bugün

kadınlar eğitim almalı, kendi ayaklarının üstünde durmalı her birey gibi.
bu adam şimdi ne konuştum ama deyip gerine gerine dolaşıyordur da. evet, o seviyeye geldik. bundan ötesi var mı, varsa nedir,neresidir,bilmiyorum. ah canım ülkem.

(bkz: malum parti)
Belli. ANNENDEN DE ALAMAMIŞSIN.
erkek erkeğe de üreyin bir zahmet.
peki onu hangi ana eğitmiştir acaba sorusunu sordurur kuş kadar beyni ile kurduğu cümleleri. yazıktır ama olsundur. birileri böyle cahil cühela kalsındır ki o kadınlarımız aralarında elmas gibi parladıkça onlar kömür gibi kararsınlar.
Oysaki çoğunuza bir çocuk bile eğitim verebilir.
Adam bi anda üç yüz yıl geri goturdu bizi ahah kafaya bak.
--spoiler--
ak parti of ilçesi başkan vekilinin açıklaması.
--spoiler--

kafakoparanus abi sen misin yoksa?
Erkekten alacağı eğitime de ihtiyacı yok ki. Nasıl olsa eşekliği bâki kalacak.
Ayrıca dogduğu andan itibaren eğitimini veren annesi, kadın değilse nedir ki acaba?
analarindan da hic egitim almadigi cok acik belli olan kisinin beyanidir.
ışid kafasının tipik örneğidir. o hiçbir şey bilmediği bilmeyecek kadar cahil birisi.
Annesinden tuvalet eğitimi almamış kişi beyanı.
Her çocuğu doğumundan belli bir yaşa kadar annesi eğitir. Bunu bile idrak edemeyen boş bir kafanın içinden çıkan boş bir söylem. Gerizekalı olmak da değil bu, zekan ne kadar geri olsa da bunu görebilirsin. Kısaca kafası boş bir kenara dursun, komple boş insan nasıl olunur sorusuna cevap.
evet sayın misafirler,değerli okurlar. gün geçmiyor ki basiretsizlikte yeni bir rekora imza atılmasın. " kadından alacağımız eğitime ihtiyacımız yok " cümlesi akp of belediye başkan vekiline ait. rekor sahibinin ismi Halil Alireisoğlu.

Halil senin kadınlardan alacağın eğitime ihtiyacın var. hatta senin baştan ayağa eğitime ihtiyacın var.

kaynak: http://www.milliyet.com.t..._campaign=HaberlerComCoop

editcan : neden eksi verdin sayın göt. ben mi dedim ihtiyacımız yok diye. aracıyım lan ben. elçiye yapılır mı bu ?
bir ülkeyi geliştirmek için önce kadını eğitmek lazım.
çünkü kadın annedir ve çocukları o eğitir.
eğer kadın cahil kalırsa o ülke başkaları tarafından yönetilmeye mahkumdur.
Şahsen html css ve sql dilini bi kadın hocadan öğrendim.
Of' lidur, ne yapsa yeridur dediğimdir.
Bu tip ayrımcılık baz alınarak yapılan, cahil saçmalarını ciddiye almayınız!
Yorum yazan klavyelerimize yazık!
yani evet haklısınız kadınlardan öğreneceğiniz o kadar şey varken eğitimi ikinci plana atmanız gayet mantıklı.
saygı duyulması gereken başlıktır.

ensar vakfında erkekler öğretsin sana.

not: lgbt lere özgürlük.
annesinin cinsiyeti nedir merak ettiğim sözün sahibi.
Dürüst bir adamın sözleridir.
Türbanlı akkızlara kapak olsun.
Atatürk'ün güvencesi olmadan başınıza gelecekler bunlar. Verdiğiniz savaş bunun için. Hayrını görün.
Akp ve of tan sonrasını okumadım.
Bunu söyleyen adamın alnından öperim.evet.
gerçek gündemi çarpıtmak için söylenen söz. oluşturulmak istenen sunni gündemin parçalarından biri.
Her başarılı erkeğin arkasın da bir kadın vardır.
Bu kadın illaha sevgilin arkadaşın olmak zorunda değil anneni düşün , o küçük başarılarında yanında olan hatun o değil miydi?