bugün

(bkz: üff sana ne be salak)
1-aşırı makyaj
2-şekilsiz vücut
3-küfür etme
4-saçma sapan tavırlar
5-bazı şeyleri anlamamazlıktan gelmesi işine gelmediği için
6-kendini bir şey sanma
7-eski sevgililerinden bahsetmesi
8-sigara içmesi
..
* babet, ugg denilen ayakkabılar ve dar tayt giymek.
* sakız çiğneyip, şişrerek patlatmak.
* çok laubali tavırlar.
* eğilmeyle birlikte, kuyruk sokumundan alenen belli olan kıllar. ( dünyadan soğutur o derece.)
* bacak ve koltuk altı kılları da eklenebilir.
* çok fazla konuşma ve alışverişe haddinden fazla eğilim.
* ''benim erkeğe ihtiyacım yok, bütün erkeklerin canı cehenneme'' tarzında hareketler ve kişilik.
* erkeklere 6 yaşında bir çocukmuş gibi yaklaşan kadınlar. (yemek yerken ağzınızı silmeye çalışırlar vs.)
* yüze boya badana çalışması. ( bir erkeğin kalbini boya yaparak çalamazsınız, çocukluğu atlattık.)
* her buluşmada hesabı erkeğin ödemesini bekleyen kadın tipi.
* ilk buluşmada erkeğin ekonomik durumunu denetleyen kız.
* karda süper mini giyip, ahlaktan bahseden kız.
* insanı boğacak derecede sıkılan parfüm.
* sürekli ve sinir bozucu şekilde küfürlü konuşma.
* tv de gördükleri erkek aktörlere net ortamında '' ay ne tatlı, çok şeker, aşkım benim ya, aşkıma laf etmeyin'' tarzında 0-6 yaş grubu duygular.
* ben çok rahatım, her türlü ayıp konuyu konuşurum havalarına girmeleri. ( xvideos izliyorum en güzeli)
* çok fazla erkeksi tavırlar. ( pes oynamaları, iddia oynamaları, fazla küfürlü konuşmak, erkeksi kıyafet hareket vs.)
* çocuk taklidi yapmaları.
* kendisine çıkma teklifi eden, yada hoşlandığını ifşa eden erkeği rezil etme dürtüleri.
* tırnaklarını anormal derecede uzatıp, anormal derecede ojeler kullanmaları.
* herkes bana hasta, prensesim tavırları, kıvanç tatlıtuğ'dan aşağısı kurtarmaz tripleri.
* konuştukları yada kendisine çıkma teklifi eden yada yattıkları erkeklerin her detayını diğer kız arkadaşlarına anlatmaları.
* ''gögüslerim küçük'' diyerek gögüs pedi kullanmaları. (neyse o arkadaş, neden bu ilizyon?)
* kadın, erkek, büyük, küçük demeden herkese ''şekerim, tatlım, canım'' tarzında konuşması.

şimdi bu kadar detaydan sonra '' bu kadar mı kusurlu kızlar?'' diye sorulabilir ancak yukarıda yazdıklarımın en az %80'ine tüm erkekler katılır.
bunlar olmasa ne güzel olmaz mı?
amım var diye erkeğe her şeyi yaptırmaları.
susmayan çeneleri. net.
hemcinsinin arkasından konuşmak. nasıl oluyor anlamıyorum ama 1 saniye önce yüzüne gülüp gayet samimi bir şekilde konuştuğu arkadaşı daha arkasını dönme pozisyonu almadan yanındaki diğer hemcinsiyle dedikodusunu yapabiliyor, çok ilginç. bu insandan ne sevgili ne dost ne de post olur, tost olabilir.
ağız kokusu, herkesin kendinden hoşlandığını sanmaları en ufak ilgide bu çocuk benden hoşlanıyor havaları. yalan söylemeleri , salak olmaları bu liste uzar gider ağa.
not: eksi oy verenlerin ağzı filan mı kokuyor ne oldu ki?
tayt üstüne popolarını kapatmayan kısa kazak veya t-shirt giymeleri
sürekli aynı tarz giyinmeleri
aşırı makyaj yapmaları
dedikodu yapmaları
kendilerini erkeklerden ve diğer kızlardan üstün görmeleri
neredeyse kıçlarını açıp gösterecek kadar ilgi manyağı olmaları
gösterip elletmemeleri
önce kuyruk sallayıp sonra ay bu çocuk bana yazıyor demeleri
kendilerinden hoşlanan her erkeğe arada pas verip onları hep etraflarında tutma çabaları
cool kız olmak için yaptıkları saçmalıklar
moda diye maymun olmaları
vsvsvs.

edit: ben de kadınım ve bunlardan ben bile tiksiniyorum, kadınlar kendinize gelin!
vajinalarını çıkarlarına alet etmeleri ve çıkarları için kullanmaları.(genelleme yok,bazıları.).
erkeklerin içine düşmeleri.
yürüyüşünün penguen gibi olması.
Bazı kızlarda hemen eksilemeyin.
- küçükken teyzelerin eteklerine girerdim ehiehi.
+ o da bişey mi ben amcaları banyoda dikizlerdim
- ?!
(bkz: bsgçk)
yolda yürürken sigara içmektir. *
tayt giymeleri.
her lafı başka bölgelerinden anlamaları.'he yani öyle mi' diye başlayan cümleleri.
erkek kılıklı olmaları.(mafya olanı var bizim köyde.babası ve kardeşleri mafya)
sürekli konuşmaları.
Koltuk altı teri.
kişisel bakımlarına dikkat etmemeleri. abi kendinizi kandırmayın dış güzelliğinize dikkat etmesseniz 1-0 yenildiniz.
(bkz: ter kokusu)
her erkeği adam sanmaları.
ben maço erkek severim, bana sahip olduğunu belli etsin vs. diyen kendi cinsiyetini kendi elleriyle 2. sınıfa itenleri.
kıllar ve zerafet, zeka eksikliği. işte bütün sorun bu.
sakız ciğnemeleri.
http://www.uludagsozluk.c...maya-çalışan-kız-arkadaş/