bugün

Onlarca binlerce polemik...
Ne gerek var?

Sen ne yaparsan yap böyle insanlar hep olacak. Ve sen ne kadar temiz biriysen o kadar temiz insanları çekersin kendine.
Yeter ki kendin ol, olduğun gibi yansıt kendini.

Allah herkesin gönlüne göre verir. Çoğu erkek şerefsizin önde gideni, işte onlara düşsün böyle fitneler.

(bkz: kendi başınızı yiyin)
Yuh lan dediğim muhabbettir. Kanım dondu amk bu nasıl rahatlık.. sanki havadan sudan konuşur gibi konuşuyorlar. Sevdiğin birisiyle birlikte olur sonra onunla evlenirsin en fazla .. bu nedir la.. neyse tercihlere karışmıyoruz ama buda ebessinin amı.
temiz ve namuslu erkekleri kandırmak için, forum kurarak yardımlaşmakta olan iğrenç karıların muhabbetidir.
evlenene kadar önüme gelene emdireyim, yuva kurarken bir enayi bulurum kafasıyla yapılan muhabbettir.
yahu bu hiç birşey değil yine bu sitede miydi neydi bir sperm yutma muhabbeti vardı o daha da iğrençti. eğer benim okuduklarımı gerçekten kızlar yazıyorsa bence çok iğrençler.
(bkz: matrağa bak vay amına koyim)
o kadar tarafsız düşünmeme rağmen olmuyor sözlük. senin evleniceğin kişiye bakire olmadığını söyliycek kadar cesaretin yoksa bu haltları da yemeyeceksin.
ulan kızlık diktirme mevzusu harbiden adice, buna diyecek bir şey yok.

-- siz asıl, kızlık zarını koruyup arkadan çalışanlardan korkun.

neyse kafama takılan başka konu ben adanalıyım, izmirle bağlantım yok,

ama anasını siktiğimin bazıları izmir özelinde işi kapatıyor, sadece izmirliler yapıyor sanki?

ulan orospu çocukları siz doğuda 13 yaşlarında çocuklara bütün köy tecavüz ederken niye sesiniz çıkmıyor?

zorla çocuk evlendirirken,

berdel yaparken niye konuşmuyorsunuz, törelerini siktiklerim, sizin vicdanınızı da namus anlayışınızı da sikeyim.

namussuzluk her yerde namussuzluktur.

--- ayrıca açıkça doktor isimlerinin verilmesi, bu işin fake taraflarının olduğunu gösteriyor, bu yazışmalar fake olsa da kızlık zarı diktirmek yıllardan beri olan bir şey, bunu ilk kez duyan yetersizlere de göslerini açmalarını öneririm.
Yaran muhabbettir.

Benim sadece zarımı dikmedi, içini de daralttı diyor. Doktora durumu anlatmış, o da anlayış gösterip Eski hâline döndürmüş. Abla baya leğenmiş demekki.

Not: hikaye başlıktan da anlaşılacağı üzere izmir'de geçiyor.
eneee ne güzel canımlı cicimli konuşuyorlar. o değil de niye yalanı tercih ediyorlar ki? sevdiğin, evleneceğin insana daha önce biriyle olduğunu itiraf edemiyorsan zaten evlenmeyi hak edecek olgunluğa ulaşamamışsın sen. üzüldüm hakkaten, kandıran içinde kandırılan içinde çok üzücü bir durum. bu dönemde insanların güven sorunu yaşamalarında ki nedenleri daha iyi anlıyorum.
Salak kızların aptalca takıntısıdır seninle vajinan iÇin evlenecek olan adam başka vajina iÇin yarın seni terkeder.
(bkz: bu memlekette göte göt denir)
şimdi bu kadınlar evlenecekleri, güya en sevdikleri adama yalan söylüyorlar mı? bakireyim diyip işin başından aldatıyorlar mı?
evet .
yalancılar mı?
evet.
sebepleri konuşulur ama tecavüz bile olsa bunu eşine söylersin. evlilik gibi bi şeyde yalan tahammül edilemez.
'ayh benim yerimde olsaydınıss. s, kınadığınızı yaşamadan ölmezsiniz taam mı? ' diyen kadınlar kulubu üyesinden bunları anlamasını beklemek de yanlış tabi.
Erkek bütün hayatı boyunca kız peşinde gezecek sonra bakire kız isteyecek ki bu çoğunlukla yaşanan durum e be geri zekalı sen o kızlarlayken senin bakirliğin ne oldu tabi sende zar yok sen her şeyi yaparsın sen erkeksin dimi bu kızları eleştirmeden önce onları bu hale getiren ot beyinli erkekleri ve gelenekleri adetleri eleştirmek lazım türkiyedeki bu cinsel tabu yok olması lazım olmadığı sürece gerdek gecesinde terk edilen kadında olur kendince kusur sandıklarını diktirende olur.
sikimde olmayan konu. biz ne zaman başkasının ne bok yediğini merak etmekten vazgeçeriz, işte o zaman adam oluruz.
vücudunun yanı sıra ruhu da kahpe kadınların varlığını göstermiştir. vizitelilerden daha tehlikelidirler, uzak durun.
(bkz: ilk gecesini kurtaracak olan şerefsiz bayanlar)

"çok net söylüyorum... kaşarın orospunun önde gidenidir... ha bu durumu buraya getiren zihniyetin anasını bilmemnaapayım en başta ama, 2,5 ay sonra evleneceğin adamı böylesine kandırmak nedir lan?

düşünsenize adam gözünden sakınıyor, dokunmuyor, dokunmaya kıyamıyor... bu da herifle oynuyor...

sonra rus kızı diyince aoooooww... ne aoow anasını satayım, hiç değilse dürüstler lan, kafalarında böyle problemleri yok, kezban değiller, kültürlü ve güzeller...

penisin de bi şerefi var derler ya... hah işte o kadar dahi şeref yok bazılarında...

edit: eksilemeden önce eleştirdiğim şeyi oku iyice anla... bu memleketi bu hale getiren düşünce yapısına baştan sövdüm zaten... ama doğru yada yanlış bir şeye inananan bir adamı bulmuşsun... ya o adamla işin olmasın pis kezban; ya da o adamı gerçekten seviyorsan dürüst ol... haa dürüst olursan tabi o adam snn gibi kaşarı almaz diye korkuyorsun tabi. neyini eksiledin salak... nasıl bir düşünce yapısına sahip olursan ol, müslüman ol, ateist ol, budist ol, rus kızı ol, bu yaptığın ahlaksızlıktır, orospuluktur... önceden biriyle sevişmen değil ama, o zarı diktirip o çocuğu kandırman orospuluğun önde gidenidir...

bu kadar.. şimdi eksilersen eksile pis kezban, ebenin doktoruna kadar yolun var!"
bunu yapan kız vakti zamanında it, puşt, çakal ne varsa hepsine verip, gününü gün edip, efendi, eli yüzü düzgün birini bulduğunda da "bununla evlenilir" deyip o adamı bu şekilde kandırıyorsa allah tez zamanda belasını versin. ancak bu durum her zaman böyle de olmayabilir istisnalar vardır. onların da yapmaları gereken en doğru şey kandırmak yerine yaptığının arkasında durmaktır elbette.
insanı dumura uğratan yazışmalardır. Birde erkeklere ara ara bok atmıyorlar mı...

Tecavüz madurunu anlarım da, bu nasıl bir ruhsal faişeliktir aklım almadı !

işte bunlar gibiler sikti attı aşkı meşki.

Sen ne yaşadıysan yaşadın, bu kimseyi ilgilendirmez de,böyle bir faturayı aşkoooom dediğin erkeğine kesmek, onu mal yerine koymak nedir ? Lugatta yeri varmıdır ? Bu olayın yanında orospuluğun bile boynu bükük kalır.

Orospuluk bile bundan sönük kalır.
"kızlar ben gittim yaptırdım inanın içim çok ama çok rahat imkanı olan bence mutlaka erken yaptırsın kafanız çok rahatlıyor benim çok başarılı geçti doktorumdan çok memnun kaldım"

bakir bir erkeğim evleneceğim insanın da benim gibi olmasını isterim.
nasip, kısmet, gönül meselesi tabi bu işler ama bu yorumu yapan kişi bu durumda olmamış yani kız olmuş olsa bile bu zihniyette ki bir insanla hayat kuracağıma delikanlı gibi "ben önceden başka biriyle birlikte oldum ve bundan çok pişmanlık duyuyorum" diyen dürüst bir insanla evlenmeyi efdal bilirim. herkes hata yapabilir, yanlışlar yapabilir önemli olan yaptıklarımızdan sonra vicdanımızın bize ne dediğidir. asıl temizlik insanın ruhunda aranmalıdır.
gereksiz muhabbettir.

erkeklerin ağızlarına sakız ettikleri "patlak" hakaretini de, kadınların kızlık zarı diktirme muhabbetleri de son derece rezil muhabbetlerdir.

erkek olarak bir insan eğer bir zamanlar sevip sevgili olduğu bir kıza, ayrılınca "patlak" diyorsa o onun şerefsizliğidir. Pezevenktir. Adanalı olarak tabiri caizse dümbük, gavat herifin tekidir.

kızlara gelince, eğer sen yaptığın işin arkasında durmuyorsan, evlenmene gerek yok. çünkü karşındaki erkeğe dürüst olacaksın.
ben bunu yaptım, çünkü öyle istedim diyeceksin. seni kabul etmeyecek erkeğe bakmayacaksın. çünkü senin kendini kabul ettirmeye ihtiyacın yok. sen bir bireysin.

bu iki tarafın samimiyetsizliği pislikliği mide bulandırıcı.
hayatta kendi gibi olabilmeyi başarabilmiş, karşısındakine değer veren insanlara selam olsun.
herkes istediğini ister, zarlı zarsız bu bir tercih sebebidir seni, beni ilgilendirmez ama bir tarafı sıkılığını bile kaybedene kadar her gün farklı biri veya birileriyle yatağa girip" ayh toplum baskı yaptı " diyen tipler sadece bu işlemi yapıyor, önceki beraberlikleri mutlu geçen ama ayrılıkla bitenler bunun arkasında durup kendini öyle sevdirebiliyor. ha bu işlem kişiliği zar arkasına saklamıyor, anlaması çok basit ama anlayamazsan hakettin başına gelecekleri erkekcik. hepsi bir yana böyle büyük bir yalanla nasıl bir insan, pardon sürtük koca bir ömrü geçirebilir? hiç kafam rahat dediğine bakmayın çok pislik birisi olması lazım öyle rahat bir hayat ve evlilik sürdürebilmesi için.
kendi yediği haltları görmek istemeyenlere dert olmuştur.

temel olan şey, aldatmak hoş bir şey değildir. bu işin erkeği kadını olmaz.
ben hep evlendiğim zaman dünyada annemden sonra en çok seveceğim kadının yüzüne nasıl bakarım, nasıl bir başkasının günahına girerim diye şu ana kadar hiçbir kıza dokunmadım. hatta kendisiyle yatmadığım için beni terkedenler oldu umursamadım. ben bir erkek olarak 2 dakikalık zevk için ahiretini nasıl tehlikeye atacağımı düşündüm. eğer birgün evlendiğim kadında böyle operasyon yaptırıp karşıma bakireyim diye dikilen biri olursa hakkım helal değildir diyeceğim. Zaten eğer kendi ağzıyla söylemezse bilemeyeceğim. Allah affetsin diyemeyeceğim. Allah ıslah etsin, fırsat vermesin.
türk erkeğinin hak ettiği kadınlardır bu tür muhabbeti çevirenler. ya ne olacağıdı her sevgilim versin karım bakire olsun diye düşünen yüzde doksan dokuzunuz karşısında kadınların kendilerini savunma şekilleri de bu. suçu kendinizde arayın beyler.
Ulan millet evrenin oluşumunu, evrimi ne bileyim uzaydaki diğer yaşamları falan araştırıyor biz de burada kadın zarını diktirmeli mi, toplum içinde kahkaha atmalı mı onu tartışıyoruz. Tez vakitte yok edilsek ya.