bugün

entry'ler (24)

world of warships

Denizaltıların eklendiğini öğrendiğimde yeniden başladığım oyun olur kendileri. Savaş simülasyonu sevenlere denemelerini tavsiye ederim

oyun

BDO'ya 2. Yıldönümü Kutlamaları Etkinliği gelmiş. bu sıralar yeni karakterin de görselleri ortalıkta dolaşıyor efsane. Oyuna girdiğiniz hergün toplam 500 TL değerinde eşya kazanabilirsiniz 1 ay boyunca

online oyun

BDO'ya 2. Yıldönümü Kutlamaları Etkinliği gelmiş. bu sıralar yeni karakterin de görselleri ortalıkta dolaşıyor efsane. Oyuna girdiğiniz hergün toplam 500 TL değerinde eşya kazanabilirsiniz 1 ay boyunca

mmorpg

black desert online

mmorpg

Black Desert'ı öneriyorum arkadaşlar kesinlikle şuan güncel olarak %50 indirim söz konusu ben bi göz atın hatta özelden mesaj atın beraber oynayalım!

steam

Black Desert kesinlikle öneriyorum steam'de %50 indirim var arkadaşlar kaçırmayın bi bakın derim

http://bit.ly/BlackDesertShaiG%C3%BCncelleme

black desert online

https://www.youtube.com/w...p3cs&feature=youtu.be ejderhalı falan yeni bir bölge gelmiş, oyuna yeniden başlamayı düşünüyorum ben de. Var mı yeni başlayacak olanlar? Grupça kasmak daha keyifli.

Steam paketleri de %50 indirimdeyken başlasak ne de güzel olur.

sözlük yazarlarının süper güçleri

herkesin bi konu hakkında ne düşündüğünü hareketlerinden veya bakışlarından anlayabiliyorum.

aşkı en kısa şekilde anlatmak

gerçek aşk tek tarflıdır bence bu entryı uzatmanın bi anlamı yok.

günün sözü

herşeyi kontrol etmeye çalışmaktan vazgeç bırak ne olacaksa olsun bırak olsun.

şiir okuyacağına kuran oku

herşeyin yeri ve zamanı farklıdır ikiside okunabilir.

whatsappa girip profil fotoğraflarına bakıp çıkmak

boş zamanlarımda yaptığım tek şey bu benim.

gelmiş geçmiş en iyi cep telefonu

bence gelmiş geçmiş en iyi cep telefonu iphone 4S.

trigonometri bilmeyen erkekle olmaz diyen kız

ben o kızın ta amk ne mantiksiz bişeydir lan bu.

kadınların sarışın olma tutkusu

kaşlarını da sarıya boyatırsa sorun yok yani bence.

tanrı olmasaydı yine iyilik yapar mıydın

mutluluk vericek bi durum varsa tabikide yapardım.

mutlu olmanın yolları

Hiç bişeyi takmamak olayları akışına bırakmak.

halıya uzanmak

o huzuru bana çift kişilik yatak bile veremiyor.

ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

ben eski sevgilime bu kadar uzun mesaj atmam değmez amk.