bugün

hepsi şefersizin tekidir. sırf bir eleman daha alıp fazla para ödememek için iki kişilik işi bir kişiye yükler bu pezevenkler. lüks arabaları değil bir lokma ekmeği bile haketmeyecek düşük insanlardır. tek düşündükleri ise sadece paradır. gerektiği hallerde asgari ücretten daha düşük bir ücret teklif ederler ama itiraz edersen "istemiyorsan çalışma,dışarıda bir sürü adam var bu maaşa çalışacak" diye söylenirler adi adamlar. bunlar benim mi başıma geldi?hayır! tamamen etrafıma baktığımda bu durumu görüyorum. bunların hepsini idam etmek lazım.
burada aynısı başına gelmişlerde var ! allah ıslah etsin diyorum bu kapitalist şerefsizleri.
patron bir gün senin ananı diye başlayan hayır duaları edilir.
muhtemelen hayal ürünü patrondur. bilindiği gibi vampirler insanların ütopyasında yarattığı bir ırktır. yani öyle sivri diş filan yalan. kan filan emen bişey yok tabi yarasalar hariç. ha belki yeni yeni türemeye başlamıştır bilemem.... zaten bu devirde hala kan içiyorsa gelsin 2 kuruş para vereyimde sıcak bi çorba içsin garip.
http://fizy.com/#s/1dl8q0
ben kendileriyle bir sene çalıştım en sonunda psikolojim bozuldu. Böyle adamlara ne para kazandırmak lazım ne de para kazanmak lazım. zaten kazanılan paranın da hiçbir bereketi olmuyor...Bu adamlara dersini vermek lazım. ben öyle bir ders verdim ki hayatı boyunca unutamaz...
http://www.swfcabin.com/swf-files/1288033921.swf
5 kişinin işini tek adama yıkan insafsız şahıslardır.
"insanlıktan" ölmeden istifa ederek, kendince level atlayıp; kapitalizmin kölesi olmuştur. duygu,düşünce,ahlak, insanlık, erdem, onur ve şeref gibi olgularını kaybetmiş olan, tek vaktini adadığı; renkli üzeri rakam ve sıfırlarla dolu olan kağıt parçası olmuştur.
çalışanlar asla emeğinin karşılığını almasını ummak gibi bir hayal dünyasına kapılmasınlar ! Siz kimsiniz ki ? Sizden 10 lira bile daha az para alarak çalışabilecek insanlar varken... hayat denen adi prens, insanları bu duruma sokabilmişken, siz de kimsiniz ?
bi de bu patron bozuntucukları, bilgisiz ve kültürsüz olurlar. oturmasını, kalkmasını bilmedikleri gibi otorite denen olaydan da bi haber,bozuk ağızları ile ağırlık koymaya çalışırlar. bu de yetmediği gibi sizi kesinlikle kovmaz ! fakat, istifa etmeye öyle bir ikna eder ki.. ah ah.. asgari ücret ile mahkeme masrafı neredeyse eşit...keşke öyle olmasa da, insanlar iş haklarını arayabilseler, buna cesaretlenebilseler...
sabah 7 den akşam 10 a kadar çalıştırdığı işçisine asgari ücret maaşını ödemeyen, sigorta pirimini yatırmamak için 3 ayda bir işten atmış gösterip tekrar alan, ama kendisi utanmadan son model audi arabaya binen aşşağılık vicdansızlardır.
en iyi patron ölü patron.