bugün

sözlükte meşhur olmak isteyen herkes bu adamın nickaltına giriyormuş: bu kadar enaniyet, bu kadar kendini yüksekte görmek, mümin kişinin harcı değildir.

Nickaltını kapatınca yazılmayacağını zannedecek kadar sözlükten bihaber olan yazar.*

Masaya çıkarıp vuracak kadar aile terbiyesi aldığını biliyoruz.

Başlıkları kapattıracak selahiyeti kendinde görmekte nedir yav.

Tanım: ünlü olmak istiyorsan geçeceğin nickaltıymış*

Nedensizce aklıma geldi;*
(bkz: şöhret yönetmenin oturma odasından geçer)
"sözlükte şöhret olmak isteyenler niye bana bulaşır anlayamadım."

Abi sen hayirdir lan? Kimler geldi gecti bu sozlukten, nickaltina yazmisligim, entrylerini okumuslugum yok girdigin triplere bak. 2-3 yalak buldun diye kendine popi mi oldun? Sonun selfie cubukculari gibi olmasin?

Buyuk oldugunu idda edip ergenlik yapan yazarin nickaltidir.
kim söker kafakoparanusu ya.
Yettim usta.
görsel
Nazım, fikri ve huseyin'i de getirdim.
Hikmet geçen ay vefat etmiş yoksa o da gelecekti.

Mübarek günlerde torunlara harçlık vermezsen olacağı bu. *

Hadi cumaya gidelim.
Dur şuraya entari gireyim de ünlü olayım*

Hoyorcolor gocor dedikten sonra entarini silip kaçmak nedir?

Ayarı alınca entaride fikirlerine bile sahip çıkmayıp kaçan yazar.

Şimdi ispat falan istersin sen, hani hep düzgün adamsın yaa*

işin gücün kaçmak yaşının adamı olmalısın
görsel
Girdiği entryleri ayar yiyince silmek*
(bkz: kafakoparanus)
görmüyor musun düşmanlıkları ağızlarından taşıyor, içlerinde sakladıkları kin çok daha büyüktür.

Diye ayetler paylaşmak. Ama hoyorcolor kocor

Diye entari girip hayır oyu vereceklere düşmanlık yapmak.

Kul hakkına girmek.
firavun sevici olması.

tüm yetkilerin tek kişide toplanmasının islam tarihinde envai felaketlere sebep olduğunu bile bile başımızda firavun olsun istiyor.
yahudi lobisinin desteğiyle yürüyen pozitif siyonist.
bayaa saf bir yazarmış kendisi. ciddi ciddi bana dava açıldığına inanmış ki helallik istedi. vallahi üzüldüm ve acıdım, durumu anlatmak zorunda kaldım. bak şurada zaten yazmışım bak (bkz: baris gucu ne dava açacak adamdaki göt) bu ne demek işte, anla işte.görsel *
uludağ sözlük'te nesli tükenmekte olan akçı yazarlardan biri.
(bkz: #36489120) ille kıyısından köşesinden akp hükümetini destekleyip eleştirileri güya yalancı çıkaracak. Hani domatesin fiyatını suni olarak yüksek söylüyoruz ki hükümet kötülensin. Düşünce bu.

Sanki diğer tüm ilçeleri tek tek gezmiş gibi bi de böyle bir iddiada bulunmuşsunuz sayın yazar neye dayanarak?

O zaman istanbul'un ilçelerini bir güzel atlamışsınız. Zira şu anda migros'un sanal marketinden alınan satış fiyatı aşağıda. 7 lira da değil 8.59 lira.

görsel

https://www.sanalmarket.c...&shopCategoryId=30021
sözlükten bayanlarla ilgilenen evli, yaşını başını almış bir yazar. hocam, bak ahiretini düşün. ahiretini yakma. sözlük sana bir şey vermez. evli barklısın. boşver abi yazmana bak sen. genç kızlarla falan işin yok, giriyorsun başlıklara falan yazıyorsun. he senin için diyorum ha. bir müslüman olarak senin bu durumunu ikaz etmeyi kendime vazife edindim. yine de sen bilirsin. beni yanlış anlama lütfen. allah hakkında hayırlısı versin. hadi iyi akşamlar.
Anlaşılan Müritlerini sözlüğe salmış.
Bu user ne güzel user.

Not.Insanların içinden cevherleri çekip çıkaran user.
Dedeleri viking göçmeni mübarek bir insan. inşallah izlanda saatine göre oruç tutuyordur. 22 saat 23 dk. iman power.
Dedemle ugrasmayin keserim cukunuzu.
Allahçı bir yazar.
kadir mısıroğlu' ndan sonra tarihe ilişkin saptama ve hesaplamanın üstadı olan yazar.

ibret alın.

görsel
sözlüğün en azılı ateistlerinden biriyle, sözlüğün en bağnaz müslümanlarından birinin kapışması. yanlış anlaşılmasın benim gözlemlerim bu şekilde. daha beterleri de vardır elbet beterin beteri vardır sonuçta. bu ikisinin kapışmasını seyretmeyi çok isterdim. kendileri eğer görüyorlarsa buyursunlar ve bu başlık altından birbirlerini yesinler.
Ayet cımbızlayan ateist arkadaşın kaybedeceği versustur.Seyir zevki yüksek olacağı hiç şüphesiz.
Bir tarafta bariz şekilde insanları dinden soğutmak isteyen biri

Diğer tarafta böyle bir isteği olmasa da hal ve hareketleriyle insanların dinden soğumasını sağlayan biri.

Gerçek versus bu değildir*
sözlükte kara delik oluşmasına sebep olacak olan çarpışmadır. iki tane birbirinin tam zıttı yazarı çarpıştırırsan anti madde çıkar ortaya ne bekliyorsun *

her şeyin fazlası zarardır her şey kararınca olmalı. inanıyorsan kendine inanmıyorsan gene kendine..
kafakoparanus un allah yok din yalan la aşık atabilmek için tekrardan doğup 30 yıl boyunca her gün 1 milyon fırın ekmek yemesi lazım.

bildiğin düz bir yobaz işte, sözlükteki diğer yobazlardan farklı bir tarafı yok.
Ben dedemden yanayim
Tecrubesi yeter.