bugün

maviekran.
bağlama çalmak.evet bence dünyanın en yakışmayan ikilisi bağlamanın yanındaki kadın yada kadının yanındaki bağlama.
inşaat.
türban.
nutella. bir kaşık alınca sonu gelmiyor.

not: bağlama çalan bir bayan olarak, bağlamanın yakışmadığı fikrine katılmıyorum.
kesinlikle sigara.
siyasetten ve futboldan anlıyormuş gibi takılan ama ideoloji sahibi olmayı marketten hazır krema almak sanan kendi takımının ilk 11 ini ezbere sayamayan tip , arabasındaki yüksek sesli müzikle kız düşürebileceğini zanneden tip , gurbetçi tip , ajdar , ismail yk , takım elbisenin altına spor ayakkabı giyen tip converse demiyorum bak bildiğin spor ayakkabı , sürekli başka hatunlardan bahseden tip , çok kız arkadaşı olan tip , arabesk rapçiler .

edit : lafın ucu kendine dokununca eksileyen tipleri unutmuşum .
asla taşaklı sözlük kezbanı olmaya kalkmasınlar. ifşa edilirler maazallah.
sehir trafigidir.
efendi çocuklar, malum onların kalplerini ve aşka olan inançlarını sikip atıyorlar.
Bol kalorili yiyecekler, alkol, sigara.
(bkz: #17314894) aynen! uzak durun mümkünse...
bu aralar etrafında fazla geziniyorsunuz sanki!
tıpçıdan sevgili olmaz yavrum, rica ediyorum pılınızı pırtınızı toplayıp defolun.
sigara...

kadın sigara değil, parfüm kokmalıdır. ne o öyle kül tablası gibi.
dildo. *
birisi yazacaktı; yarrak afedersin.
Yapmacık davranışlar- sevmiyorken seviyormuş gibi yapmak.
stres, sinir ve üzüntüden bayanların ruh halinin hemen çöküntüye uğratabilir çünkü kadınlar naziktir, çiçenktir. Ünlü bir babayiğit ne demiş ' kadınlar çiçeğtir ma'(bkz: http://m.youtube.com/watc...-google&v=0AM6W6x4FV8)
zenci erkekler. bu saat satanlara uyuz olmaya başladım. saat ayağına karımı kaldırıyorlar ne anlamadım.
kendisini degistirmeye calisan herseyden uzak durmali.
yarrak afedersin.
bu mevsimde un, şeker, tuzdur. bikini giyecekler dikkat etsin. kadın her halde güzeldir gerçi ama sağlık sorunları da olur sonradan.
Tomáš Ujfaluši dir.
Araba kullanmak mümkünse. Özellikle de park ederlerken beni benden alıyorlar yaa.
eğer kızlar sevgiliniz varsa başka erkekleri yavaştan hayatınızdan çıkarıp sevgilinize yönelmelisiniz. sadakatli olun, sadık olun, ondan başkasını görmesin gözünüz.
televizyon ekranına uzak durmaları tavsiyemdir, aksi taktirde gözleri bozolobolor.

(bkz: gavun sözü dinle)