bugün

yeter artık denilen zırvalardır.
en fazla kafa sikeni türk halkı cahil nereye oy verdiğini bilmez lafıdır.
o cahil dediğiniz halk 1950'den beri her seçimde size ayarı veriyor anlamıyormusunuz?
x ölümsüzdür.

Yok ananın amı.
kalbimizede yaşıyor...
hadi ateistler bunu da açıklayın..*
hıı rte amerikanın köpği bir kere tmm mı .s.s.s

tarzındadır, bir bitmiyor koduklarım.
bayrağımızı mustafa kemal'in portresiyle işgâl etmeleri. Bir diğeri de mustafa kemal sizi kurtarmasaydı... diye geliveren cümleler. mustafa kemal kadar cephelerde kâzım karabekir ve fevzi çakmak gibi adamlar da görev yaptı. ama lider olarak mustafa kemal gösterildiği için sanki adam düşmana sihirli ellerle yaklaşmış ve büyük güç olmuş gibi gösterilmeye çalışılıyor. Ayrıca mustafa kemal'in hangi cephelerde başarılı olduğunu araştırınız, kaç tanesinde başarı göstermiş.

edit: bu da mal beyanı olarak dursun. silmiyorum ki örnek alınsın...
atam atam sen kalk ben yatam.
(bkz: cahil solcu)
Faşizme karşı omuz omuza.
(bkz: kemalizmi solculuk sanıyor)
(bkz: size göre ch de solcudur şimdi)
bu zırvalık dediğiniz düşünceler olmasa şuan şeriqat gelmişti, ananız bacınız kara çarşaftaydı.
bu sağcılar da sikilmeye ne müsait. Kafası tabi.
hede
hödö
hidi

benim duyduklarim okuduklarim bu kadar.
Başbakan yakında şeriat getirir. Ne alakası var solcu kardeşim.
mahir, deniz, ethem, ali devrim şehididir. helehölööö.
komönizim getireceğz. helööö.
yaşağsın holkların kardeşliği. dılılılıılı.
atatürk peygamberimiz, kemalizim dinizmizdir. velevölö..
"mustafa kemal'in askerleriyiz" başı çeker.

ulan sen kimsin hödük o adamın askeri olacaksın. senin kapasiten yetmez ona, siktirgit facebook'ta siyasi görüşüne kemalizm falan yaz amk.

not: atatürk'ü seviyorum. hiçbir partiyi savunmuyorum.
bizde ülke yönetmek istiyoruz diyen solcudur.
görsel
cevap verilemeyen sorulari kafa sikmek zannedenlere selam olsun, bu gidisle daha cok sikilir o badem biyikli kafalariniz.
geri kafalı hayalleridir. neymiş ekonomik eşitlik, hala buna inanan varsa harbi yazık.
Eşitlik, özgürlük, tam bağımsızlık. Bunlar kafa siker.
dünyanın en baskıcı ve kanlı yönetimleri olan sosyalizm ve komünizmi özgürlük,eşitlik ve demokrasi diye yutturmaya çalışmaları.

gerek komünizm, gerekse sosyalizmde bu iki ideolojinin dışındaki bir görüşe sahip parti bile kurulamaz. hadi onu geçtim sistemin nasıl olacağı konusunda bile asla muhalefet kabul edilmez. leninist-maocu ve troçkist sistem istediler diye binlerce sosyalist dava arkadaşları tarafından acımasızca katledilmiştir.

(bkz: troçki)

sosyalizmde ticaret yapma özgürlüğü kaldırılırken, komünizmde buna ilaveten mülkiyet hakkı bile ortadan kaldırılıyor.

bu özgürlük kavramı da tıpkı pkk'nın ağzına sakız ettiği demokrasi gibi kocaman bir yalandan başka bir şey değildir.
görsel
faşist.
kafa siken solcunun babası
http://inciswf.com/1291922076.swf
kalp soldan atar.
eşitlik,

özgürlük,

onurlu yaşam,

hak,

adalet...

bu solcular da çok şey istiyor canım... eşitlik, özgürlük sizin neyinize... makarna, kömür, beyaz eşya neyinize yetmiyor... neyiniz eksik?

o değil de bu sene iyi demokratikleştik.

edit: ironiden anlayan yazar dostlara selam olsun.
olmasaydın olmazdık zırvası.
faşik en bilinenidir. uzunca bir dönem türk milliyetçilerine söylemişler. onlar da buna kıçlarıyla gülmüşlerdir.