bugün

erkekleri bağlamayan nedenlerdir.
(bkz: tuvalet sonrası koku)
eğer hoşlanılan hatun kişisiyse, seni arkadaş olarak görmesi zırvaları,

eğer sınıf arkadaşınsa, diğer arkadaşları ya da arkadaşların hakkında atıp tutması,

sevgilin ise buna girmek dahi istemiyorum.
başta kendilerine verilen değeri hep verilecek zannedip kendilerini bir halt zannetmeleri. ferdi tayfurun konuyla ilgili şarkısı aklıma gelir hep bu durumlarda
ben seni sevdim diye sitem mi ediyorsun
ben seni sevdim diye benden kaçıyorsun
söyle hayırsız söyle nedir bu halin
söyle sen kendini ne sanıyorsun.

birde regl dönemlerinde fazlaca alıngan olmaları, şunuda belirteyim naz yapmalarının hiç bitmeyişi.
Bıyıkları olması.
tek başlarına bir birey olamamaları, illa ki birine muhtaç olmaları.
pas isteyip pas isteyip sonunda topu auta atmaları. bu kadar basit değil ama...bilmem anlatabildim mi?
bazıları için,

ortamda erkek varsa salak salak gülüşleri (yapmayın etmeyin bu kadar düşmeyin)
hemcinslerini kıskandığında belli olmaması için gösterdiği salakça ilgi,iltifat (bsgçk)
(bkz: kıskançlık)
adam arkadaşlarıyla bir yere gittiğinde, bir kaç saat ortalıkta olmadığında kanırtana kadar mesaj atıp, aramak.
Yenilmiş veya yarım ojeli tırnaklara sahip olmasıdır. Elinden yemek bile yemek istemez insan. ikisi bir aradaysa (bkz: vurun can çekişmesin)
bir sonraki aşaması;

(bkz: kadınlardan nefret ettiren nedenler)
bol siyah noktalı burun.
bıyık,ter kokusu.
Erkek gördüğünde ''Of be ne taşmış'' diyip kendine bakmaması yeterli bir nedendir
koltuk altı kılları. yazlıkta gerçekten çok güzel çok hoş bir kız vardı birgün tavla oynarken koltuk altı kıllarını farketmem hiçbir şey söylemeden masadan kalkıp gitme isteği uyandırmıştı bende. neyse tabii öyle yapmadım halâ daha görüşüyorum kendisiyle ama bütün aşk olasılıkları o gün bitti yani.
Acıklaması 6 cılt kıtap suren ama tek kelımeyle abaza tabırıyle acıklanabılen.
Got kaşıntısı.

Bırak kadını hayattan soğutur.
Aylik kanamalari surekli yalan ve entrika icinde olmalati yuz vermeyince 500 km daha yakinda durmalari yuz verincede yeniden yakinlasmalari erkeklere hesap odetmeleri ilk adimi erkekten beklemeleri diye uzar gider iyiki asexim.
Bi kaç defa övgü dolu sözler soyleyince bir süre sonra bi taraflarının kalkıp sizi ezmeye başlaması.
Değer verince kendi kendine ego kasması.
o kadından soğusak diğerine aşık oluyoruz. onları da bizim bu özelliğimiz soğutuyor işte.
Bebek taklidi yaparak konuşmak , bakımsız eller tırnaklar ki bence bir erkek en çok kadının ellerine dikkat eder.
Yapmacık hareketler...

Abi ne olursanız olun ama net olun amk...
Esmer ten, sarı saç, abartılı pembe ruj ve taşlı tuşlu payetli kıyafet kombini.
güncel Önemli Başlıklar