bugün

romantik tip,kendine güvenen tip,sanatçı tip,canı ne isterse yapan tip, akıllı - esprili tip, düşünceli tip. Not : listedeki karakter tiplerini fazla ciddiye almayın ve olmadığınız birisi gibi görünmeyi denemeyin. Biraz çabayla kendinizde de kızların ilgisini çeken birşey bulacaksınız.
(bkz: herkes ekmeğinin peşinde)
serseri tip (badass). bilim adamları halen bu erkeği çekici kılan unsurlar hakkında araştırmalar yapıyorlar ve mutabık kaldıkları bir unsur yok.
çoğu bayana göre, zeytin gibi gözleri olan, bembeyaz dişlere sahip, elmacık kemikleri iddialı olan erkek tanımlamasıdır.
biraz ağırbaşlı olmak ve kendine güven, başka hiçbir şey kızları bu kadar üstüne çekemez.
amaca giden yolda emin adımlarla yürüyen tip.

korkak ve korkarak yürüyen, ondan bundan emir alarak sıçtığı boku yiyenler tabi ki bir kadını baştan çıkartırken oldukça zorlanırlar.
(bkz: adnan oktar)
tam olarak bu.

görsel

(bkz: shayne ward)
zeka olmayınca hiçbir işe yaramayan erkek tipleridir.
http://galeri.uludagsozlu...om/r/recep-ivedik-171677/
kadın baştan çıkarılmaz, kadın baştan çıkar önermesi ile özellikleri yok olacak erkek tipleridir. sen ne kadar romantizm, komiklik vs de, kadın o an baştan çıkma modunda değilse nicedir. kadın için romantik ya da komik ya da seksi erkek "arayışı" yoktur baştan çıkma adına. kadın o an karşısına çıkan erkek, kendisinin o anki ruh haline hitap etmişse, baştan çıkar. birçok kez tecrübe edilmiş, gözlemlenmiştir. evde denemeyin olmuyor, çıkın sosyal çevrede deneyin.
Johnny Depp ve türevleri...
kelimelere son derece hakim ve kelimeleri kullanmayı iyi bilen, mimikleri güçlü, gereksiz espri yapmayan, kahkaha ile gülmeyen, gereksiz ve uzun konuşmayan, kendini, ailesini, işini vs. gibi konular hakkında övgü konuşmaları yapmayan, mesafeli, siyaset ve bilim konularıyla ilgili, minimum 190 boyunda, minimum 90 kg, sarışın olmayan lakin esmerliğinde gözünü çıkarmamış, normal derecede kaslı olan (asla çok kaslı olmayan) erkek baştan çıkarır.
kadın baştan çıkmıyor yahu. ne yaptımsa başımdan çıkaramıyorum. kafam büyük geldi herhal. *
bi numarası olmasa da kendıne guvenen , guvende hıssettıren neye cekıldıgnı anlamadan çeken vs vs.
şöyle elmacık kemikleri belirgin ,kumral, ela gözlü, hafiften kaslı, biraz uzun boylu, dik yürüyen bir tiptir. aynı zamanda konuşmayı iyi bilen, her şey hakkında biraz bilgisi olan, muhabbeti hoş erkektir. oyhşş bir hoş oldum.
(bkz: russell brand)
(bkz: ville valo)

evet bunlar tip açısındandı. onun haricinde kendine güveni olan, kız gibi mızmızlanmayan erkek tiplerinin tüm hatunları baştan çıkarttığı sabittir.
her şey dilde konuşmada bitiyor böcek gibi adamların yanlarında manken gibi kızları görüyorum malesef ben ve benim gibi kazık misali duran erkekler oldukça zor.
http://galeri.uludagsozlu...om/r/henry-cavill-128471/

http://galeri.uludagsozluk.com/r/henry-cavill-33222/
Konuşmasını bilen, romantik, düşünceli, centilmen erkekler. Bide etkileyici bakışlara sahipse tamamdır.
dışı parlak, içi (beyin diye taşıdıkları organları) sönük ve boş erkek tipidir; bir de baştan çıkaran tiksinç bir gülüşleri vardır ki işte en feminen kadın bile bunu karşı koyamaz.
(bkz: biscolata erkeğiymiş)*
dağarcığı geniş bunu hoş bir ses tonu ve diksiyonu ile harmanlayan, kendisini kibar göstermek için kassa da, sevdiren, humanist erkektir. karı-kız beceremeseler de, sevenleri ve takdir edenleri çoktur.
(bkz: saçını üçe vurdurduğunda bile yakışıklı olan erkek)
kendisini olduğu gibi değilde, karşısındaki kadının istediği gibi gösteren erkektir. bunlara erkeğin orospusu da denir. sakınmanın en sağlam yolu beklentilerini, düşüncelerini hemen belli etmemektir.
güncel Önemli Başlıklar