bugün

her iki cins eşit olduğundan,birbirlerinin yapabildikleri herşeyi yapabilirler.
doğru olmayan önerme.

(bkz: elizabeth)
(bkz: duvara işemek)
yanlıştır. herşeyi yapamazlar. çoğu şeyi de yapamazlar. sadece yapmaya çalışırlar. araba kullanabiliyorlar evet, ama nasıl kullandıkları ortada. bu sadece bir örnek, bu şekilde yapabiliyor olunsa ne olunmasa ne. bana göre araba da kullanamiyorlar.
(bkz: Jan Dark) *
ha onu geçtim hepsini yapsalar bir şeyi yapamazlar.
(bkz: kız kesmek) *
bi bayan olmama rağmen hatta bazen feminist damarlarımın coşmasına rağmen kabul etmediğim önerme..
sıkıysa ayakta işe uleyn
sıkıysa gece üçte elini kolunu sallaya sallaya en pis caddeden geç
bi bayanla erkek her zaman aynı hak ve hürriyete sahiptir ama asla eşit olamazlar.
artık bir aparatla gerçekleşen durumdur. Dildo sayesinde en büyük artımızın elimizden alındığı üstüne üstlük onlardaki 2 deliğe karşılık erkelerde ek delik olması 2-1 lik maçı 2-3 e getirmiştir bu maç böyle bitmemeli.
çağdaş türk kadını için doğru bir önerme.
evet çok güzel araba sürerler.*

(bkz: ironi ulan ironi)
ne kadn erkek den üstündür ne de erkek.allah kadın ve erkeği eşit yaratmış.evet erkekler kadınlar sizin yaptı iğrençlikleri yapmazlar 31 çekmek,duvara işemek,kızları kesmek gibi..bunun adı eşitlik değil iğrençlik.
kadınların inanılmaz mantıksız hareketler yapması, bu başlıkla çelişmektedir.

neymiş efendim önsezi, durugörü, yorarlar adamı , yorarlar, çekilmezler.

kadınlar derttir dert.
kadınla erkek eşit değildir. olamaz da. kadın erkeğin bir adım gerisindedir her zaman. tamam bazen akıllı olur bir kısmı ama bu üstüklük eşitlik değil allah vergisi bir istisnadır. kadın bir çok şeyi yapamaz, yaptım dese de becerememiştir aslında. hem kadın otursun evinde çocuk doğurup göt büyütsün arkadaş nedir bu yarış!?
haklar itibariyle esit iseler de cinsiyet bazinda esit degil denktirler.bu da her iki tarafa farkliliklar atfeder.yuzeyde cok populer olmus,derininde ise tartisilmasi manasiz onermedir.
hiç inanmazdım bu söze. ta ki dünkü tribünlere ve şu fotoğrafa kadar.
http://twitpic.com/6nw9lp
deplasmanda tribüne girmek için turnike ve kapı patlatmayı 2 defa yaşamıştım, çok da yadırgardım. Kadınlar bunu da yapabiliyorsa artık diyecek birşey yok.
yanlış olan durumdur. hiç bir kadın ayakta işerken zemine ismini yazma girişiminde bulunamaz.
(bkz: erkek fatma).
doğru olmasa da buna karşın erkeklerin kadınların yaptığı her şeyi kadınlardan daha iyi yapması gerçeğini ortaya çıkarır. (bkz: aşçılık)
kadınların erkeklerin yaptığı birçok şeyi yaptıkları hatta bazı şeyleri daha iyi yaptıkları aşikardır ancak iyi bildiğim birkaç şeyi asla yapamazlar.
(bkz: ayakta işemek)
bazen fazlasını da yaparlar gençler içlerinden bir canlı çıkarmak sadece dişi varlıklara bahşedilmiştir.
her şeyin bir harici vardır
sözüm hem erkeğe
hem kadına.
yanlış bir tespittir.

daha düz duvara işeyemiyorlar lan?
bizim en iyi yaptığımız olayı asla yapamazlar.

(bkz: kadınları çekebilmek)
abileri ailesi tarafından ezilmiş otur sen kızsın kız başına çıkamazsın yapamazsınlarla büyümüş yazar serzenişi. erkekler de kadınların yaptığı "her şeyi" yapabilir denilmesi gibi birşeydir. boş konuşmaktır.