bugün

Beyinsizdir, maldır, kendini bi halt sanar. Küçüklükte 'aslan oğlum ne isterse yapar' 'oğlum çok can yakıcak' vs.. Gibi şeylerle büyütürsen sonuç ortada, solucanı var diye kendilerini bir bok sanıp kadınlardan üstün olduklarını sanarak dolaşırlar. Erk*klerin genel özelliği de bu 'sanmak'. Aslında öyle olmayan, asla da olmayacak her şeyi öyle gibi sanıyorlar. Hah, ahmaklar!
doğada bolca bulunurlar. sadece neslini sürdürmek amacıyla dişisine yaklaşırlar. bu türler içerisinde en tehlikelisi de insandır. zira insan düşünebilecek kapasitedeyken bunu reddedip tek yeteneğinin bu olduğunu bilerek (ki muammadır) hayvani iç güdüleriyle yaşamını sürdürmeye devam eder.
Sana katiliyorum. Hic uretici bir baslik degil. Uretemiyosunuz.
Yalnızca çocuk yapmak için evlenen tiptir. 5-10 çocuk doğurtur. Acırım böylesine. Aşktan bi haber yaşar gider. 'hayat arkadaşlığı' nı çok yanlış anlamıştır. Yazık ya.
Hevaldir 100% 15-20 çocuk yapıp dağa çıkarma ihtimali vardır prezervatif kullanma gibi lüksü yoktur (bkz: Big Boss)
anası çirkindir.
Kadının sadece üremek için var olduğunu düşünen tipler; tarih bunlarla dolu.

antik yunandan bu yana bakılsa yine yeter.

Kadın kadına sahip çıktıkca, kadın kadını destekledikçe kadın kadın olduğunu kabul edip ettirmiştir, kadınlığını yaşamıştır.
Gerçek feminizm bu değil.
aynı zamanda el feneri ve anahtarlık olarak da kullanılabiliyorlar. ilginç.
Başka bir olayınız var da biz mi bilmiyoruz aq dedirten yazar beyanı.
ambitious bir insandır yada ambition..

ben yine am biti tabirini başka yerde kullanmayı denerdim saygıdeğer şikago vumın dişibayancığım..

edit:başlığı da doğru yazaydın iyiydi be bacım..
insanlıklarını tüketmişlerdir.
ağır ambitidir,

ee sen kadını bunlardan ibaret görürsen kadınlar nasıl gelişecek? bundan başka işlere yarayan var da o da sana denk gelmesin.