bugün

görsel
sözlükten yediği ayarların akabinde, almanyaya topuklarken yakalandı.

görsel
Ne zamandır göremediğim yazar, meğerse silik yemiş..

Ne diyelim hayırlısı..
la dede şu hamsi kafaları topla. midemiz bulandı da.
tam bir yıl önce kendisi hakkında şöyle bir görsel paylaşmışım:

görsel

şimdi bu adama hak helal edilir mi sizce.
en son özel mesaj yolu ile şahsıma hakaret etmişti sonra bir baktım silik olmuş. demek ki sözlükte işini layıkıyla yapan modlarda var. kendilerini tebrik ediyorum.
silik olmuş yazar, tanımam ama komikli entireylerine rastlardım arada. yolu açık olsun.
Sen yokken de biz buradaydık,
Sen gittin biz hâlâ buradayız.

Başka bir şey söylemek istemiyorum.
Ben de gitsem bu kadar üzülür müsünüz lan...
allah allah.hayırdır inşallah.
çoğu fikrini beğenmesem de babacan ve samimi bir tarzı olduğunu düşündüğüm değerli yazar.
Şahsımı özel mesaj yolu ile taciz eden yazar kişisidir. Kendisine karşı herhangi bir söylemim, hakaret vs gibi hareketim de olmadığı için derdi nedir bilemiyorum ama yaptığı hoş değil açıkçası. Böyle devam ederse sözlük kuralları çerçevesinde şikayetimi ileteceğimi bildirmek istiyorum.
https://m.uludagsozluk.com/e/37130619/
severim kendisini. *
yukarıda saçmalığın dibine vurmuştur.

venus, kemalistlerin hakkından gelmeye çalışabilir. *
bunu hakaretle yapıyorsa; o yazarı kınamak, o yazarın hatasını düzeltmek ve o yazarı eleştirmek gerekir.
anlayış şu olmamalı ; benden olanı destekleyeyim, benden olanı koruyayım bari.

bu yanlış.

asıl doğru olan; dosdoğru olmak ve hataları çatır çatır söylemek.

(bkz: olmadı kafakoparanus)
dünya görüşümüz biraz farklı olsa da bu abinin gayet saygılı ve kaliteli oluşunu takdir ediyorum.
sözlükte tanışmak istediğim insanlardan. yetkili bir abiye benziyor. umarım bir gün trabzonda sabah namazı kılarız aynı safta.
selam ve dua ile.
gene kızın birinin canını yakmış. ah ulan dede, ah ulan dede. bunca günahla ne yapacan öbür tarafta çok merak ediyorum. senin günahını kırpıp kırpıp 100 kişiye pay etsek hepsi ayrı ayrı cehenneme gider. :S
Bilim doğmayı,
Gerçek yalanı,
Bilmek inancı öper.
bırak bu ayakları gel sen izmire ben sana bi Ukraynalı bir de rus eskort ayarlayayım alem yapalım. bendensin.

dedelerde sikişir.
Birisinin hür iradeleri ile birlikte olan nikahsız insanlara 'orospu çocuğu' deyip, çocuk tecavüzleri hakkında hiç konuşmadığını biliyorum. Diğerinin böyle bir iğrençliğini hiç görmedim.

Sanırım hangisinin hangisini yaptığını hepiniz biliyorsunuz.
mesajlarımı görmediğini iddia eden yazar. nasıl oluyor bende anlamadım?
fazlasıyla yapmacık gelen bir dede.. daha dün kadın erkeğin kölesidir, erkeğine hizmet etmelidir ıvır zıvırıyla ortalıkta dolaşırken ( bir de bunu dini yönden ispatlamaya çalışıyor ayet falan gösteriyor ayy puhahaha ) bir başka gün tam tersi olan şeyi söylüyor erkek kadına hizmet etmelidir diyor.. enteresan bir yazar aldığı tepkilere göre, aldığı eksilere göre çok fazla git gel yaşayan, fikir değiştiren bir tip.. sonuç olarak sevmediğim bir yazar.
(bkz: kafakoparanus götevurduranus)
din beynin afyonudur. bu nedenle allah yok din yalan alır. kafakoparanus amca emekli olup hala çalışan ve işsizliğe neden olan dedeler gibi. amcacım bırak yaşıtlarımızla kapışalım, sana yaştan ötürü gider de yapılmıyo. hadi sen emekli ol git köyde kuran kursu aç. saygılar..
Kafakoparanus tabiki.
Ben dedemden yanayim
Tecrubesi yeter.