Başlıktaki erkek kelimesi için özür dileriz.
Biz her zaman ezileni savunuruz.
Cinsiyet ayırt etmeden.
(bkz: ciaran mckeown)
Meriç ve Beta olan (bkz: dogamorfingstar)‘dır. Kadın olmadan önce bir birey olmalı insan.

Bu arada evet siz yazmadan söyleyeyim pembe tayt giyip vurduruyorum.
Kadın hakkı, erkek hakkı yoktur
insan hakları vardır
Feminizm kadınları kutsal görüp, daha fazla hakka layık olduklarına inanır. Erkeklerle aynı kefeye koyulmaya tahammül edemez. Bu yüzden örgütlü biçimde hareket ederek erkekten üstün konuma geçmeyi hedefler.

insan olan, adam olan cinsiyetçilik yapmaz ve insan haklarına saygılı olur
Ama cinsiyetçilik yapan feminist olur, yalnızca kadın haklarını savunur.
pussyguardlıktan farkını ayırabilen biri olmanız lazım ilk önce. sonra da ülkede neden kadın cinayetlerinin işlendiğini idrak edebilmeniz gerek. toplumdaki erkek ve kadın rollerinin farkında olun, neyi savunduğunuzu kendinize söyleyin. delikanlıyım ben, erkek oğlu erkeğim diye dolaşanların ne halt ettiğini görüyoruz.
benimdir kadınların esit haklara sahip olmadığını herkesin eşit hakka sahip olması gerektiğini düşunüyorum.
muhtemelen ibne erkeklerden biridir. bunlara göre erkeklerin hiç hakkı yok kadınların kölesi. yazık..
kadın ve erkek yaratılıştan zaten eşit olarak yaratılmadığı için eşit haklara sahip olmaları mantıksızdır. Ancak toplum içinde mağduriyetin önlenmesi için gerekli düzenlemelerin yapılması şarttır. Bazı konularda kadınların hakları üstün olabilir bazı konularda da erkeklerin ama bunu tartışmak bize değil bilim camiasına düşer.