bilinen bir gerçek. bizsiz kendilerini zor korurlar. maddi bakım ve barınmada bize muhtaçlar.
bir siktir git dedirten önerme. kadınım ve hayatımın hiçbir anında bir erkeğe muhtaçlığımı hissetmedim, hissetmem de. asıl siz erkekler nasır tutmuş ellerinizle bir kadına muhtaçsınız.
erkek de kadına muhtaçtır aynı zamanda.
not: bir erkek.
herkesi ailesi gibi çomaristanlı sanan yazar söylemi.

hayır efendim, şiddetle reddediyorum neden sana muhtaç olayım ben? erkek dediğin varlık hayatını seks, halı saha maçı ve futbol izlemek üzerine kurmuş basitlikte (bir kısmını tenzih ediyorum) bir organizma.

asıl sen bana muhtaçsın ulan, daha bulaşık yıkamaktan yemek yapmaktan haberin yok.

kazandığın paradan bahsediyorsan da ben kazandığımla seni satın alırım, böyle de güçlü kadınlar var artık.

ps: yukarıdaki entrye uymayan erkek vatandaşları tenzih ediyorum tekrar.
olum bunlardan bebek falan çıkıyor saçma sapan konuşmayın la. soyumuzu tüketirler. şaka maka bir yana ülke iyice boka battı. tam ortadoğu ülkesi olduk. kadına saygı kalmadı. devamlı bir aşağılama.
ilginç düşünce. Bizi korudukları şey aslan, kaplan değil yine kendi 'cins–i habis'leridir.
birbirimiz için yaratıldığımız bu kadar belliyken bu tartışma ne kadar da gereksiz. bir elmanın iki yarısı misali, kadın yoksa erkek, erkek yoksa kadın biraz eksiktir.
erkek nüfusu kadını ezer.
her iki cinsiyette birbirlerine muhtaçtir.her konuda özellikle cinsellikte.
Erkeklerin de kadınlara muhtaç olması.
Yazının tersini çevirirsen bir bakmışsın eşitlik olmuş.
avrat dediğin kocası tarlada çalışırken testiyle kocasına su götürmelidir karpuz yedirmelidir. yani karılar erkeklerin kölesidir.
yani sonuçta şimdi neyle tatmin olacaksın? lezbiyen veya gay değilsen mecbur karşı cinsle bir cinsel arbede yaşamak zorundasın ve bunun için de insan ilişkileri şart. iki taraf için de bakışım bu.
bence hiçte muhtaç değiliz Allah'a şükür elimiz kolumuz var yani çalışır paramızı kazanır evimizde işimizi de yaparız, çocuğu bile artık sizsiz yapabiliyoruz beyler neyinize muhtaç olacağız.
feministlerin kudurduğu başlık olmuştur.
erkek yalakası için geçerlidir, ama modern çağ kadını için pek te öyle değildir, gelişmiş ülkelerde kadınların erkeklere ihtiyacı olmuyor.
Yok lan biz kadinlara muhtaciz cinselligi geçtim lan kadinlar olmasa açliktan ölürüz boklu donla 1 ay dolasiriz amk hiç bi zaman yataktan zamaninda kalkamayiz.
Ev pislikten agira döner.
Bide meme olayi var onu ne yapacaz.
Göründügü gibi muhtaciz kadinlara.
Onlarda bize muhtac.
Ne kadar büyük bir yanılgı.
Kimse, kimseye muhtaç değildir. Ne erkek kadına, nede kadın erkeğe.

Karşı cinsle beraber olmak, iyisiyle, kötüsüyle hayatı paylaşma isteğidir.

Kimse bunu farklı yönlere çekmesin. Herkes kendine bir şekilde yeter.
Geçen fatih yine troll attığını sanıyor.
kendim her zaman erkeklerin
kadınlara muhtaç olduğunu dûşün-
müşümdür.
bir yumurta dahi kıramayan erkekler
olduğunu duyuyoruz.
en beceriklisi bile bir kadın kadar bir
evi çekip çeviremez.
mevzu üremek ise doğru olan mevzudur. tabii tam tersi de doğru bizler de kadınlara muhtacız.. duygusallık ise doğru. ne kadın kadına ne erkek erkeğe birbirlerine yaşatabilecekleri hisleri yaşatmaları mümkün değil..

ancak iş bunlar değil sosyal statü ve yaşam savaşı ise doğru değildir. kadınlar da gayet güçlü artık günümüzde hatta bir çoğu iş hayatında bizden daha iyi. mental olarak da daha güçlüler..
yaw he he denilip gülünesi tespittir.. asıl erkekler kadınlara muhtaç.. kadınlar olmasa erkekler bir hiçtir.. kadınlar olmasa erkekler açlıktan ölür.. kadınlar olmasa erkekler pislikten kokar.. bu da kimin kime muhtaç olduğunu gayet musmutlu bir şekilde açıklıyor.. teşekkürler türkiye her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan.
Kadınlar -erkekler gibi- öğrencilik zamanında bir iş bulup para kazanana kadar sadece ailesine bağımlıdır. iş hayatına atıldığı zaman da kadın ekonomik özgürlüğünü kazandığında kimseye bağımlı değildir. Barınmak için de bir erkeğe bağımlı değildir. Belki hoşuna gitmeyecek ama barınmak için bir erkeğe muhtaç değilim yalnız yaşıyorum, paramı da gerek ben kazanıyorum gerek ailem veriyor. Bu durumda doğru olmayan genellemelere de gerek yok. Sonuç olarak bir erkeğe muhtaç olma durumu söz konusu değil, olmayacak da. Troll olacağım diye seksist oldunuz çıktınız.
Olum mal misin, davar mi? Boyle bisey tartisilir mi gerzek.

Her iki cins de birbirine muhtac. Bin yillarin olayini daha anlamadin mi..
Musluk tamir edip birsürü kavanoz açmışlığım var benim. Tek başıma. Bi erkekten yardım almadan.