sonunda gözümüze sokar.
Örneğin, tecavüz eden herif tahrik oldum lafı ile tahliye edilirken, dizide tecavüz edeni müebbet cezası istemiyle yargılıyorlar.
Günümüzde adam öldürüp de apaçık katil olduğu bilinen insan, delil yetersizliğinden hapisten kıl payı kurtulan dizide, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası reröeröerö.

Ramazan aylarının vazgeçilmezi olan dizi.
Her gün aynı saatte, düzenli olarak bu diziyi izlemek psikolojiyi olumsuz yönde etkiler.
Örneğin bakınız, dizinin sonunda çıkan "kosorsoz conoyot yoktor" diyen sarı kafalı kadına uyuz olmaya başladım.
Bölümlerin sonunu getirdiğimde, şu kadına inat, kusursuz cinayetin nasıl yapıldığını göstermek isterim.
Ama günah yapamam. Asdfjk.

Karakteri olan Kriminalci zeynepten nefret ettiğim dizi.
Kendi başımayken izlemekten korktuğum, tüm bölümlerini izlediğim halde katilleri unutmuş olduğum dizidir.
güncel Önemli Başlıklar