bugün

Ne diyeyim ki?

http://mobil.hurriyet.com...igi-icin-oldurdu-40228982
onca sperm arasından birinci gelmesi bile suçtur. deneylerde kobay niyetine masum fareleri kullanmaktansa bu adamın kullanmak insanlık için çok büyük bir iyilik olacaktır.
yakılması gereken orospu çocuğudur.
çok üzücüdür. yine ağladım. zaten her gün ağlayacak malzeme veriyor dünyam,çok sağ olsun.
keşke asparagas bir haber olsa. küfür ederek içim soğumaz. bu sadistliktir. bu gerçekten hitlerden ya da ışid den farkı olmayan insanların aramızda olduğunun kanıtı.
Başlığı ilk okuduğumda ilgisizlikten ya da bakımsızlıktan ölen bir bebek düşünmüştüm. Oysaki bu güzel bebek kanseri yendiği için ona gösterilen ilgiden rahatsız olan bir baba tarafından beyzbol sopasıyla hunharca katledilmiş ardından da yakılmış. Bunu insan değil bunu iblis dahi yapamaz, yapmayı bırakın bu kadar kötüsü iblisin bile aklına gelmez. Kör şeytanından lanet bulsun, zehirli enjekteyle dünyanın en uzun ölümünü yaşasın. bedeni o kadar acı çeksin ki ölmek için yalvarsın geberisice...görsel
Orul orul orrrrrrrrospu çocuu.
ruh hastası yerü hapishane değil adamın tımarhane.
psikolojik problemi olması mantıklı olabilecek tek açıklamadır.
babalık mı lan bu. baba mı oğlum bu. çalışıyordum ağlamamak için zor tuttum kendimi.

şimdi yazabiliyorum. baba demeyin buna. kız evladım olsun saçını okşayayım masallar okuyayım öpüp koklayayım koruyup kollayayım onu istiyorum

ben ilerde baba olabilirsem bununla aynı ünvana sahip olmak istemiyorum.
yaşasın cehennem.
Edit:amına koyduğumun çocuğu.
Gizli müslümanmış.
Pis dinci yobaz.

Ekleme: hala ironiyi anlamayıp pm atanlar var maalesef.
Eğer var isen bi el at be.
insanlığın ne kadar ileri gittiğini gösterir. Ne kadar medeni oluyor insanlar. Orospu çocuğu.
güncel Önemli Başlıklar