doğruları su yüzeyine çıkarmıştır.
rte yalanlarının bir başkasının ortaya çıkmasıdır.
Görüntülerde idda edilen kadın okadar belli ki, o kadar net ki yani bu kadar olur. Kesin o kadındur idda edilen kadın.

La bi siktirin gidin.
böyle bir olayın olduğunu umanları üzen durumdur. hayali olaylar üzerinden hayali türbanlı bacı mağduriyeti bekleyenler için acı sondur. yazık tabi.
göt kıllarından ses çıkmayan haberdir. hala yoklar.
Zaten biliyorduk dedirmiştir. Ayrıca

(bkz: akpli yazarların entry girmediği başlıklar)

Ayrıca Hayko Cepkin'in twitter'da yazdığı tweet güldürmüştür

https://twitter.com/HAYKO...status/434020768033566720
başta recep tayyip erdoğan olmak üzere tüm akp yönetiminin ne büyük yalancılar olduğunu göstermiş görüntülerdir.

yalan dolan sizde, hırsızlık sizde, tehdit sizde, adaletsizlik sizde.
bir de şöyle namaz kılıyor, böyle müslüman demezler mi.

allah bildiği gibi yapsın.
Yalan haberde son noktadır efendim.
neyse ki böylesi çirkin bir olayın yaşanmadığını göstermiştir.
yaklaşık 10 dakika boyunca güldürmüştür. öyle bir haber geçtiler ki "lan belki tayyip doğru da söylemiştir, bozuk saat bile günde 2 defa doğruyu gösterir, belki de adamın günahını almışızdır." diye ekran başına geçtim. karşıdan gelen 8-10 kişilik grupları sanki kadını döveceklermiş gibi göstermeleri gerçekten çok akıllıcaydı.

(bkz: bir an inandınız kabul edin)

onun dışında bu şerefsizlerin islam ile bir alakasının olmadığını artık bütün göt kılları anlamıştır herhalde. artık bırakın kendinizi kandırmayı da ülkeyi münafıkların elinden kurtarmaya bakın. bu adamları siz başa getirdiniz. islama da en çok siz zarar veriyorsunuz. yapmayın etmeyin. şunların günahlarına ortak olmayı bırakın rica ediyorum. biraz akıl mantık, biraz haya, edep...

hadi eyvallah.

edit: görüntülere yalan falan diyenler var hala. vay amk. lan oğlum merkez medyadan bir kanalın böyle bir spekülasyona götü yer mi sizce? eğer böyle bir yalan uydursalar, akp anında kanun çıkarttırır, kanal kapatmaya kadar götürür bu işi.

tek kanıt bu değil, buyrun; http://haber.sol.org.tr/d...nun-adli-tip-raporu-sadec

bakın yeni şafak gazetesine verdiği ropörtajda ne demiş bu hanımefendi;
http://www.kayserinews.co...e-saldirdilar-547541h.htm

"1 Haziran Cumartesi sabahı arkadaşlarımla Adalar'a gidiyordum. Yanımda 6 aylık bebeğim vardı.
Akşam vapurumla Adalar'dan döndükten sonra, Kabataş iskelesi'nden kocamı aradım.
Eşim, Kabataş iskelesi'nin karşısına geçip beklememi, beni almaya geldiğini söyledi.
Kabataş iskelesi'nin karşısına geçerken bir grup eylemciyi gördüm.
Bunların Gezi eylemcileri olduğunu fark ettim, hatta çevre ve ağaç eylemi yaptıkları için de en ufak bir rahatsızlık hissetmedim."

görüntüleri incelediğimizde kadının söylediklerine birebir uyuyor. bu kadar tesadüf bir araya gelebilir diyorsanız, inanmayabilirsiniz. kendinizi kandırmaya, münafıkları savunmaya devam edebilirsiniz.

öz edit: kadının kayın pederi yani bahçelievler belediye başkanı osman develioğlu, görüntülerdeki kadının gelini olduğunu kabul etmiş. artık inanmayan dingillere bok yemek düşüyor.

öz hakiki edit: kadının kendisi de görüntülerdekinin kendisi olduğunu kabul etmiş, "devamı var" diyerekten. yedik mi, yemedik. görüntülerin tamamı burada; http://t.co/pmbkg9vtzt
kanalların dahi artık saf veya patron(?) değiştirdiğini gösteren açıklamadır.
Peki sadece RTE mi.
" görüntüleri izledim vahşet " diyen ismet berkan.
Mağdure ile röportaj yapan balcicek Pamir.
Nihal bengisu Karaca adlı bas yAlaka.

Nasıl insanlarınız siz? Nasıl gazetecisiniz?
aydın doğanın memleketin haline göre yer tuttuğu bir döneme daha girdiğimizi gösterir yayındır. yine de gerçeklerin ortaya çıkması için önemlidir tabi çamur at izi kalsın mantığıyla çalışanlar işlerini çoktan bitirmişlerdir.
sözlükteki bazı frekansı bozuk denyoların nasıl bir savunma taktiği uygulayacağını merak ettiğim olaydır. ''kadın yalancıymış yeeeaaaa'' der, işin içinden sıyrılırlar. e peki sen nesin ulan dingil? akıl var mantık var, gezi'de onlarca insan oksijen yerine adamın ciğerini yakan gazlar soludu, kolunu, bacağını, gözünü hatta hayatını kaybetti.

vicdanına soktuğumun frekansı bozuk dangalaklarının bu başlığa uğrayacağından bile şüpheliyim ya...
(bkz: benim başörtülü bacılarımın yanından geçiyorlar!)
bir kanal d haberciliğidir.
içinde türbanlı geçen video bulmak zaman almış anlaşılan.
Şükürler olsun ananas tanrısı. Sen nelere kadirsin.
hala inkar eden malların olması insanın aklının gerçekten bazen kullanılamadığının kanıtı gibidir. evet orda o gün tam eşgale uyan birçok kadın vardı ve hepsi eşini bekliyorlardı. ayrıca böyle bir görüntü olmuş olsa idi o mobesse kamera görüntüleri servis edilir günlerce ağlama edebiyatı yapılırdı. ayrıca polisin elinde mobesse kameralarından eşgal tespiti yapabilecek teknoloji vardır, ve birçok suç bu şekilde aydınlatılmıştır. hani eşgalin belli olmadığını iddia eden bazı okumuş cahillerin bilgisine sunulmaktadır.
doğru olmadığı açıkça belli olan bir iddiaydı zaten, asıl problem bunca zaman bu uçuk iddiayı dile getiren koskoca gazetecilerdi.

onca senedir gazetecilik yapıyor adam/kadın ve kabataş ın ortasında üzerleri çıplak, deri filan giymiş 70-80 kişilik bir grubun bebekli bir kadını durup dururken dövdüğü, ona sövdüğü, üzerine işediğine yalnızca kadının ifadesine dayanarak inanıp hakkında kesin yazı yazıyor. gezi olaylarında ölen diğer kişiler hakında soru sorsan yargı süreci devam ediyor derler ama bu rüya için bile fazla sürreal kaçan olay nedense başbakanın dile getirmesiyle sadece medyada onlarca avukat buldu.

bence bu olay böyle bitmez; bu avukatlar gerekirse yalancı şahitlik de yapar, hiç de şaşırmam.
ortada gerçek bir görüntü olsaydı başbakan aylar önce yayınlardı.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: çok cahilsin keşke kötü yola düşsen)
(bkz: çok cahilsin keşke mındar olsan)
türkiye cumhuriyeti'nin müslüman(!) başbakanının, yalancı ve fitneci olduğunu ispat eden haber yayınıdır.

bu olayı "belki de doğrudur" diye uman salaklar, hiç mı akliniza gelmedi amk, öylesine kalabalık biyerde bir tane bile şahit olmaması? o kadar malsınız ki, ölün lan siz.
bu kadar kalabalık kitlenin içinde bir tane mi adam gibi adam olmaz?

ulan hepiniz mi yalancı, hırsız, şerefsiz düzenbazsınız?

üzerine işenen türbanlı bacı günlerce miting meydanlarında anlatıldı. nagehan alçı gözyaşı döktü. sabah gazetesi yazı dizisi yaptı.

bütün götten uydurulan akp yalanları gibi bu da götte patladı.
(bkz: çok cahilsin keşke üstüne işeseler)

sahi bi de "camide içki videosu" vardı, noldu ona?