bugün

bir çift dolgun meme.
Sıkı kalçalar, dolgun göğüsler ve güzel yüz hatları.
gülmek.
Düşünmesi. Ne de olsa kukum var benim, ben ne dersem doğrudur zannetmemesi. Kendini bedeninden ibaret gören kızlar, ne kadar güzel olurlarsa olsunlar en fazla, bir dönemim reklam sloganıyla, tek atımlık çıtırdır.
karşılıklı sevgi.
tam anlamıyla bir kız gibi konuşup, hareket etmesi. yani öyle abiiaaaggg brooo falan demesinler lütfen.
Erkeklere verilen en büyük hediye olmaları.
Suraya gelip herkes birbirinden entellektuel seyler yazacak. Hickimse de cikip demeyecek ki hepinizin yalanina sokayim. Aradigimiz tek sey am,got ve meme.. sonrasi hikaye.
Kadın olması.
minyon olması.

sırf bu yüzden evrim akın'la çocukluğumdan beri evlenmek istiyorum.
olumlu ya da olumsuz olaylar karşısında davranış tarzı ve verdiği tepkiler.
bu da ancak yakın ortamlarda zaman geçirmek ile oluyor.
lan herkesin ne kadar cok beklentisi varmis amk. güzel bak güzel gör. bitti gitti iste. bu kadar uzatmaya gerek yok ki.
Gülümsemesi.
eğer dış görünüş haricinde bahsetmek gerekirse; beden dili kullanımları ve kendi fikirlerini rahatça savunabilmeleri.
a-a' kesiti.
islak sac, topuz ve gozluk ikilisi.
Gülümsediğinde yanağındaki kızarıklık. O ne masum bir bakış ya diyor insan içinden *

buz gibi avrupalılara bile ısınmamı sağlıyor.
sahiplenmesi ne geliyosa aklına telefonuna kalemini tokasını bile sahiplenmesi kimseyle paylaşamaması. kadın halimle boyle kadınları gorunce içten içte bi saygı duyuyorum kadına
Bence zekadır.
Bel kıvrıminin belirgin,kalçanın hafif çıkık ve yuvarlak ,el ve ayak parmaklarınin küçük olduğu detaylardir
Gülüşleri, bakışları bi de memeleri tabi.
biçimli kaştır. erkekte de kaştır kadında da kaştır. yüzdeki en önemli şey bence kaş.
Beyaz tene mini etek altına çizme giymesi.

Auvv.
Elmacık kemikleri.
Arkadaşlar Üzgünüm ama;

(bkz: Meme)