bugün

Her kadında geçerli olmayan bir durumdur. Doğru insanı bulana kadar onu diğerlerinden ayırt edebilmek için yanlış olanları görürüz. Bir gün o güzel insan geldiğinde de buna değdiğini anlarız.

Ama aradaki süreç çok zordur, hayattan soğutur. Umudunu kaybetme dostum.

Ayrıca mükemmeli aramamanı tasviye ediyorum, asgari müşterekte buluşmayı öğrenmelisin insanlarla.
Karşısındaki insana çok fazla anlam yükleyip, çok fazla beklentiye giren kişi beyanıdır. Karşındaki insanlardan onları yeterince anlamadan bir şeyler beklersen hayattan soğuman normaldir. Duygularını hissetmek güzeldir, ama duygularına beklenti ekleyip yaşamamak gerekir.
Hayata ne kadar da basit şeylerle bağlısınız durumudur.

Her dakka bi kadın tanımaya çalışmayarak çözebilirsiniz bunu, her dakka kadın olacak diye bişey yok. Hayattan bu kadar ufak şeylerle soğunur mu derdiniz mi yok.
(bkz: insanları tanıyınca hayattan soğumak)
o kadar aklımdan şey geçiyor ki inan şu yazacaklarım onda biridir ancak.

1-)erkekleri iki lafla gazlayıp her istediklerini yaptırırlar (ha bunu yiyen mal vardır yemeyen adam vardır orası ayrı)

2-)belki ömrünüzü adar çok fedakarlık yaparsınız ama en ufak yokuşta benim için ne yaptın ki derler.

3-)her türlü haltı yiyip sizi sorguya çekerler. (mesela gün boyu alışverişte gezip te siz gece arkadaşlarla buluşmanızda laf ederler)

4-)en yakın arkadaşınızla aranızı açarlar zira en yakını olacak olan kendileridir (yalan hepten yalan ipleri almaya uğraşıyordur da engel olacak kişileri uzaklaştırma çabalarıdır bu)

5-)siz ömrünüzü temiz düzgün geçirirsiniz ama her önüne gelenle yatan biridir o ve siz olmaz dersiniz onlar gerici yobaz vs. ile sizi aşağılarlar neden? (kedi uzanamadığı ciğere murdar der.)
Kişiye bağlı. Benim için tam tersi oldu.
kadınları anladıkça seversin ve sevdikçe de daha iyi anlarsın. bir zaman sonra, keşke daha erken anlamaya çalışsaymışım diye hayıflanmaya başlarsın.
Kadın fıtratı farklıdır hayattan soğumaya gerek yok öyle kabul edip devam edin.
Simdi kadınınızın yumusak mis kokan bedenine sarılıp saçlarını koklayın ve şükredin. Boş yapmayın sogumak filan allaşkına şurda 3 5 abazanız zaten yabancı yok.