bugün

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "iffet çok önemli. Sadece bir isim değil. Kadın için de bir süstür, iffet. Kadın herkesin içerisinde kahkaha atmayacak'' dedi.

bunu bir hırsızdan duymak ilginç...
(bkz: konuştu bal kabağı).

ulan yerine göre kahkaha da atarız, tebessüm de ederiz, ağlarız da kime ne? kadının iffeti bundan ibaretse her türlü orospuluğu yapalım ama kahkaha atmak yerine sadece tebbessüm olsun yüzümüzde. nasıl fikir?
kendinde adamlık yok ki, kurduğu cümlelerde olsun.

yazık bunların eşlerine , çocuklarına.
düşünsene çok gülesin var ama içine atıyorsun.patlarsın alimallah..
Bülent: olumm şu masadaki hatun tam iş haa.
Tayyib: lan osuruktan nem kapma..
Bülent: olum şunun gülüşüne baksana davetkar davetkar..ben konuşmaya gidiyom.
üzerine fazlaca söz söylenip fazlaca şiir yazılabilecek kadın kahkahasına edilmiş en zavallı ve manasız hakarettir.
bülent arınç ın unutulmayacak gafı...
bülent arınç'ın hak verdiğim sözü. ne yani şimdi kadın iffetli olmayacak mı? bu adamı sevmem ama bazen de anlamıyorum insanları.
kadın dediğin iffetini bilecek sözünün nesi kötü lan? iffetini bilmesin o zaman iffetli olmasın. bacaklarını açıp otursun her yerde. kahkahalar atarak teşhir olsun. bilmiyorum muhafazakar olmak tamam ama, bunu savunan erkeğe de başka bir şey derler bana göre.
bi tık üstü bagajda yolculuk etsinler.
sadece uludağ sözlük teki formatlanıp sikilmişler tarafından anlaşılmayan söz.
Kadinin iffetli olmasi, kahkaha atmasina engel degildir. Ha diyorsan ki iffeti bozar, o zaman erkek arkadas sen de kahkaha atmayacaksin. Senin gibilere de yavşak derler bilesin.
Kahkaha atarak guldugum basliktir. (bkz: buyur burdan yak)
13- Kadını korumaktadır Müslümanlık, Müslüman kadının zarar görmemesi için çabalar..."dün kahkahalar yükselirken evinizden, bendim geçen ey sevgili sandalla denizden.." diye seslenen şair bile arzularını dile getirmektedir.. Şuh kahkahaların atıldığı ve altından nice gözyaşlarının döküldüğü yerlere bakın en çok, ya genelevleridir, ya barlardır.." keşke oradaki kadınlar da huzurlu ve mutlu olsalar.. Evleri dağılmış, her gün bir erkeğin elinde oyuncak olmuş, kadınlardır.. evet rahatça kahkaha atıyorlar ama altlarında o kahkahanın ne gözyaşları saklı..
erkek iffetli olacak kahkaha atan kadından zevk almayacak.
Boş adamın sözüdür, zaten tc'de anti deprasan almış yürümüş adam nato kafa nato mermer. Yazık lan, o zaman erkeklerde kahkaha atmasın, kapansın bize ne? Bu kadar kadın düşmanı olunmaz.
sadece kahkaha değil, kadının davranışı ve duruşu kast edilen sözdür. kim yobaz lan kafam karıştı...
Sıçmasınlar sıçmasınlar götü açıkta kalıyor zira.
Erkeklerin duruşu çok mu iyidir lan saçmalık bu, herkes kendi elinin kirine baksın.
Erkek dediğinde adam olacak olur olmaz çūkü kalkmayacak o zaman.
He he, evet.
görsel
(bkz: tabi lan manyak mısın)
(bkz: ay ben gülerim)
aslında Bülent Arınç'ı çok sevmeme rağmen şu son zamanlarda söylediği kendine en yakışmayan cümlelerden biri.
ilk üç kahkahada ben de destekledim.
Yobazizm kalıntısı....

Senin evleneceğin kadını ararken beklentin bu olabilir , bu hakkındır.senin hayatına, karakterine uyuyursa istersen hamam böceği ile evlen kimse karışamaz.

Ama hiçbir bireyin tüm kadınlara " kadın dediğin şöyle olur" deme hakkı yoktur.Bir Siyasetçinin hiç yoktur.
El kahkahatü mineş şeytan,
Vet tebessümü miner rahmân....

belirtilen hadis-i Şerif' in meali :

Kahkaha atmak şeytandan, tebessüm etmek allahtandır.
iffeti namusu kahkaha atma seviyesine kadar getiren.ve buradan iffet namus konularında algı yönetimi yapmaya calışan andavalların beyanıdır.
Ahahahhahah diye güldüğüm saçma söz. Kahkaha atmama karışacak erkeğin alnını karışlarım.