yeni baslattıgım kampanya.

sen adamdan sana siir yollamasını, ruhunu doyurmasını, incelik-romantizm-hassasiyet beklerken, penis fotografı yollayan hayvanlarla sevismeyelim bence hanımlar.
kendi kendilerini siksinler.
onlara bu mustahak.

gram ironi yok:)
görsel
Ancak çalıya çırpıya sürtülerek üstesinden gelebileceğiniz bir direniş. Yoksa penissiz yaşam zor azizim.
görsel
Ondan sonra da bu erkolar neden gay oldu? *
kadınların alabileceği çeşit bir karar. zaten olan da bu, istedikleriyle çıkıp sevişiyorlar, istemediklerini yalnızlığa mahkum ediyorlar. yeni bir şey değil ki bu... böylece de kontrolü elde tutuyorlar. sıkıldım artık.
--spoiler--

kendi kendilerini siksinler.
onlara bu mustahak.

--spoiler--

(bkz: orospunun tövbesi yarrağı görene kadardır)

Biraz sert oldu kusura bakmayın dostlar..
vajinası olduğu için kendini kadın sanan dişi yaratık hezeyanı.
dişi yaratık kendini kadın sandığı için benliğini hareket noktasına koyarak genelleme yapıyor ve ortaya böyle bir algı çıkıyor.

https://www.youtube.com/shorts/VJ5RdNTQTuc

aslında "çıkar şu üstündekileri, ne dediğin anlaşılmıyor" klibini paylaşmak gerek de...
yanlış anlaşılır.
erkek kişisiyle sevişmek dısında bir beklentiye girmediğim için katılmadığım kampani. zaten baska zike yaradıkları yok amk.
Kampanyaya bak
Çalıya çırpıya sürtersin sende o zaman.
gerçeğe yakın olan bir iddia. zaten kadınlar istedikleri erkeklere aşk ve seks kapısını açarken istemedikleri erkekleri dışlayıp yalnız bırakıyor. çoğu erkek için zaten sevişememek söz konusu oluyor. yeni bir şey değil...
Biz ibineler bile bu kadar sert konuşmazken hetero karılara bak MK.

Nankörler. Püüü.

Swh..
13.

(bkz: Lezbiyenler bunu beğendi)

Ent.
yani kadın da erkeğine vajina fotoğrafı gönderebilir. ben şahsen romantisizmden hoşlanırım. kibar erkekler de var elbette. hoşlanıp hoşlanmadığını merak ettiği için gönderiyordur. telegram uygulaması mı kullanıyorsun yoksa.
" at ali'nin-göt veli'nin " bize ne ne yaparsanız yapın !..
Haydaaa, oldu mu şimdi bu!
keşke yapabilseniz ameka.
donu yerde gezenler adam olur belki de işte.
umarım gerçekten olur.
erkeklerle sevişmeyen kadınlar.

görsel

haklılar, onlar bizlerle değil de biz onlarla sevişiyoruz.
unutmadan, sözlük yerlerde sürünüyor. şu an 47 yazar online, acaba online sayısını artırmak için zall hazretleri bu sextoysları sözlüğe yazar mı yapmış?
zaten sevişemiyorum çokta fifi yani.
Kilobatra koş.
Valla bebeğim kırk tane sikim olsa bi tanesini sana sokmam ben. Gayet yerinde bir istek.
Sakil ilişkilerinizin çürük meyvelerini burada satmaya çalışmayın.
Erkekler: çokta s*kimizdeydi.