bugün

makya,j yalan, ilişki yönetme gibi konulardır.
duygusal olmadıkları halde duygusalmış gibi görünebilmek.

birçok kadını ağlamak için ağlarken gördüm. bu duygusallıktan değil kimi zaman ilgi çekme isteminden kimi zaman sinir atma.
dantel örmek.
bir çok konudur. ancak bi kake, bir bayan tarafından asla korkulmamakta, aksine daha da çekici hale gelmektedir. iki cins arasındaki bilinmemezlik resmen budur.
(bkz: hesap ödetmek)
konuları birbirine karıştırmadan aynı anda 4-5 farklı mevzudan bahsedebilmek. Hemcinsleri ile içine düştükleri yersiz sevgi gösterilerini de unutmamak lazım tabi.
-error 404.
-ofsaytı bir erkekten daha iyi anlatabilirler ama pratikte pozisyonun ofsayt olup olmadığına yorum getiremezler.
-elleri daha küçük olduğundan el işlerinde daha hamarattırlar. halı dokumak, tekstil atölyesinde çalışmak gibi.
-sanılan aksine iyi aşçı değildirler, erkekler kadınlardan daha iyi yemek yapar. ama hamur işlerinde bir adım önde olabilirler.
-masaj yapmak. kesinlikle kadınlar erkeklerden daha iyi masaj yapar.
-elbette konuşmak. dünya üzerindeki hiçbir erkek bir kadından daha uzun ve gereksiz konuşamaz.
-sinirlenince güzelleşmek. sinirlenince güzelleşen erkek olmadığına göre bu listede kesinlikle yer almalıdır.

bla bla bla...
entrika, dalavere, vs gibi kurnazlık gerektiren konular.
--spoiler--
10. Daha iyi yatırım

1000 bin protfolyada yapılan bir araştırmaya göre kadınların yatırımları erkeklerin yatırımlarına göre %18 oranında daha iyi. Bu kadınların yatırım yaparken daha uzun süre düşünmesinden kaynaklanıyor.
--spoiler--

evet yatırma konusunda haklılar sanırım. aslında o kadar düşünecek bi durum yok, gayet yakışıklı ve seksiyim.*
Kesinlikle parayı idare etmek...
erkeklerin ilgisini çekmek.
başlıktaki entry sayısına bakılırsa çok az olan konulardır.
domalmak.
Ağda gibi bir lanete dayanabilmeleri. Acıya dayanıklılık!
yemek yapmak

şaka lan ! değil tabi erkekler daha güzel yemek yapar aslında. ama kadınlar daha iyi düşünür o da bir gerçektir.
ayakta donla sikmek kadınların erkeklerden daha iyi yapabildiklerinin başında gelir sen sağa sola bakarken o işi halletmiştir hadi geçmiş olsun.
alışveriş.
Yalan soylemek ve soylememek konusunda uzmandirlar. Bir erkek bunun zamanini ayarlayamaz ve cuvallar. Ama kadin nerde dogru nerde yalan soylecegini bilir, yalaniyla da ayak ustu uyutur alimallah.
arz talep meseleleridir.
dedikodu yapmayı erkeklerden daha iyi bilirler.
şöyle ki dedikodu yapmanın iyi birşey olmadığını kendileride bilirler ama onu bunu çekiştirmedende edemezler. kuaföre sık sık gitmelerinin sebebide bence saçlarını çok önemsemeleri değil rahat rahat dedikodu yapabilmektir. o altın günleri falan...

her neyse konu bu değil...
dedikoduyu öyle güzel masumlaştırırlar ki anlayamazsınız bile...
yüzünede söylerim ayyy...
dedikodu yapmak gibi olmasın ama...
aaa yalan olanı konuşmuyoruz ki olan şeyler bunlar...
duyduğumu söylüyorum ben söylemiyorum yani...
alışveriş yapmak
cilt bakımı.
(bkz: empati kurmak)
Bir karikatürde sütü bulan insanlar "bunu ne yapalım, tadı da iyi değil en iyisi bebeklere içirelim " diyordu.
Erkekler de, kadınların "biz daha iyi bilip yapıyoruz" dediği şeyleri kadınlara yıkmıştır.
Erkekler, başa bela almamak ve vakit kaybetmemek için iyi bilmeme ve anlamama moduna girmiştir.
Yoksa maça gitmeye vakit kalırmıydı?
(bkz: erkekler)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar