bugün

Davul gibi bacaklara sahipken giyilen dar kot veya tayt .
kol kılı , deri ceket , fok balığı gibi konuşması , bir eşyaya ilk defa görmüş sanki icadından haberi yokmuş gibi davranması
bkz : yaaaaaaaaaa o ne biçim telefon tatlım yiaa herşeyi yapıyor inanamazsın.
1. Dağınık saçlar.
2. Küfür.
3. Sararmış dişler.
tepeden bakmaları, espri yapmaya çalışmaları ( yapabilenler müstesna ) , gereksiz konuşmaları ( bu iki cins için de geçerli ) , şiir veya güzel söz söylediğinde anlamamaları, kültürlü olmamaları ( tiyatroya gitmez, kitap okumaz.. ) dahada çoğaltılbilir.
bazen yanındaki erkektir. yani "detay" diye tanımlanabilecek erkektir.
bir kadından soğumanızı sağlayacak detaylardır.
fazlalık kıllar ve küfürlu konuşmadır kanımca.
Göbek, kıl, ter kokusu, am kokusu(ölü balık gibi).
dibi gelen saçları
lensli gözleri
her konu hakkında bilip bilmeden, doğru yanlış konuşmaları
zengin koca merakları

bazen sizden, sizin adınıza utanıyorum.
Küfür. O kadar ki bir kadın yanındaki erkeğin küfür etmesine taviz veriyorsa daha da tiksinirim.
dişiliğini kullanarak her istediğini elde edebileceğini sanması.
kokoşluk. ulan özellikle holdinglerde filan böyle bayanlar arasında bir yarış var ki sormayın gitsin. herkes 'nasıl olur da götümü daha iyi sergilerim' derdine düşmüş. birileri onlara söylemeli ki usturuplu giyinince patronları onları sikmez. ha öyle giyinirlerse sikebilir bak...
Bıyık.

Tek başına yeter.
moda denilen, küresel harcama yönlendirme projesi dahilinde yaptıkları herşey. moda denen olgunun varlığı saçma bir kere. moda diye ortaya atılan ürünün şekli, tipi, rengi bellidir. sen bunun her kadında güzel durmasını bekliyorsan konu iptal zaten.
Yalan söylemek ve ikiyüzlü olmak insanla ortak özellikleri ancak kadın kelimesini barındırdığı anlamı çirkin gösteren şey; benim için, aşırı çocuk sevgisidir. Belki burada benim insanın bir hayvan oluşunu kabullenemiyor oluşum yatılı olabilir ama çocuk sahibi olma güdüsü gayet hayvansal ve cinsel bir dürtü. Bunu devamlı yansıtan kadın benim için çirkindir. Aynı her kelimesinde cinsel fesatlık yatan erkek gibi.
Görgü kurallarına uymamalarıdır. Kişisel bakımlarına dikkat etmemeleridir. Bu ikisinin bir araya geldiği bir kadın gayet iticidir ve hatta benden uzak olsundur.
Kendilerini vazgeçilmez sanmaları mesela.
Favorileri.
bıyık altından gülmeleri.
internette takıldığı sitelerdeki yöneticileri yalamak.
Yapmacık hareketler . Kendiniz olun kalıplara girmek zorunda değilsiniz ne fikren ne bedenen .
bulunduğu kabın şeklini alması
penislerinin olması. allahtan yok yani!
Sigara içmesi
Erkek gibi davranması
Konuşacağı yeri, zamanı bilmemesi; ayarsız olması.
sigara dumanı ağzından çıkarken konuşmaya bir ejderha edasıyla devam etmesi. kötü koku. olmadık ortamda olmadık şekilde gülmesi. belli samimiyete ulaşmadığı insanlar yanında pervarsızca küfür edebiliyor olması .
kol kılı ve ensede birikmiş kıl topakları.
çok ciddiyim aklımın almadığı kadar güzel kızlardan yaptım bu tespitleri ve gerçekten "öff" dedirtiyor.
güncel Önemli Başlıklar