bugün

bundan 15 sene önce yayınlanan, hugo'da olduğu gibi tuşlarla oynanan boktan bir oyun programı vardı, ismi yanlış hatırlamıyorsam dinozorus idi. işte kafa koparanus o oyunda kahramanımızın kafasını kopartarak öldürmeye çalışan dinazorlardan biridir.. arkamızdan koşup gelirdi, eğilip hamle yaptığında biz de eğilip göt ederdik kendisini. yoksa giderdi kafa.
hugo çakması çocuk yarışma programından bir kahramanın ismi. o değilde adam baya baya koparıyordu yani kafayı, bildiğin ısırıp koparma eylemi. rtük ne kadar anlayışlıymış zamanında. şimdi olsa yok bebelerimiz şiddete sevk ediliyor yok o kafa koparanın cinsiyeti belli değil yok insan hakları..
(bkz: çiçek dilligil) sunucusu idi . sevimli idi...
(bkz: tükürükus)
(bkz: ezergeçerus)* *
ve son olarak (bkz: ateşikus).
(bkz: ne ha ha ha hadi kafadan kopartalim)
(bkz: yıldo)
1991 veya 1992 senesinde yayınlanan dinozorus isimli telefondan tuşlarla oynanan bilgisayar oyunu programındaki t-rex cinsi dinazorun ismiydi... dinazorlara karşı mücadele eden küçük pisagor'un kafası kafa koparanus tarafından ısırıldığında pisagor "yenildim yok oldum" demekteydi...
adını sürekli gordugum bi yazar abimiz.

nikaltınin tek sayfa olması beni şaşırttı.
Sabaha karşı hiçbir kadının bar çıkışı kendisiyle karşılaşmasını istemediğim kişi.

Siyasal islamcı kafası işte ne beklersin.
tecavüzcüleri o yoz fikirleriyle aklamaya çalışan yazarımsı.

Ya tecavüzün ne olduğunu bilmiyor ya da tecavüzcüleri çok seviyor bilemedim.
Bu adam kesinlike dindar birisi değil. Çaylak cezası bitince özelden kadın yazarlar samimi mesajlar yazarsa, ne demek istediğimi çok iyi anlarlar.
(img:#1475906)
Dede ye sahip çikalim.
15 sene mağdur edebiyatı yapmasıyla sonuçlanacak olay.
birtakim dinci dedelerin caylak olmasidir.
birtakim kisilerle twitter'da bol bol muhabbet ediyordur artik.
Insan gercekten hayret ediyor.
(bkz: sözlüğün son zamanlarda karıyla kızla dolması/#37027187)

ben de diyorum buralar böyle değildi, bu kadar başıboş hanımefendinin ortalarda gezinmesi hayra alamet değil.

meğersem kümeste horoz yokmuş, ondanmış bu yoğurdun bolluğu.
döndüğüne ikna olup olmama arasında gidilip gelinen eski/yeni yazardır. uzungöl demiş buraya bakarsak o. diğer entiri içerisindeki "inancı önemli değil herkesin başımın üstünde yeri var" kısmına bakarsak ise o değil. gitmeden evvel biz muhaliflere zındık falan derdi pek sevmezdi *
Hoşgeldin dede.
Ufak bi mümin şakası yaptım hemen sildirmiş entryi. Sensin forum chat tarzı entry.
O ne be ponçik gibi. Saygılar dedem. Balkonda bir zirve ver bize ya.
Hayır Mr orange iyi usaktir olacak.*
(bkz: açmayın korkunçlu dede)
oha lan ayaklara bak bildiğin dede ayağı bunlar. allah uzun ömürler versin dedeciğim ölmeden önce istediğin şeyleri yapmanı tavsiye ederim.