bugün

Kadınına göre değişir diyorum ama kadın olmadığım için net birşey söyleyemem.
cuzdani.
cuzdaniymis. sonra da tip derler genelde.

bugun boyle bir mevzu gecti. benden yasca buyuk biri ronaldo shayktan ayrilmis diyince konu acildi. ben de normal dedim. o da shayk gib kadin ronaldodan niye ayrilir, hayvan gibi parasi var dedi ronaldonun. ne alakasi var amk dedim. sonra bana sence shayk sana bakar mi dedi, paran yok dedi. ben de gene ne alaka, belki kadin zekaya da deger veriyordur, iyi niyete de deger veriyordur dedim. ustelik kadin da bok gibi kazaniyor zaten. ayrica ronaldo da bildigim kadariyla yardimsever bir adam ve gerizekali da degil dedim. oyle olmuyo o isler dedi cok bilerek. e dedim senin esin sana niye bakiyor o zaman dedim. zengin degilsin, tipin yok. cevap veremedi.

abi her kadinin istedigi kalin cuzdan degil. siz boylelerine denk gelmis olabilirsiniz. ben de kalin penis isteyene denk geldim mesela. ama demiyorum ki her kadin bunu ister. bu islerde kadinlari bu tarz karalamamak lazim.
kadınlara göre değişir.

Biraz sonra burası erkek dolabilir.
Beynidir.varsa.
kişiliğidir.
Tabii ki omuzları. Yıl 2015 bu hâlâ konuşuluyor mu?
kaş kavisleri. hayvan kirpikliyse o da dahil edilebilir.
amıdır.
Endam anacığım endam.
Tanımı başlıkta gizlidir. (bkz: Çekici)
gööötüdür götü...
Köprücük kemiğidir. Bazı kişilerde tam ısırmalık duruyor.
götüdür. dolaylı olarak cüzdanı. ve hep yazmak istemişimdir yarrak afedersin.
Soyut konuşacaksak zekası ve kişiliği.
Somut konuşacaksak boynu.
gözleridir net.
Yarak afedersinidir.
Omuzları boyu ve gözleridir tartışmasız net.
kadınlar buyursunlar.
büllük.
Beyni.

Herkese lazım.
Gözleri tabikide.
sapık kadınları bir bir döken yeridir. pislikler, sizin yüzünüzden yolda rahat yürüyemiyoruz.
Kadınların amuha koyuyum sana bişey olmasın diye cevap verilir. iyi bir işin olsun bi de azcık tipin olsun hepsi yavşaklığını belli ediyor merak etmeyin.
Dudak
Bacak ici
Ense
Gogus ucu
Bel.