bugün

Hatirlanmayan gündür.

(bkz: mavi ekran)
dün saat uyku sularıdır efenim. uyandığımda "rüyamda mı güldüm yoksa gerçekte de mi güldüm lan?" sorunsalına girdiğim andır. tabi her rüyanızda, dinazor testisini amca oğuluna çarparken görmüyorsunuz. bende ne oldu anlamadım içtiğim likör mü çarptı anasını satayım?

edit: içim temiz benim.
yarım saat önce.
Dün ve bu haftanın tamamı aslında.

iş yerinde çok eğlendik de maşallah.
az önce lan.. izlediğim videoya yarıldım ahahhahhahaha
Az önce. benim oğlan suratıma yaparkene. Ama acı bir Kahkaha benimkisi. Ekşi de olabilir.
dun gece inci sozluk hikaye kladiklerinden birini okurken. http://inci.sozlukspot.co...daydım-ve-ağır-abazaydım/
(bkz: tabela dar geldi tc yi attık)
(bkz: kahkahalar haykırışlar hellolar mellolar)
arkadaşlarımla birlikteyken, hayattan çaldığım zamanlar.
"çemberimde gül oya, gülmedim doya doya..." sözlerinin özetlediği zamanlardır...
7 sene kadar once.
Sevgiliyle gülme sebebinin ne olduğunu bile hatırlamadan odada kahkahaların çınladığı, gözlerin yaşardığı zamandır.
hatırlamadığım zamandır.
bi süredir her gün.
(bkz: aman nazar değmesin)
geçen gün efendim. Arkadaşla oturmuş muhabbet ediyoruz. Bir arkadaşın muhabbeti geçti, ne kadar geziyordu o derken harcamalarına takıldı aklımız. Milletin parasında gözümüz yok tabii. Şuraya şu kadar verse buraya bu kadar verse, benzin parasını nasıl yetiştiriyor en baş bu ya e bunun gezmesi var içmesi var derken bir an susup birbirimize dönüp bastık kahkahayı. Adam gideli bir yıl olmuş muhabbete bak. Ulan bizene ne kadar harcıyor nasıl yetiştiriyorsa.
dün sabahtan akşama kadar.
dün gece.
birkaç yıl öncesi olmuştur bu olay çoğunlukla. yani anlatılırken birkaç sene evvel şeklinde geçer genellikle.
dun gece tbbt izlerken rajin ben uzun zamandir kimseyi opmedim
ve bernadette der ki belki sadece bakman lazim

o arada raj kendinden gecer bernadette e dogru yavas yavas sokulurken bunu farkeden howard araya girer ve dudak dudaga gelirler.

baya guldum uzun zamandir olmuyordu boyle.
dün, babamın yaptığı bir espiriye ailecek kahkahalarla güldük.
oldu baya ya.
Bır kaç ay once. Sevgili yazar kardesım rhymaster ı gönderdiğim zuccacıyeden çıkıp önümde park halinde olan baska bır araca binmesı sebep olmuştur kahkalarıma .
bu sabah. Babam karşı komşuyu dövünce kendimi tutamadım.
4 gün önce. hem de en nefret ettiğim insan Topluluğuyla gerçekleştirdim bu eylemi.