bugün

vakti zamanında çiçek dilligil'in sunduğu, telefonla katılan izleyicinin pisagor adlı karakteri yöneterek dinazorlardan kaçırdığı oyun programının kötü adam karakterlerinden kafa koparanı.
(bkz: dinozorus)
(bkz: pisagor)
(bkz: ezergeçerus)
(bkz: ateşikus)
(bkz: tükürukus)
kendi bildiği doğru olan yazar.
bir kalıbın dışına çıkamayan, dar görüşlü ak troll.

konu: " (bkz: erdoğan mitinglere kuranla çıkıyor diyen cahil)"
verilen yanıt:
--spoiler--
ne yapsın tevratlamı çıksın
--spoiler--

(#27690189)

yani bir mitinge illa bir dini kitabı elinde sallayarak mı çıkmak gerekiyor. din istismarcısıyla aynı kafadadır.

bu bakış açısından şunu anlıyoruz: erdoğan israil'de millet vekili adayı olsaydı mitinge tevratla, ingilterede incille, japonyada sidartayla mitinge çıkardı. adamın yapısı bu. elinden başka bir şey gelmiyor, illa dini sömürecek. ben demiyorum, bu arkadaşın kurduğu cümleden çıkan sonuç bu.
sonra da benim mübarek bir kişi olduğumu kabul etmezler. buyrun haydi ateistler cevap versin, veremezler. konuşsun yok akrabası değilim desin, diyemez, elini tutuyoruz şu anda. *

bir de trip yapıyor aslında akp'li değilim de, bunlar yüzünden akp'ye vereceğim de. akp'ye oy vermese mustafa varank topuklarına sıkar bu yazarın. bir de trolleme yapıyor.

korkma titre.
Güzel bir insan ak yoldaş. Bir mesaj yetti ak partili olması için. Liderimizle aynı cennetin bahçesinde olmak dileğiyle hoşça kalın ak-ça kalın. durmak yok yazmaya devam ak gençlik.
adamın dibidir.

yaşı babamdan küçük, küçük dediysem 40 felan değil yani adam 55 yaşında belkide sözlüğün en yaşlı yazarı.
Pek bir müslüman yazar. istekleri; müslüman olarak yaşamak, müslüman olarak ölmek, müslüman olarak dirilmek'miş. Babamız yaşındaymış, önemi yok akıl yaşta değil baştadır yazarı. Tabi sözlüğün durumu hakkında katıldığım yazar.
vurdu ve gol oldu yazar kişisidir.

"ramazan hürmetine cins şeytanları bağlandı .
ins şeytanları meydana salındı .
hoşt köpekler ."

ağzına sağlık...
(#28662456) hahaa çok iyi.
benim için sözlüğün en değerli yazarlarından.
bir abi değerinde, öğütlerini kıymetli buluyorum. iyi ki var.
ve hep var olsun.
sözlüğün aklı başında, olgun yazarlarındandır. görüşlerimiz uyuşmaz ama uyuşması şart değil... düşüncelerini efendi gibi ifade ediyor hep gördüğüm kadarıyla...
Sözlüğün değerli yazarlarından. Yaşı hemen hepimizden büyüktür sanıyorum;

Abi biz seni gerçekten anlıyoruz; ama gençler biraz böyle artık, gülelim eğlenelim diyorlar. Liseden yeni mezunlar, 90gün tatildeler, sıkılıyorlar.

Acaba bazen çok mu ciddiye alıyor yahut ciddiye alındığını mı zannediyor sözlüğün diye merak eylediğim yazar.
http://m.uludagsozluk.com/e/28763319/

Biz öyle şakasına diyoruz abi, vallahi.

Vesselam.
Hossohbet yazardir.
Efendi çizgisinden çıkmayan, mantıklı, bir müslüman ın olması gereken duruşu sergileyen, dürüst yazardır....

onlar konuşur, biz inanırız.

(bkz: Meyve veren ağaç taşlanır)
üstünde durmamak lazım.
Sözlüğün en kıymetlı yazarlarından benim için. Öğütleri kulağıma küpedir. Var olsun.
(#29064222) işbu ikinci entry vevap niteliği taşımaktadır. Abi sözlük ortamında açık oylamanın amacını sorgulayan ergenler için söylediğim, dalga geçtiğim bir şey o. Bırılerinin acık oyuna göre değerlendırme yapmıyoruz, eğleniyoruz.

iyi bir yazar, samimi Bir insan.
Boyunca evlatlar yetiştirmiş, saygıdeğer yazar.
Abi çok ciddiye alıyorsun. Çocuklar gülsünler diye şeediyorlar.
http://m.uludagsozluk.com/e/29216645/
Sözlüğün değerli abilerinden birisidir. Yazdığım bazı entryleri açık oylayarak desteğini göstermiştir. Cennette inşallah buluşmak nasib olur.
Arkadaşlar!!!

http://m.uludagsozluk.com/e/29425454/

görsel
Cok fazla hayat deneyimi oldugunu dusundugum saygideger yazar. Soru cevap seklinde ogrenme yontemini pek begenmemesine ragmen sorularimi cok nazik bir sekilde ve sabirla cevaplamaktadir. Kendisini tanidigima memnun oldum.
60 yaşına gelmiş, burda çoluk çocukla laf yarıştıran, Acımayla karışık ekşi gülücüklerimi yolladığım yazar.
pkklılar beni ,ben pkklıları sevmem .zaten sevselerdi kendimden şüphe ederdim .
Peygamberi de, allah ı da çok iyi bilen, bir müslüman insan ve hepinize ders veren kısa ve öz entry leri ile bilinen nadir yazarlarımızdan biridir.
Olmayan Entry ler ile yazarımıza dil uzatan yazarımsı kişileri kınıyoruz..!

(bkz: Meyve veren ağaç taşlanır) mış.