bugün

Nereye parkedecekler bu insanlar. Belediyenin onune mi parketsinler.
Benim ama mecburiyetten arabanın yarısını kaldırıma çıkarıyorum, yoksa yok kapanacak ne yapalım yani.
Park edecek yeri yoksa, arabasıda olmaması gerekendir.
Medeniyet fazladır Böylelerine.
Gördükçe küfür etmeme sebep olan insanlardır.
Neden avrupaya Birliğine giremedigimizin kanıtı bu Tür sığır insanlardır.
(bkz: sana laflar hazırladım) malın tekidir.
Sonra kim çizdi diye sormamalıdır.

Kaldırım ora malum.
Otoparksız bina yapan müteahhit kadar, buna izin veren ve yetersiz cezai yaptirim uygulayan devlet kadar haksız olan insandır.
Ulan amk salaklari, bayiliyor muyuz sanki biz arabanin lastigini suspansiyonunu zorlayip kaldirima cikarmaya.

Biri de avrupa birliginden bahsetmis. Amk sigirina bak. Avrupa birligini sikeyim arabam da kaldirimla beraber senin gotune girsin.
Unkapanina gidin bakin bakalim sur yolundan taaa assaya kadar kaldirim isparka ait. Otoparka isiktaki yaya gecidinden giriyorsun, dusun yani. Girmesi bi dert cikmasi bi dert, amk yayalarindan sebep 30 defa sagi solu kontrol ediyorsun, trafik direkleri ve agac kaldirimlari da cabasi. Sikik gotoslar. Hayatinda istanbul trafigine girip 5 saat sshirici aksiyonuna maruz kalmamis girdigi konulara bak. Ya amkoymak lazim boylelerinin.

Yola birakirsin 2 dakka sonra cekici orospu cocuguna 100 lira bayilirsi, kaldirima birakirsin bjri gelir avrupadan digeri engellilerden bahseser. Beynini siktigimin okuzleri.
Kaldırılmaları gerekmektedir.
sorun onlarda değil ki.o insan anlayışsız ve anlayışsızlığının gereğini yapıyor.

asıl yapılması gereken şey belediyelerin bu araçları çekmesidir.kaldırımlardakiler çekilmiyor.ayrıca park yasağı olan caddelerde de araçlar çekilmiyor.

bu park yasağı levhaları süs bitkisi diye konulmuş herhalde.
Büyük terbiyesizlik yapan insandır.
Kaldrımlar yayaların yürümesi içindir. Bugün iki tane arabayı kaldırıma park etmiş şekilde gördüm.
Muhtemelen biri, diğerini görüp örnek aldı.
Neden böyle hanzoluklar yapıyoruz acaba?
hele engelli yolunun üzerine park ediyorsa ince düşünce ve empatiden yoksun, yorucu biridir.
Devlet arabadan %80 ötv ve % 20 kdv alıyor. Araç için çektiğin krediden de vergi alıyor. Mtv alıyor, yaptırdığın yıllık sigortadan da vergi alıyor, muayenen de vergi içeriyor, benzine zaten keyfi zam yapıyor. Ama otopark yapmıyor.. sen arabayı al, olmadı akşama g.tüne sokarsın, diyor; çok afedersiniz.. kaldırıma hayvan gibi girmeden, anayolu rahatlatmaya maalesef çok karşı değilim. Yaya olduğumda da, mecburi bir durum olarak algılıyorum.
güncel Önemli Başlıklar