bugün

Çok haklı olan, benim de sık kullandığım beyandır.
kimsenin yadsıyamayacağı bir gerçektir. kadınlar faydacı varlıklardır. asla güvenemezsin...
asıl onlar bize güvenmiyor.

tavşan dağa küsmüş, dağ; gelirsen ekime gelmezsen sikime kadar yolun var demiş.
Onlarda sana güvenmiyor.
Diyen erkek bence cici bebe seviyordur.
Ben de hacı. Aynen devam.
Lafini duydugunuz an topugu gote vura vura kacin o adamdan. Butun bir iliskinin miy miy gececegini tahmin etmek zor degil? Ayrica iliskiniz olmayacak zaten. sizi aslinda sevmiyor ama cool tavirlarla kendine cekip yedege almak istiyor. Sallayin gitsin.
Juliet bu başlığı görünce ağlama krizine girdi şu an hastanedeyiz durumu iyi ben arkadaşıyım bu mesajı rehberindeki herkese atıyorum.
Ilgi orospusu sozluk kasarlarina dert olmustur.
Sevgilisinin arkasindan isler cevirip durust olmayi bile beceremeyen sinsi kizlar gelmis burda umursamaz takilmaya çalışıyorlar ve gerçekten de guldurmeyi basariyorlar beni.
Evet ben de guvenmiyorum. Iyi ki de guvemiyorum
Çünkü enayi degilim ve parmağınızda oynatamayacaginiz kadar da zekiyim. Bu da haliyle size batıyor. Erkeklere de tek tavsiyem bu sinsi yaratiklara guvenmemeniz. Seni seviyorum ayagina barzo barzo tiplerle düşüp kalkarlar ruhunuz duymaz.
Kozmetikcilerin suçu .
yanlış inanış.
güvenmediğim kadını/ insanı hayatıma almıyorum.
Ben de güvenmiyorum ne yazık ki. Kalan yok. Gitmek için varlar. Gitmeyenler de göndermem için ellerinden geleni yaptılar. Ya da bahtımda mı sıkıntı var bilemiyorum.

Annelerimiz falan liste dışı. Eski günler, insanlar güzelmiş.
(bkz: maskülist hareket)
(#40375537)
Bütün sözlük yazarlarını maskülist hareketin Manifestosunu hazırlamaya davet ediyorum.
Valla bende kendime güvenmiyorum. Doğru bi tercih.