bugün

erkeklerin de hanım hanımcık kız yerine, orospu ve kaşar kız tercihinden farksızdır. insana siken yaranıyor diye boşa dememişler. siz çok farklısınız sanki.
orospuluklarındandır.
evet 4. reddi yedim. ne var amk. çok sinirliyim sözlük. orospu lan bu 4 kız da...
efendi olan annesi tarafından sevilecek insandır. beklemesin bir kadın beni sevecek diye. evlenilebilirdir belki, ama sevilebilirliği yoktur.
piçlerin kızları kandırmak için onlarındilinden konuştukları düşünülürse, kızlarında iki çift lafa düşmeleride göz önünde bulundurulacak olursa, piç tercih etmeleri doğaldır.
not:efendi adam kıvırmaz, nettir. piç kıvırır. kızlarda inanır.
neden sözlükde bu kadar üstüne gidiliyor hatun insan kişisinin bilmiyorum. ne vardır? efendi erkek sıskadır belki, çelimsizdir, boyu kısadır belki, sonra ne bileyim yeea dişleri sarıdır, yada sırtı kıllıdır? piç insan kişisi bodybuilding yapıp, mis gibi kokmayı becerebiliyordur belki, dişleri beyaz, saçları kısa, esmer hafif kirli sakallıdır * belki. bu yüzden olabilir mi acep? *
maalesef ülkemizde ki genç popülasyon arasında ki kalite düşüklüğünün ilişkilere yansıması durumudur.
piçliğin tanımı yapılırken onlar için hatunlara karşı kıvırırlar falan o yüzden de hatunlar kanar onlara tespiti yanlıştır. tam aksine bir piç dürüstlüğün en son haddindedir. acıtır, sancıtır! meselede budur zaten!
lakin şurada piçler hakkında falan konuşurken sanırsınız ki herkes bir piç ile karşılaşmış, sanırsınız ki herkes bir piç. piçler çok fazla kitlenin haklarında yorum yapabileceği kadar ortalıkta değillerdir!
yeni nesil salak hatunların seçimidir. aklı başında olan hatunlar "piç erkek"in başlarına neler getirebileceğini bilirler çünkü zamanında onu da tecrübe etmişlerdir.
(bkz: hatun kelimesinin iticiliği) *
mutfakta ümit usta, sokakta nihat doğan, yatakta şahin k.
Evlenicek erkek olmamasindan kaynakli durumdur.
Vahimdir.
şirketler bile eleman alıyorken ,tecrübesi olan,ağzı laf yapan,aktif,özgüven sahibi kişileri seçiyorlar adam odtü,boğaziçi mezunudur ama malın tekidir iki lafı bir araya getiremez patron belki ileride düzelir adam odtü bitirmiş demez dese de uzun ömürlü olmaz. somut veriler ister.buna benziyor hatunların piç tercihi yoktur tecrübeli erkek tercihi vardır.inanın bu ''piçlik'' denilen kavramı en dindar en muhafazakar kız bile bekliyor bazen.ama aynı piç adamın yerine göre efendi olmasını da ister yani bunun dengesini iyi ayarlamak gerekli.
sevme sikilirsin,si sevilirsin sözcüğünü tasdikleyen bir durumdur zira piçler genelde sikicidirler.
bu tarz hatunların problemi sıkıntı olsa gerek. sürekli akıllı uslu durucam diye kasım kasım kasılan bir adam bayar sanırım. biraz serbestlik ifade özgürlüğü daha çekici geliyor kadın kısmına. ancak evlilik sözkonusu olduğunda piç sıralamanın sonuna iniverir her ne hikmetse.
(bkz: hatun görünümlü düşük ayar kaşarların tercihi)
algı bozukluğudur. kızların tercih ettiği tipler olan sosyal erkekler, kızların pek tercih etmediği asosyal ve silik tipler tarafından piç olarak algılanmaktadır ki bu bir bozukluktur.
bu tipler ister ki öyle asosyal asosyal dolaşsın, fare boku gibi hiç birşeye karışmasın ama kızlar gelsin buna versin.
kendini efendi tip olarak tanımlayan gerizekalı asosyal, sana da buradan sesleniyorum "bu hiç bir zaman olmayacak". hani burada kızların beğendiklerine piç derim onları alaşağı eder kendime prim yaptırırım diye de uğraşma.
parayı veren düdüğü çalar hesabıdır...
bir dönem tercihidir.
erkeklerin belli dönemlerde kızları eğlenilecek evlenilecek olarak ikiye ayırması gibi kızlarda erkekleri piç ve efendi olarak ayırır, aynı şekilde erkeklerin en sonunda evlenilecek kızı tercih etmesi gibi kızların tercihi de sonunda her zaman efendi erkekten yana olur.
efendi erkekler kadınları genelde üzmezler değer verirler saygılıdırlar kibardırlar kültürlüdürler fakat gerek giyim tarzları olsun gerek kız konusunda tecrübesiz oluşları ve pek eğlence meraklısı olmayışları olsun kızlar tarafından sıkıcı bulunurlar.

(bkz: ortası olmayan durum)
rahat batmasıdır efendim.Vücuda adrenalin az gelince allahın serserisi gelsin beni üzsün bende heyecan yapayım üzüleyim macera olur durumunda doğar herşey.
Yatakta üstünden tır gecmeş havasi bırakma isteğinden kaynaklanan bi durumdur .
biz kızlar efendi isteriz. sonra piç olana aşık oluruz. sonra o piç bizi üzer. efendi olan erkeklere iç geçirir, "Allah'ım niye beni böyleleri bulmaz yaaaa!!!!?" diyerek zırlarız. kanımca bu piç olanlarda şeytan tüyü var.
(bkz: öyle saça böyle tarak)
efendi adam sıkıcıdır. piç adam gezer, tozar, hızlı yaşar, yeri gelir trip atar ve kızı süründürür. ama efendi adam göte yapışır.
pek çok efendi gencin bu yollarda kendinden geçip telef olmasına nedendir.