bugün

yuvarlak şekilli götlü kadının yüzünün çirkin olsa bile,leğen götlü yüzü güzel kadınlara deplasman golü kuralıyla üstün olma durumudur.
yanlış. meme var meme.
"abazayı abaza yapan beyinsizliğidir." şeklinde yorumlanandır.
Yanlış dolu önerme.

O halde yuvarlak, şekilli kalçası olan bir sürü erkek var. Onlar her türlü gider mı diyorsunuz?

Kadını kadın yapan feminen tarzı ve hareketleridir. Hani illa fiziksel istiyorum dersen de elleri, göğüsleri, beli, kadına has olan şeyler.
adamı adam yapan sözüdür.
(bkz: açtığın başlığı sikeyim)
adam doğru demiş. can baba'nın da dediği gibi bu memlekette göte göt denir. ''ayyy göt ne yeaaf!'' gibi ılık hareketlere hiç gerek yok.
Değildir efendim kesinlikle değildir. Bu koca götlü kadınlar aptal gibi giyindiklerinde dünyanın da en itici mahlukatlarına dönüşüverirler.
o olmasa hiçsiniz hanımlar, götünüze sahip çıkın! "selülit parçası (pardon et parçası) ne ki" deyip küçümsemeyin o göte ne bülbüller öte. şuan sizi sex objesi olarak gördüğümü düşünenler olabilir evet doğru tahmin ettiniz.

kadında olmazsa olmaz 3 organ;
1-yüz
2-göğüs
3-kalça

sıralama kafadan aşşağı yapıldı genelde 1. şık göt olur erkek beyni o hatlara programlıdır bütün kahırlara sırf bunlar için katlanılır.

kısaca erkeğin karşı cins ihtiyacını özetledim bu mertliğimden ötürü eksileyenler olabilir. götünüz saolsun anam ne diyim
her kadında göt vardr, her kadında zeka yoktur.
Zekadan çok totonun prim yaptiği ulkede yaşiyoruz. oley mi desem vay halimize mi desem bilemedim.
(bkz: adamı adam yapan adabıdır)
kalça * önemlidir ama her şey değildir. ama en önemlilerden biridir. misal yüzü çirkindir ama harika bir kalçası vardır, hayır diyemezsin. mesela kalçası yuvarlak ve sıkıdır ama denyonun tekidir, işte o zaman da farketmez.. *
Millet Tanrı parçacığını araştırırken biz hala götten muhabbetler ediyoruz. işte bunlara göt beyinli diyoruz.
adana'da iki kere kadın yapandır.
kadını kadın yapan ellerdir. gerçi hepsi kadınız diyorlar ama kimisinin elleri 40 yıllık malacı gibi. onları eledik mi el dediğin narin olur. bakımsız falan olmaz. he bakım yoksa eldiven falan takın allahsızlar.
bazi kadınlar var ki kendisini muhatap almazsın, arkasındaki varlığa göt diyerek hakaret edemezsin. resmi kurumlarda falan göt baz alınır. yolculuklarda bir kişiye bir de göte bilet alınır.