muhtemelen kahveyi de güzel yapan yazarlardır.
güzel yapmasalar da candırlar, muhabbetleri yeter. ihtiyaç olur diye demiyorum ama on numara insanlardır.
(bkz: ben).

Ama bırakmış bir ben. en son 3 harflilerle ilgili yaşadığım olaydan sonra bıraktım.
Su an ihtiyacim olan yazardir.
cinli yazarlardır. bana da arada geldiklerinde bakıyorum.
Fincanımı kapadim hemen yolluyorum fotoğrafını diyeceğimiz yazarlardir.
bi kahve içelim diyeceğimiz yazarlardır.
bana da kahve varsa neden olmasın.
(bkz: ben)
kesinlikle yol var'dır.
bundan kazanç bile sağlayanları vardır.
sana 3 vakte kadar 4.
sana kabaran bir şey var esprisinin hala yapılmamış olmasının şaşırtıcı olduğu başlıktır.
Varsa bana da bakiniz bir ara.
--spoiler--
işte telvem. buyursunlar.
http://galeri.uludagsozlu...sundan-fal-bakmak-638551/

edit: bismillah! http://galeri.uludagsozlu...yı-bilen-yazarlar-685136/
--spoiler--

benimdir. judas nickli yazarımızın istek üzerine yorumlanmıştır buyurun. (bkz: judas)
görsel

Akrep fal içerisinde çıktığı zaman bir uyarıcı anlamına da gelmektedir. Ayrıca hane ortasında bir akrebin olması küskünlük ve kırgınlık yaşanmasına da işaret ediyor.

yani arkadaşım, falına göre 2 sonuç cıkıyor. birincisi cinsel açlık çekiyorsun. diğeri ise fotoğrafta gösterdiğim şişman bir kız hayatına girecek, ailenle ilişkilerini bozacak kısacası ağzına sıçacak. *
falın kralına bakarım, amma velakin gördüğüm kötüyü söyleme huyum yüzünden çevremde herkes tarafından gudubet olarak adlandırılmış durumdayım. fal manyağı olan arkadaşlara önerim, içinden size fal bakmak gelmeyen bir kişiyi zorlamayın.
Arkadasimin annesi falima bakiyordu, ben de oylesine seninkine bakayim dedim. Baktim falina salladim bir seyler, iki gun sonra dediklerim cikmaz mi!

Artik herkes bana baktiriyor.
(bkz: fis almazsak kaca olur)
Allahtan başka kimsenin gaybı bilemeyeceğini bilmeyen boş insanların uğraşıdır fal, bunlarla uğraşan yazarlar da boştur bana göre.
Ya sen tuttur yollarına bira fıçıları sereyim be kardeşim.
Üç vakte kadar üç harfli bir şey musallat olacak gibi görünüyor falda.
Ulan her başlıktan medet umar oldum üyeliğimi askıya alacaklar resmen biri şu resimleri yorumlasın çatladım yemin ederim
görsel
görsel
Fala bakmak gunah bence ...hiç anlama inanmam da ...
iki şey arasında kararsız kalmışsın. hangisini seçersen seç sonuç hüsran olacak. çünkü iki olayın ucuda fincandaki arı kovanına dağlar kadar uzak.bu da şu demek oluyor,tembel herifin tekisin. armut piş ağzıma düş tayfasındansın.
aşk hayatında karman çurman.fincanda yılların yalnızlığı çıkmış. bununda sebebi karşı cinse aç jaguar gibi saldırıyorsun.ilk resmin üstünde ürkek ceylana uzanan bir jaguar var.

bundan sonrası ücrete tabi.
Bi naneye de benzetemedim, zırt pırt kahve de içmem, dalgasına ters koydum açtım baktım.

görsel

Var mı bir şeye benzetebilen?*
görsel

Lütfen birisi sana kabaram bir meme var desin, üç vakte kadar sana meme görünüyor desin dediğim yazarlardır.

Bu meme değilse bende elti değilim amk.

Yardım beklenen yazarlardır. Meme değil mi?
namaz kılan iki kişi gören yazarlardır.