bugün

Bilerek ve isteyerek yapıyorsa o erkek adam olamazdır *
sevebilir ancak bencildir, kendini düşünen ve acımasız erkektir.
yanlış yapandır.
tapılan erkektir. zira güldürenini de gördük ama kendisi ağladı. aklıma hemen 4s kuralı geldi.
belki de kendince haklı sebepleri vardır.
gitmiştir.
kadının her gün ağladığından ve onu hala özlediğinden habersizdir.
mutlaka bir sebebi olan, sebep yaratan.
(bkz: sevdiği kadını aldatan erkek)
kendi içinde sorunları olan erkektir, veya kadınlara karşı koyamayan erkektir.
ancak ve ancak mutluluktan ağlatıyorsa kabul edilebilir bir davranıştır. yoksa kadın dediğin ağlatılır mı. ha kadının ağlayası gelmiştir, o başka.
bir türlü anlayamıyorum hocam: güzel mi güzel kadınlar tevazu gösterip lezbiyen olmadan bu kıllı, kaba, tiksinti verici herifleri seviyorlar ama bu öküzcanlar şu güzelim kadınları ağlatıyor. hayret valla.
sevgiliye hakettiği değer verilmiyor hocam. terslenirim buna.
egoları sevgisinden daha üstündür.
onun da ağzına etsinler topunun da yeter lan nefret sebebisiniz sadece sevgi bıtıyo sayenizde bitiyo sonra laf yapmaya gelince maşallah durmuyosunz ama durun orada işte bı bok yapmaya hakkınız yok.
belki ağlatmak hoşuna gidiyodur.belki bi mazoşisttir *
kadınların otton boktan bahanelerle ağladığı ve göz yaşlarını en büyük silah olarak kullandığı düşünülürse üstüne fazla gidilmemesi gereken erkektir.
alma kadının ahını çıkar aheste, aheste lafını bilmeyen erkektir sonunda kendisi daha kötü ağlar .
bazen en güçlü anına denk geliyordur.
sevdiği erkeği ağlatan kadın değildir.
malesef vardır öyle insanlar. (bkz: Allah onları kahretsin)
arada bir ağlatmak iyidir. göğsüne dayanması için bahanedir, hatuna ofansiz yaklaşıp gol atmaya çalışmanın bir diğer yöntemidir.
sevdiğini ağlatmak kadar kötü bir şey yoktur efendim.. söyledikleriniz canını yakar. onun canı yandıkça sizinki de yanar ama o bunu bilmez, anlamaz çünkü belli etmezsiniz..
aynı zamanda güldürebilen erkektir.
(bkz: mutluluktan ağlatıyorum)
rıza tevfik seviyordur.

"Ben seni ağlattım, hem çok ağlattım
Çünkü infiâlin şi're bedeldi
Bir kadın ağlatmak zevkini tattım
Bende bu bir çılgın, hain emeldi

Güzel gözlerine yaşlar sinerken,
Sonra damla damla taşıp inerken
Göğsünde şahkalar çoşup dinerken
Titrek dudakların cidden güzeldi. "
Odun olan erkektir.
kadınını ağlatmayan erkek yoktur. gerek sevinçten gerek üzüntüden, kederden kadın hep ağlar. Kadın hassastır, duygusaldır çok kırılgan narin fındık gibi birşeydir o. bu yüzden çok hassas davranmak lazım gelir kadına.

kadın ağlasın önemli değil, önemli olan kadını dövmemektir. Kadın ağladıkça olgunlaşır, güçlenir.
Üzüntüden ağlıyosa ve adam gerçekten seviyosa onunda içi ağlayandır, kendinden nefret edendir.