bugün

çok yakışıklı ve zengin olsun ama başka hiçbir hatun ona yazmasın.

havalı bir mesleği ve karizmatik bir pozisyonu olsun ama en çok vakti sevgilisine ayırsın.

ağzı çok iyi laf yapsın ama flörtöz olmasın.

ana/baba kuzusu olmasın ama kayınvalidesine kayınpederine tapsın.

kıskansın ki sevdiği belli olsun ama kadının hiçbir şeyine de karışmasın.

karakteri oturmuş olsun ama kadın ne isterse yapsın.

çok iyi sevişsin ama geçmişte çok tecrübe yaşamamış olsun.

hee amk.
Kıvanç tatlıtuğ, ali ağaoğlu, ilber ortaylı karışımı bir erkek profilidir efendim. Ha, öyle erkek varsa buyursun bizi de siksin o ayrı.

ilgili haber : http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=137262
karakterdir , saygıdır , sevgidir efenim. gerisi hep boş.
ne aradıklarını kendileri biliyorsa ben bir şey bilmiyorum.
1.85 boy, kaslı ve adonisli, zengin, temiz, dürüst, ahlaklı, kibar, romantik, nazik, hoşgörülü, trip atmayan ve trip çekebilen insan üstü özelliklerdir. ulan böyle birini bulsam erkek halimle ben evlenirim yahu.
Erkek olmasi.
Kendiyle ve dünyayla barışık sevgi dolu pozitif bir insan olsun, hayalleri olsun ve bunun icin çaba harcasın, herkese saygılı, hayvansever, merhametli olsun beni de sevsin ve bana bakarken dünyadaki en güzel kadın gibi hissedeyim yeter. Sonuncu biraz kazık oldu idare edin.
beyin, sadakat. düzgün beyin varsa diğer özellikler olmuş olur zaten.
Siz kim oluyorsunuz da bizde özellik arıyorsunuz dediğim kadınlardır.
Adam olsun. Adam gibi sevsin. Sorumluluk sahibi olsun.
Tip para ve piclik.

Net

Sevgi sadaket nezaket centilmenlik degil sizi meric ve sevgi pitirciklari. Gidip baska yerde prim kasin.
kadınlar erkek seçmezler. yaşayacakları hayatı seçerler.
yani hangi erkek hangi imkanları sunuyorsa...
ağırbaşlılık, içtenlik, dürüstlük, cesaret ve çalışkanlık. bunlar işin karakter boyutuydu. bunlara bir de koyu kahverengi, mahmur, derin bakışlı bir çift güzel göz eklenirse... *
1-futbol sevsin bokunu çıkarmasın.
2-kedilerimi benden ayırmaya kalkmasın.
3-bazen bir çılgınlık yapıp elinde 2 minik yavru kediyle kapıma gelsin (yazar burada bokunu çıkardı özellik değil bildiğin sipariş veriyor)
4-sinyal yakıp kaçsın, kovalatsın ya.
Her konuda olduğu gibi vicdan en iyi muhakemedir.
Vicdanınızı öldürmedikçe , sevgiliniz veyahutta kız arkadaşınız ile ilgili konularda verilebilecek cevapları , size açıklayacaktır vicdan.

vicdan sahibi bir insan olursanız , bırakın kızları her insanın aradığı türde bir adam olursunuz.