bugün

Tamam. Hemen ilgili birimi arayıp bu dileğini iletiyorum. Seni kırmazlar gereğini yaparlar.
3 yaşa ait bir zeka ile dillendirilebilecek faşizan istek. işte bu yüzden demokrasi var. faşizmin her türüne ciddi bir oto kontrol sağlar demokrasi.
jakoben laisizm ve faşizm ilişkisini anlatsam okumaz bunlar ve zaman harcamış olurum lüzumsuz şekilde o yüzden o muhabbete hiç girmeyeceğim. ama merak eden varsa eski yazılarımdan okuyabilirler.
ben de her istediğini tanrı hükmü , dünyanın da kendi ve istekleri etrafında döndüğünü zanneden narsist kişilik bozukluğuna sahip tipler her yerde konuşamasın, yazamasın istiyorum ama o işler öyle olmuyor.
tahammül etmek zorundayım.
katildigim istektir. hatta ozel sektorde de bazi departmanlarda calismamalilar, insan kaynaklari gibi.

ekleyeyim, bunun zihniyetle alakasi yok arkadaslar. kamu kismini aciklamis arkadaslar zaten, bu turbanli gelirse ben de piercingle gideyim o zaman bankaya?

ozel sektor ornegimin sebebi de turbanli insanlarin ikili iliskilerde cok kotu olmalari. dolayisiyla birebir insanla iletisimde bulunan departmanlar icin birak calismalarini yakinindan bile gecirilmemelerini isterim. bunu su anda da calistigim operatore girmek icin yaptigim insan kaynaklari mulakatinda, elimi sikmamak icin masadaki kitaplari alip iki eliyle gogsune bastiran yobazi gordugum icin soyluyorum.
burada biri böyle bir başlık açabiliyorsa türbanlı da çalışabilir, biz beyni olmayan sözlükte başlık açmasın diyor muyuz?
sene olmuş 2017 hala türban konuşuluyor. evet.
Böyle düşünen ınsanlari anlamıyorum kendilerini en ufak bir yönden elestiremezsiniz ama onlar baskalarinin nasil yasayacagini nasil giyinecegine karar verip elestirebilir. Cok acımasızca degil mi?
olum şu türbanı bu kadar sorun etmeyin. alt tarafı dönemsel bir moda akımı. elbet geçecek bu günler.
Çakma türk ve atatürkçü chpkk seçmeninin havlamasıdır. Kurtuluş savaşında senin o batı kuklası anan baban kaçarken ülkeyi o muhafazakar başörtülü kadınlar savundu.
saçma bir istek.

ben bir ateist olarak türbanlı insanlarla, dindar insanlarla beraber yaşamak istiyorum (başkalarının hayatına karışanlar hariç).
çünkü bu sayede insanlar birbirini tanıyabilir ve millet olabilir. eğer aramıza kalın duvarlar örersek kutuplaşırız ve kabile devleti olur çıkarız.

bunlara gerek yok.
bir çomar beyanı.

görmek istemiyormuş bak bak sen git mağaranda yaşa!

isteyen istediğini giyer. milleti ötekileştirmekten vazgeçin artık!
Laiklik devletin her inanca aynı mesafede yaklaşması ve güvence altına almasıdır. Laiklik her inancın teminatıdır.

Türbanlı istemeyen sistem laik değildir. Laiklik mini eteğin güvencesi olduğu kadar türbanın da güvencesidir.
kamudan ayrılman gerekli çözüm olabilir.
https://scontent-frt3-2.x...e85d907b2&oe=5A97B3C4
kamuyu da dinsizlere yar etmezler .

kafir ülkesimi lan burası salak herifler .

siktirin gidin ezan bile okunmayan ülkelerinize .
Ağlasanız da zırlasanız da bu ülke de herkes özgürce yaşayıp özgürce çalışacak.

Kudurun o. Çocukları.
Bunu bize değil reise söylesene delikanlı.
Ba ba bak...kamuda türbanlı istemiyormuş kamil!

Böyle lüzumsuz hayallerinizi isteklerinizi gelip başlık açarak sanki matah bir iş yapıyormuş gibi yazmanız yok mu bitiyorum amk.
çaresizlikleri başlarına vuran bu tip başlık açar zaten .

hayal kurmak bile yok artık bu kafir tohumlarına .

dıyanda istermisiniz diye soru yönelti kendilerine sanacak .

siz kimsiniz ki geri zekalılar ? size soran oldu mu ?

aç tavuk gibi kendinizi böyle buğday ambarında sanarsınız artık bundan sonra .

he canım he buğday ambarıdasınız siz .
Irkçıdan farkı olmayan bir kişi beyanı. Bu kişilerin abd'deki siyahi ırkçılığını yapan kişilerden farkı yoktur.
Bu konuda size dokunan şey ne anlamıyorum ciddi anlamda ortalık karıştırmaya yönelik bir politika izliyorsunuz sonra dünya barışından bahsediyorsunuz önce kendi ülkenizdeki barışa az biraz yardımcı olun. Zannediyorum ki bu zamanda tesettürlü kadınlar olarak yavaş yavaş kendimizi kanıtlamaya başladık. Ki kanıtlama mecburiyetinde bırakanlar utansın. Bırakın kamuyu askeriye dahil her alanda çalışmaya hakkımız var benim düşünceme göre. her ama her alanda artık bazı şeyleri aşıp en başta insanlığı sorgulamamız gerekiyor. Daha önce de bir entryde de söylediğim gibi tesettür bizim beyin fonksiyonlarımızın çalışmasını değiştirmiyor dolayısıyla diğer kadınlarla bu tür konularda aynı kefeye konulmamız gerekiyor. Umarım tez zamanda bu tür düşüncelerden sıyrılıp daha mantıklı şeylere kafa yorabilirsiniz.
çok şükür kamuda seni ve senin gibileri istemiyor .

geldiğiniz ülkelerde baş örtüsü yok tabi anlıyorum ızdıraplarınızı .

ancak burası müslümanların ülkesi yani çooooook yanlış bir ülkedesiniz .

sonunuzun feto ve piçleri gibi olacağını düşünmekteyiz .

zira çalışmalarımız ve çabalarımız bu yönde .

sabırla ve kararlılıkla .
laikligi yanlis anlamis mal beyani. hangi gorusten olursa olsun kafa olmayinca sonuc boyle oluyor işte.
valla bende katılıyorum, burda duyar kasmaya çalışanlar da siktirsin gitsin bir zahmet. her yere dini taşıdınız böyle göz yuma yuma, siktiniz attınız güzelim ülkeyi. ne zaman çıksam sokağa yarısından çoğu sıkmabaş kadınların. o kadar boku çıktı ki güzelim alaçatı plajlarında bile denize ninja gibi giren tipler görür olduk.

ramazan ayında sokakta dondurma yedi diye dayak yer birisi, kısa şortla otobüse bindi diye kadının birini darp ederler, 24 saatlik burda klavye duyarı yapılır ve unutur gidersiniz, olan oldu dersiniz, sonra hayata kaldığı yerden devam. ama türbanlı kız üniversiteye alınmadı, hoca dersten attı falan haberleri olduğunda o yobaz kesim bunun tartışmasını çok daha uzun süre devam ettirdiğinden 1 hafta konu hakkında söylenirsiniz. amk cidden dünyanın en itici ve en ikiyüzlü güruhusunuz lan, tiksiniyorum amk. bir şeriat gelse, başı açık kadınlara o dayatmalar yapılsa ben o zaman görecem sizi, o zaman ağlasanız da iş işten geçmiş olacak..

açık ve net itiraf ediyorum, ben sevmiyorum, sokakta, işyerinde ve üniversitede türbanlı insan görmek istemiyorum, istemli veya istemsiz tamamen din pazarlığı olduğundan ötürü istemiyorum, sürekli iktidar ve yancı kesimin polemik unsuru olarak kullanmasından dolayı istemiyorum, toplumda ayrılığa sebep olduğundan ötürü istemiyorum. gelin linç edin amk, kasın priminizi sikimde değil...
kamu mahallinde gözlerin kapanması en pratik çözümdür.
lan cahil amerikada bırak kadınları paki erkekler bile kafasında türbanla geziyor cahil herif...
Yok ezan duymak istemiyorum yok türbanlı çalışan istemiyorum bu nedir ya? Türbanlı çalışana işini gördürtmezsin olur biter arkadaşım adamlar da sana hizmet etmeye bayılmıyor uçmuşsunuz iyice.