bugün

Eziklere kapak olmuştur.
2-3 gün önce çocukla ilgili atıp tutup bu ileride serseri olur öyle olur böyle olur diyenler ayrı bir üzülmelidir.
senden özür diliyorum çocuk.

(bkz: #20704442)
içerik bulunamadı.
Allah şifa versin ve düşmanımı bile evladıyla imtihan etmesin.
Dalga geçenlerin duyduğunda utandığı açıklamadır .
Küfür edenlere cevap niteliğinde röpörtajdır. Vicdanınızla baş başa kalın.
her gerzek yazarın aksine utanmama sebebiyet vermeyen röportajdır.

ota boka eleştiri yaparsanız böyle olur.

benim entry ise şu şekilde idi. (bkz: #20655830)

evet bunun için eksilendim.
aslında sevimli çocuk lan.. ne kadar da masum duruyor.. ailesi de çok naif iyi insanlara benziyorlar.. hastalık sebebiyle çocuğu biraz şımartmışlar ve doğal olarak biraz atarlı büyümüş.. sinir de varmış zaten.. bütün çocuklar iyidir.. allah şifa versin diyelim..
çocuktur.
maksimum olsun 10-11 yaşında.
o yaşta sokaklarda yardırması gereken, belki de adını bile zor söylediği hastalıklarla uğraşıyor.

küfür mü etmiş?
ben olsam çıkarır masaya vururdum.

umarım bir an önce tüm dertlerinden kurtulup çocukluğunu doyasıya yaşar.
eğer bu yazımı okuyorsan, özür dilerim senden delikanlı. sana başkaları gibi küfür etmedim ama hakkında önyargıda bulundum, pişman ettin bizi. epilepsi zor hastalıktır. dikkat et kendine, sinirlerine de hakim olmaya çalış, hem kendine hem de çevrene zararın olur çünkü.

bir de küfür etme kardeşim, günahtır. etme.
izlerken içimin burkulduğu bir röportaj. diğer videoyu izledğimde kızmıştım nasıl bir çocuk ailesi nasıl yetiştirmiş bunu diye laf etmiştim fakat çocuğun şu konuşmasına cidden dayanamadım allah şifasını versin inşallah.
gerçekten ben de utandım.. izleyince komik geldiği için gülmüştüm ama anladım ki ortada hiç gülünecek bir şey yokmuş.. keşke bu vidyoyu yayan kişi önce çocuk hakkındaki gerçeği açıklasaydı.. allah şifa versin.. şunu anladım ki hiç bir olaya duruma ve kişiye yeterince bilgi sahibi olmadan yorum yapmayacaksın.. bu büyük bir ders, hayat hep bir sınav ve bu sınava dair güzel bir ipucu verdi bu çocuk bana.. bir an önce iyileş, bir an önce güzel şeyler yaşa..
sosyal medyanın ne Kadar koyun olduğunu, her hıyarım var diyene elinde tuzlukla koştuğunu gösteren mülakat.
bu ne ilktir ne de son olacak. ekşide gündem olacak, twitter yıkılacak ve elinde klavye olan herkes bir şeyler yazma zorunluluğu hissedecek. akp ye oy verene koyun diyorsunuz ya. onlar en azından tek bir kişinin, bilinen bir kişinin, başbakanın peşinden gidiyorlar. doğru veya yanlış. peki ya siz? kimin peşinden gidiyorsunuz. hiç.

her Zaman söylerim: duyduğuna inanma, gördüğünün yarısına inan.
ben de ne yazdığımı servis edeyim bari: (#20674637)
önyargılar önyargılar ..
çocukla dalga geçmedim duruma anlamamış şekilde bakıyodum şu an dalga geçenlerin haline çok pis gülüyorum. çocuğada acil şifalar.
edit : mesajları okudukça olmayan yapmacık samimiyetler yüzünden kusası geliyo insanın yapmayın lütfen.
bu çocuğun 2 videosunu da izlerken tek bir şey düşündüm. sen ne kadar masumsun çocuk. ne kadar tatlısın. bir de olayı anlatisi yok mu öldürüyor adamı.

çok üzüldüm ama lan cidden üzüldüm. çıkıp sokaklarda doya doya koşması gerekirken evde sinir krizleri geçiriyor. var olan bütün tanrılar yanında olsun. karınca kararınca yardım etmek istiyorum bu çocuğa..
ön yargıları yıktıran röportajdır. acil şifalar dilerim.
ön yargılarımızı sikim kendim de dahil.
seninle dalga geçmemiştim, aynayı kendimize tutmuştum ve orda da manzara pek hoş değildi. senden ön yargılarının esiri olmuş yazarlar adına özür diliyorum çocuk. allah sana şifa versin.
yok böyle çocuğun annesi babası ne biçim insanlar, evladım olsa cebine esrar koyar polise veririm, şiddete karşıyım ama bu çocuğu sağlam döverim diyen amcık ağızlılara kapak olmuştur. ön yargılarınızı sabi sübyandan çekin artık.
--spoiler--
muhabir: küfrettiğin zamanı hatırlıyo musun ki sen?

çocuk-hatırlamıyorum.

galatasaraylı çocuk: ben biliyom.

çocuk-sen yoktun ki.
--spoiler--
bu çocuk büyüdüğünde ne olucak ailesi terbiye vermemiş vs vs diyenler utanmıştır heralde.
ön yargı ile saldıran herkesin utandığı videodur. özür dilerim arkadaş allah acil şifa versin. evet.