bugün

Sözlüğe bilgi içerkli entry giren yazarlardan biri.
iyi de yazıyor gördüğüm kadarıyla.
Trol olsa bu başlık entry kaynardı ama bilgiye verilen değer maalesef bu.
Uludağ sözlüğün başat yazarlarından biri olduğum doğrudur evet.
Donuzladığım biri hakkımda bir şeyler yazmış bu yüzden göremedim ama yine de söyleyeyim umrumda değil. haha. it ürür kervan yürür arkadaşlar.
Ya troll ya da boş insanları donuzladığından yazılanları görmeyen bir yazardır. Siz de görmeyin arkadaşlar köpekler muhtemelen havlıyorlar bırakın nickaltımı mutant köpekler. Savrulun namertler! ( gangplank sesi ile)
http://www.uludagsozluk.com/e/43213219/

ilgili entry buradadır. 2 kaynak vermeme rağmen hatada ısrar etmek bu kadar olur ancak. Yani dediğim gibi bilmiyorsunuz bilmediğinizi de bilmiyorsunuz. Sadece “ mış gibi” yapıyorsunuz. Ama ben sana bir hatırlatma yapayım kardeş.

“ zararın neresinden dönersen kârdır.”
Sözlük içinde bilgi içeren entry giren ender yazarlardan biri olan şahsımdır. Bugün doğum günüm ve bilmenizi isterim ki sizleri ve yaşamayı seviyorum.
Teşekkür ederim efendim. Ne yazık ki bu güzel mesajınızı çok geç gördüm ama doğum günümde görmüşüm kadar sevindim. Kalp kalp kalp.
Sözlükte 1 saatlik trollüğe soyunup insanların ne kadar aptal olduğunu, yapay şeylere kafayı bozduğunu tespit etmiş ve gömleğinden bile daha kültürsüz ve cahil yazarlardan tavsiye almış ve küfür yemiştir. Gerçekten de çok boş insanlarsınız.

Not : Yakında gidici yazardır.
Aklına esen de sosyal deney kasıyor.

Trollük yaparsan yersin küfürü. Kim ettiyse ağzına sağlık.
Tavşan dağa küsmüş, dağın haberi yokmuş.
Yarın sözlüğü tamamen terk edecek yazardır. Buradan bir şey öğrenmediğim gibi kimseye de pek bir şey öğretemedim doğrusu. ismini bildiğim bir kimse bile yok. O yüzden yarın hesaplarımı ve tüm gönderilerimi silip veda edeceğim. Bunda en büyük sebep buradaki kitledir elbette. Bir elmasa cam diyerek onu değiştiremezsin ama bir elmas camların arasında kaybolabilir. Vesselam.

Edit : Sosyal medyanın kötü yanları işte. Yanınızda amele olarak çalışamayacak adamın ağzını görüyorsunuz. Buradaki kalitesizlik tüm kaliteyi saracak ve burası da bir gün tarihin çöp sitelerinden birine dönecek.