bugün

şahane sesi olan fakat son zamanlarda popülerleştirilmeye inatla çalışılan kadındır. soğutulduk.
popülerleşse de sevilmeye devam edilmesi gereken kadındır kendisi, sesine kurban olduğumdur.
tanju baba
miyoz mitoz
fırtınalar
ten şarkıları dinlenmesi gerekir
Ilk defa haydi soyle ile dinliyorum. Cok fena oldum sozluk, cok fena oldum. Insanin asik olup aci cekesi mi gelir?
kullandığı bir tabirden ötürü insanların; alnında kemal atatürk kurdaleleri ellerinde türk bayraklarıyla anıra anıra onuncu yıl marşını söylemek üzere izmir/konak iskelesi önüne gitmesine sebep olan, kendi halinde sanatçı.

keşke dizide şarkısı çalmasaydı, iti köpeği doluştu mınaki.
Sik gibi sarkı söylüyor. Sik gibi.
O kadar herkeste gördüm ki dayanamayıp haydi söyle yi bide bundan dinliyim dedim. ibrahim tatlıses daha güzel söylüyor amk.
Şarkı sözleri garip belki kotu ama her nasıl oluyosa çok güzel yorumluyor şarkıları.Sadece,Doya Doya,Çıkıp Giderken Çekip Giderken ve nicesi...
Dinlemek için;
https://youtu.be/TCwxkJ0Q8Ek
bu şarkısı ile nokia supersound 2005de yarışmaya katılmış ama derece alamamıştır.
http://www.youtube.com/watch?v=U15ewt-SDVM
(bkz: susma gönlüm sen söee eee e)
ben ısınamadım.

naiflik ile soğukluk aynı yerde barınmaz.

bu kadın soğuk. buz gibi.

rahmetli anneannemin böyleleri için "soğuk am çiçeği" diye bir tabiri vardı. şak diye oturuyor.

bu yüzden ben kendisini naif, romantik vs. bulamıyorum. en fazla soğuk bir depresif olabilir.
çekici geldi bu kadın.
Hadi gel dans edelim, Allah ne verdiyse tango ve vals.

Sevdim ben tarzını, bir de hakikaten içli söylüyor be.
sesi ortalama bir kadın sarkıcıdır.
sesi son derece kötü olan ama pop kültüründen sıkılan yurdum insanının tutunduğu şarkıcılardan biridir.

iş bu entry subjektif bir değerlendirme içermektedir.
Amatör şarkıcı.
Saç şarkısını dinledikçe öğürme getiren kadın.
Sesi,tonlaması,yorumu,sözleri güzelliğinin önüne geçmiş bir ses sanatçısı.
" Ben olsam bakmam bana,bir çorba bile yapmam bana,tüm bunları sen öğrettin bana.. "
Sesin hep duyulsun .
Günümüz ergenlerinin kedi mırıltısı tarzında ses sevmesinden ve melankolik müzik tarzını beğenmesiyle karıştırılmış özenti bir adet çirkin gözlüklü abla barındıran kadın. Şarkıcı diyemeyeceğim üzgünüm. Nasıl dinliyorsunuz aklım almıyor 3 saniyeden fazla katlanamıyorum saçlarımı yolasım geliyor. işte bunlar hep özentilik.
sadece adlı şarkısını benim ağzıma sıçmak için mi yazdı acaba diye ara ara düşünürüm. nesin be kadın bir şarkı o kadar mı hisli okunur resmen yaşıyor onu. umarım unutulup gitmezsin, kalbinden öpüyorum kalben.
Gözlüksüz afet.
Bazı çıkışlarını Candan Erçetin'e benzettiğim küllü ses.
(bkz: sadece) şarkısı çok fena, çok çok fena ağlama isteği uyandırıyor. sesi, tonlaması. çok içten bir sesi var ve şarkıyı söylerken resmen yaşıyor. şarkının gerçek bir hikayesi var gibi.
yaklaşık 1 yıl önce keşfettiğim, sesine ve şarkılarına hasta olduğum hatun. sadece, haydi söyle, saçlar ve ten der susarım. bu arada, o ye bebeekk.
şarkıcıdan çok sınıf öğretmenliği mezunu nişanlı ev kızına benzeyen kadın.
Kaliteli bir şarkıcı olduğunu düşünüyorum.En azından kendine has bir tarzı var.Bu tvlere çıkmadan çok daha önce keşfetmiştim onu ve beğenmiştim.Fakat bende şöyle bir durum var bir şey popüler olmaya başlayınca benim hevesim kaçıyor.
güncel Önemli Başlıklar